Page 316 of 331

Re: Poděkování

Posted: 11:24 15. Apr 2020
by LDamian
Výprava byla fajn. Následné házení kostkou o kořist také zábava. Melron vyhrál co se dalo. :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 23:21 20. Apr 2020
by Alquist
Díky všem se kterými se naše dvě postavy potkávají.
Hrobníci aspoň mají trochu nepochmurné zábavy.
Díky :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:16 25. Apr 2020
by DarkKnight
Obrovské Díky DM Xantipě, za úžasnou domluvu a krásnou přípravu svatebního obřadu a ještě větší díky za tak geniální odehraní role kněze až sem ukápl slzu i já. a Obří díky Nesq za ic pomoc se zařizováním. A dále díky i ostatním co se na svatbě jakkoliv účastnily.

Re: Poděkování

Posted: 22:17 25. Apr 2020
by NesQe
Taky díky, až na pár věcí to bylo bezva :-) moc sem si to užila dětičky moje.

Re: Poděkování

Posted: 16:15 26. Apr 2020
by Pajule
Moc děkuju za poslední hry a největší dík Tardovi, ten mi vždycky rozjaří náladu i jako hráči, to je radost :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 19:10 27. Apr 2020
by DarkKnight
Nove děkuju Blueone za screeny ze svatby díky čekal jsem že aspoň někdo hodí screen :3

Re: Poděkování

Posted: 08:30 29. Apr 2020
by Barbar321
Chtěl bych poděkovat za nové lokace, bylo příjemné po létech opět vidět místa, jako jsou podzemní jeskyně či zatopené jeskyně, byť se už jmenují jako alasijská vrchovina či obdobně. Až jsem zamáčkl slzu dojetí při setkání s něčím známým a ztraceným. Krásné bylo objevit jeskyni strig, bolestivější pak ale narazit tam na chiméry :D. Jen bych tu měl jednu výtku. Zůstal tam nefrit, jako základní kámen, který odpovídal strigám, myslím, že si zaslouží něco kvalitnějšího, třeba granát, alexandrit či topaz, v nejlepším pak safír (i když pro ten se obvykle musí hlouběji). Každopádně ještě jednou díky za znovuuvedení důvěrně známých míst

Re: Poděkování

Posted: 14:23 02. May 2020
by Pajule
Díky za vrácení mapky,ačkoliv creep v nových dungách s tim byl dosti zajímavý..

A veledík za rychlou Shamanovu pomoc :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 23:24 06. May 2020
by RainMan
Děkuji za podvečerní přednášku o magii.
Řeknu vám, sám jsem v těch věcech neměl jasno.
Nemám ho ani teď, ale bylo to pěkné.
Díky SSF a Pajky :-)

Re: Poděkování

Posted: 23:40 06. May 2020
by Goran
Děkuji za hezky připravenou přednášku. Konečně moje postava pochopila, že magii nikdy nepochopí :D

Re: Poděkování

Posted: 06:57 07. May 2020
by Pajule
Jo, diky za hojnou účast. Včera mi bylo fakt zle, takže to bylo docela divoký a některý dotazy jsem si musela přečíst i víckrát. Ale dik za váš čas a taky nalkovi za čas ))

Re: Poděkování

Posted: 09:54 07. May 2020
by BlueOne
Taky se přidávám k díkům za přednášku! :)

Re: Poděkování

Posted: 11:01 07. May 2020
by May
Taky děkuji za přednášku a těším se na další. :)

Re: Poděkování

Posted: 16:57 09. May 2020
by Aillen
Děkuji za nové krásné horské lokace na sever od Isilu na cestě do Nových Varů, nádherné rozhledy a ty můstky ... moc hezké :) Jen jsem nakoukla, co je uvnitř ještě nevím :oops:

Re: Poděkování

Posted: 23:09 10. May 2020
by Nalkanar
Díky skupince na výpravě za snahu a účast.
Omlouvám se, spawn jsem stavěl dle původní sestavy, kde byl docela drsný epický bijec. Dost se to nevyvedlo.
Snad to příště dopadne lépe ;)