Page 314 of 331

Re: Poděkování

Posted: 09:12 26. Jan 2020
by Spaja
Také děkuji. Nečekal jsem že budu tak dobrý v tipování :) Byla to fajn změna.

*podespán* Sam

Re: Poděkování

Posted: 11:21 26. Jan 2020
by Fryn
I já děkuju :) (a opravdu by si to zasloužilo větší účast).

Re: Poděkování

Posted: 21:48 01. Mar 2020
by Thurms
Děkuji za dnešní setkání, vyústění bylo opravdu zajímavé. Zvláště mě pobavilo: „Kdo by se k této záležitosti rád vyjádřil, ať zůstane stát“.

Re: Poděkování

Posted: 22:56 01. Mar 2020
by Aillen
Připojuji se k poděkování, zajímavý a nečekaný vývoj :D

Re: Poděkování

Posted: 23:09 01. Mar 2020
by Goran
Děkuji za zajímavou hru, ted se to docela komplikuje. Ale Labach hlavně zase ožil :-)

Re: Poděkování

Posted: 23:11 01. Mar 2020
by Barbar321
Připojuju se k poděkování :) Jen víc takových akcí :D

Re: Poděkování

Posted: 00:40 09. Mar 2020
by Fryn
Musím poděkovat za dnešní herní záležitost (dotyčný strůjce ví :) ).

Re: Poděkování

Posted: 23:36 10. Mar 2020
by BlueOne
Díky Frynovi a Desmondovi! Pro mě teda zatím zmatené, ale takové zápletky miluji!
A to jsem byl ve hře jen na skok. Neplánované akce bývají vždy nejlepší :D

Re: Poděkování

Posted: 12:18 11. Mar 2020
by Fryn
BlueOne wrote:Díky Frynovi a Desmondovi! Pro mě teda zatím zmatené, ale takové zápletky miluji!
A to jsem byl ve hře jen na skok. Neplánované akce bývají vždy nejlepší :D
Já na ten den vůbec neplánoval lognout do hry a jak se to nakonec vyvinulo :). Taky díky.

Re: Poděkování

Posted: 01:01 16. Mar 2020
by Aillen
Děkuji za dnešní hru, jednání dopadlo příznivěji než jsem čekala :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 09:25 24. Mar 2020
by BlueOne
Musím poděkovat všem, kteří posledních pár dní měli s Nimoen co dočinění. Poslední dobou je to večer paráda, že ani nestíhám odehrát, co všechno bych chtěl :D
Díky hráčům a týmu za aktivitu!

Re: Poděkování

Posted: 18:51 27. Mar 2020
by XŠevyX
Moc díky za lokaci staré Ivory. Tolik nostalgie a hezkých vzpomínek! :)

Re: Poděkování

Posted: 13:59 30. Mar 2020
by Pajule
Opožděně díky za turnaj. Sice jsem měla účast coby divák, ale za mě každá hráčská iniciativa je super a zaslouží si svoji účast, byť jen na koukání.

A člověk se kolikrát nestačí divít jak se věci mění :shock:

Re: Poděkování

Posted: 23:15 30. Mar 2020
by Fryn
Děkuji všem, kteří se poslední dobou motali (motají) kolem mé postavy (jak hráčům, tak DM). Je to radost (i když postavě třeba není vždy do smíchu).

Re: Poděkování

Posted: 08:48 31. Mar 2020
by Pajule
Taky moc díky! byla to pecka, neskutečně jsem se bavila )) jen teda na závěř už jsem byla nějak v limbu neschopna uvažovat, ale moc moc díky! Božstvu i hráčům ) Zasmála jsem se.