Page 313 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:50 08. Jan 2020
by LDamian
Také díky všem za dnešní výpravu na meteor. Konečně. Ale je to tam hnusné. :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 23:30 08. Jan 2020
by Jachym
I já velmi děkuji všem zůčastněným za velmi dobrou zábavu , předvedené výkony a rp prožitek . Všem tvůrcům dungu také děkuji. Škoda jenom toho závěru výpravy .

Re: Poděkování

Posted: 23:33 08. Jan 2020
by Barbar321
Člověk má být spokojen s málem a mít či nemít prut, to už je přece rozdíl

Takže se také připojuju k poděkování všem v té ohromné partě, která se vydala za velkým dobrodružstvím.

Re: Poděkování

Posted: 23:34 08. Jan 2020
by Barbar321
...ještě rovnou poděkuju za zrušení postihů v podtemnu. Hned se tam lépe dýchá :D

Re: Poděkování

Posted: 08:28 10. Jan 2020
by Puxina
Díky za včerejší zábavu s eeeehmm námořníkama :) a že se i DM zapojil. Já tušil, že hromadné "sexpení" s pískem a pláži přiláká DM šmírovat :P.

Re: Poděkování

Posted: 10:33 11. Jan 2020
by NesQe
Moc díky za přenádhernou upravu Ivory :3

Re: Poděkování

Posted: 13:01 11. Jan 2020
by Pajule
Ten bůh, kterej vrátil Ivory zpět má u mě pivo nebo čokoládu nebo cokoliv!!!! Ach jo, to je taková nádhera, DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍKY!

Re: Poděkování

Posted: 13:03 11. Jan 2020
by Puxina
Staronová Ivory ,paráda, taková nostalgie ;)


Ten šutr u hospody tam má být a nebo to je chybka? Já bych ho pojmenoval "Opilcova zhouba" :D do něj budou narážet, objímat ho a tak. Mě se líbí :D

Re: Poděkování

Posted: 13:29 11. Jan 2020
by Rejty
K šutru... chyba, zkusím opravit :)

Re: Poděkování

Posted: 13:31 11. Jan 2020
by Puxina
Lucina už si ho podepsala!

Re: Poděkování

Posted: 15:06 11. Jan 2020
by Jachym
Všechny chyby zapomenuty , mooc děkuji za Ivory , jak ta mi chyběla . Je to užasné , dojemné a nostalgické a opravdu velká radost.

Re: Poděkování

Posted: 21:13 11. Jan 2020
by LDamian
Děkuji za Ivory. Je super! :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 03:03 17. Jan 2020
by Reece123
Moc děkuju za návrat staré Ivory...

Re: Poděkování

Posted: 23:18 25. Jan 2020
by Pajule
Díky všem za účast! :)

Re: Poděkování

Posted: 23:53 25. Jan 2020
by Puxina
Pajule wrote:Díky všem za účast! :)
Jo taky, doufám, že příště bude účast větší *dívá se na lemry líné, na expiče, na craftiče, na lootiče*