Page 314 of 331
Re: Poděkování
Posted: 09:12 26. Jan 2020
by Spaja
Také děkuji. Nečekal jsem že budu tak dobrý v tipování

Byla to fajn změna.
*podespán* Sam
Re: Poděkování
Posted: 11:21 26. Jan 2020
by Fryn
I já děkuju

(a opravdu by si to zasloužilo větší účast).
Re: Poděkování
Posted: 21:48 01. Mar 2020
by Thurms
Děkuji za dnešní setkání, vyústění bylo opravdu zajímavé. Zvláště mě pobavilo: „Kdo by se k této záležitosti rád vyjádřil, ať zůstane stát“.
Re: Poděkování
Posted: 22:56 01. Mar 2020
by Aillen
Připojuji se k poděkování, zajímavý a nečekaný vývoj

Re: Poděkování
Posted: 23:09 01. Mar 2020
by Goran
Děkuji za zajímavou hru, ted se to docela komplikuje. Ale Labach hlavně zase ožil

Re: Poděkování
Posted: 23:11 01. Mar 2020
by Barbar321
Připojuju se k poděkování

Jen víc takových akcí

Re: Poděkování
Posted: 00:40 09. Mar 2020
by Fryn
Musím poděkovat za dnešní herní záležitost (dotyčný strůjce ví

).
Re: Poděkování
Posted: 23:36 10. Mar 2020
by BlueOne
Díky Frynovi a Desmondovi! Pro mě teda zatím zmatené, ale takové zápletky miluji!
A to jsem byl ve hře jen na skok. Neplánované akce bývají vždy nejlepší

Re: Poděkování
Posted: 12:18 11. Mar 2020
by Fryn
BlueOne wrote:Díky Frynovi a Desmondovi! Pro mě teda zatím zmatené, ale takové zápletky miluji!
A to jsem byl ve hře jen na skok. Neplánované akce bývají vždy nejlepší

Já na ten den vůbec neplánoval lognout do hry a jak se to nakonec vyvinulo

. Taky díky.
Re: Poděkování
Posted: 01:01 16. Mar 2020
by Aillen
Děkuji za dnešní hru, jednání dopadlo příznivěji než jsem čekala

Re: Poděkování
Posted: 09:25 24. Mar 2020
by BlueOne
Musím poděkovat všem, kteří posledních pár dní měli s Nimoen co dočinění. Poslední dobou je to večer paráda, že ani nestíhám odehrát, co všechno bych chtěl

Díky hráčům a týmu za aktivitu!
Re: Poděkování
Posted: 18:51 27. Mar 2020
by XŠevyX
Moc díky za lokaci staré Ivory. Tolik nostalgie a hezkých vzpomínek!

Re: Poděkování
Posted: 13:59 30. Mar 2020
by Pajule
Opožděně díky za turnaj. Sice jsem měla účast coby divák, ale za mě každá hráčská iniciativa je super a zaslouží si svoji účast, byť jen na koukání.
A člověk se kolikrát nestačí divít jak se věci mění

Re: Poděkování
Posted: 23:15 30. Mar 2020
by Fryn
Děkuji všem, kteří se poslední dobou motali (motají) kolem mé postavy (jak hráčům, tak DM). Je to radost (i když postavě třeba není vždy do smíchu).
Re: Poděkování
Posted: 08:48 31. Mar 2020
by Pajule
Taky moc díky! byla to pecka, neskutečně jsem se bavila )) jen teda na závěř už jsem byla nějak v limbu neschopna uvažovat, ale moc moc díky! Božstvu i hráčům ) Zasmála jsem se.