Page 317 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:45 11. May 2020
by xpm335
Taky děkujeme ikdyž bijců schopných tam bylo víc si myslím *odkašle si*

Bylo to super!
EDIT Nalk: víc, ale né dost.
Re: Poděkování
Posted: 13:43 11. May 2020
by Fryn
Díky všem co se včera podíleli na výpravě a následné záchranné akci. V některých "vhodnějších" fázích dění jsem přemýšlel o odlognutí postavy (bylo celkem pozdě a já nepočítal s tím, že budu ve hře tak dlouho), ale nakonec mi to nedalo a jsem fakt rád, že jsem se takhle rozhodnul.
Re: Poděkování
Posted: 11:59 25. May 2020
by Pajule
Moc díky za Doren! A hlavně za Sylma,takové hezké vzpomínky
edit doplněk:
díky partičce a hlavně jednomu milému magičovi
Re: Poděkování
Posted: 22:52 27. May 2020
by Luelle
Co hra, to uloženej log a bezmezná zábava!
děkuji děkuji děkuji
Děkuji všem díky kterým se bavím (a neznamená to, že nutně musí pouze pozitivně reagovat na mou postavu)
Děkuji těm, se kterými se vídám často i těm náhodným
Já doufám, že hráč se za počítačem baví mými vtípky, i když postava se zrovna chytá za hlavu

Re: Poděkování
Posted: 22:59 27. May 2020
by artaxas
Děkuji moc všem zúčastněným dnes. Nevím teď jména hráčů ale postavy frenk, tasha, ham a taky dm desmondovi. Fakt sem se bavil!
Re: Poděkování
Posted: 23:07 28. May 2020
by Lassair
Moc děkuji za pěknou a zajímavou hru. Tohle bylo fajn.
Re: Poděkování
Posted: 23:34 30. May 2020
by xpm335
Tak, díky moc všem za učast na maškarním

Bylo to příjemné osvěžení po eventech založených na bojích! Hurá zase bojovat!
Re: Poděkování
Posted: 10:42 31. May 2020
by JAH
Chtěl bych poděkovat všem (a především Luelle), kteří se podíleli na tvorbě socializačního večera v podobě maškarního, který se z mého laického pohledu povedl jak výborným programem, tak prostou snahou hráčů, která se povedla i bez DM supportu.
Re: Poděkování
Posted: 11:38 31. May 2020
by Goran
Přidávám se k poděkování. Jedna z těch opravdu povedených akcí z poslední doby. Pěkné kostýmy postav a atmosféra. Ještě doplněno a poučnou přednášku výroby zdejších sýrů.
Re: Poděkování
Posted: 00:53 01. Jun 2020
by May
Souhlasím s JAHEM líp bych to nenapsala.
Re: Poděkování
Posted: 22:32 05. Jun 2020
by Fryn
Díky za dnešní přímou účast na jednom cvičení (a především pro postavu ve velmi snesitelné pozici

).
Re: Poděkování
Posted: 16:48 09. Jun 2020
by Pajule
Velké DÍKY za nové lokace! Jsou fakt úžasný 
Re: Poděkování
Posted: 13:09 17. Jun 2020
by Pajule
Hmpf, tu děkuju nějak často.. Každopádně za včera díky těm co přišli.
Ale větší dík patří osobám za dnešní hru, byl to takovej hrozně milej nádech nelámat nad tím vším úplně hůl. Díky!

Re: Poděkování
Posted: 13:59 19. Jun 2020
by Lassair
Ráda bych poděkovala hráčům, se kterými jsem si mohla doposud zahrát.(zdravím dílny:)) Také i DM za oživení her. Je to fajn:)
Re: Poděkování
Posted: 23:23 21. Jun 2020
by BlueOne
Děkuji všem dnes za účast a trpělivost a všem se kterými poslední dobou má Nimoen co dočinění nebo i měla a dovedlo ji to tam, kde je teď.
Skvěle se bavím!