Page 313 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:50 08. Jan 2020
by LDamian
Také díky všem za dnešní výpravu na meteor. Konečně. Ale je to tam hnusné.

Re: Poděkování
Posted: 23:30 08. Jan 2020
by Jachym
I já velmi děkuji všem zůčastněným za velmi dobrou zábavu , předvedené výkony a rp prožitek . Všem tvůrcům dungu také děkuji. Škoda jenom toho závěru výpravy .
Re: Poděkování
Posted: 23:33 08. Jan 2020
by Barbar321
Člověk má být spokojen s málem a mít či nemít prut, to už je přece rozdíl
Takže se také připojuju k poděkování všem v té ohromné partě, která se vydala za velkým dobrodružstvím.
Re: Poděkování
Posted: 23:34 08. Jan 2020
by Barbar321
...ještě rovnou poděkuju za zrušení postihů v podtemnu. Hned se tam lépe dýchá

Re: Poděkování
Posted: 08:28 10. Jan 2020
by Puxina
Díky za včerejší zábavu s eeeehmm námořníkama

a že se i DM zapojil. Já tušil, že hromadné "sexpení" s pískem a pláži přiláká DM šmírovat

.
Re: Poděkování
Posted: 10:33 11. Jan 2020
by NesQe
Moc díky za přenádhernou upravu Ivory :3
Re: Poděkování
Posted: 13:01 11. Jan 2020
by Pajule
Ten bůh, kterej vrátil Ivory zpět má u mě pivo nebo čokoládu nebo cokoliv!!!! Ach jo, to je taková nádhera, DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍKY!
Re: Poděkování
Posted: 13:03 11. Jan 2020
by Puxina
Staronová Ivory ,paráda, taková nostalgie
Ten šutr u hospody tam má být a nebo to je chybka? Já bych ho pojmenoval "Opilcova zhouba"

do něj budou narážet, objímat ho a tak. Mě se líbí

Re: Poděkování
Posted: 13:29 11. Jan 2020
by Rejty
K šutru... chyba, zkusím opravit

Re: Poděkování
Posted: 13:31 11. Jan 2020
by Puxina
Lucina už si ho podepsala!
Re: Poděkování
Posted: 15:06 11. Jan 2020
by Jachym
Všechny chyby zapomenuty , mooc děkuji za Ivory , jak ta mi chyběla . Je to užasné , dojemné a nostalgické a opravdu velká radost.
Re: Poděkování
Posted: 21:13 11. Jan 2020
by LDamian
Děkuji za Ivory. Je super!

Re: Poděkování
Posted: 03:03 17. Jan 2020
by Reece123
Moc děkuju za návrat staré Ivory...
Re: Poděkování
Posted: 23:18 25. Jan 2020
by Pajule
Díky všem za účast!

Re: Poděkování
Posted: 23:53 25. Jan 2020
by Puxina
Pajule wrote:Díky všem za účast!

Jo taky, doufám, že příště bude účast větší *dívá se na lemry líné, na expiče, na craftiče, na lootiče*