Page 315 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:17 05. Apr 2020
by RainMan
Děkuji SSF za uspořádání vesnické tancovačky v Ivory.
Díky Pajky a Aillen jmenovitě za to, že se toho ujaly a byla z toho z mého pohledu vydařená akce.
Díky všem hráčům, že se jejich postavy zúčastnily v tak hojném počtu. Snad jste se taky bavili.

Alkin děkuje víle Květušce a Vladimírovi, že ho v tom hraní nenechali samotného.

A na závěr povzdech: Té bardské hudby je na takovéhle akce opravdu hrozně málo :-(

Re: Poděkování

Posted: 10:14 06. Apr 2020
by Niareta
Také chci poděkovat za včerejší akci, za vaši energii a práci do toho vloženou a všem, kteří se účastnili, je fajne, že tento rp server opět ožil :D

Re: Poděkování

Posted: 14:03 06. Apr 2020
by NesQe
Díky za včerejší akci, bylo to hezké.

Re: Poděkování

Posted: 18:18 06. Apr 2020
by Paulus
Také se připojuji s díky :)

Re: Poděkování

Posted: 23:43 06. Apr 2020
by Pajule
Velký dík Olwen a Rainmanovi za pomoc! A taky Nalkovi, samozřejmě. No a i těm co přišli, v jednu chvíli mi z toho málem explodovala hlava a pak doopravdy comp.

Re: Poděkování

Posted: 00:29 12. Apr 2020
by Alquist
Díky za příjemnou lázeňskou zahálku :-)
Aneb když chceš na chvíli do hry a ejhle 0:30

Re: Poděkování

Posted: 22:31 12. Apr 2020
by xpm335
Díky dneska všem moc za super Hon, ti co nepřišli přišli o užasnou běhačku plnou hádanek :)
Učast byla hojná na poslední chvilu sice ale byla.
Svenn

Re: Poděkování

Posted: 22:37 12. Apr 2020
by BlueOne
Taky moc děkuji! Za všechny společenské akce, které ve hře poslední dobou byly :) je to super

Re: Poděkování

Posted: 22:38 12. Apr 2020
by DarkKnight
Díky povedená akce :3

Re: Poděkování

Posted: 22:40 12. Apr 2020
by Fryn
Také se přidávám s díky :).

Re: Poděkování

Posted: 22:42 12. Apr 2020
by NesQe
Dík, bylo bezva a neříkám to jen proto že Agneska vyhrála :-P

Re: Poděkování

Posted: 23:11 12. Apr 2020
by RainMan
Fajně bylo.
Díky pořadatelům závodu, soutěžícím i ostatním co dorazili a dotvořili atmosféru.

Re: Poděkování

Posted: 23:18 12. Apr 2020
by fixicu
Bylo to dost v pohodě. Díky za pěkný RP večer. :lol:

Re: Poděkování

Posted: 23:59 12. Apr 2020
by artaxas
Připojím se k poděkování. Skvělá, zábavná a dobré zorganizovala akce. Dík pořadateli i zúčastněným za zábavu.

Re: Poděkování

Posted: 10:19 15. Apr 2020
by Barbar321
Díky všeeeeeeeeeeeeeem za včerejší velkolepou výpravu. Dobré je, že byla beze ztrát, lepší, že jsme si užili, ale nejlepší, že jsme naplnili cíle, pro které jsme tam šli :D