Page 318 of 329

Re: Vtípky

Posted: 02:25 01. Nov 2014
by sandoftime

Re: Vtípky

Posted: 00:16 05. Nov 2014
by sandoftime

Re: Vtípky

Posted: 23:31 05. Nov 2014
by kokosak
Image

Re: Vtípky

Posted: 09:22 26. Nov 2014
by Puxina
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:57 27. Nov 2014
by Puxina
Zpěvák T. Sammet z metalové skupiny Edguy si všiml, že jeden fanoušek má podobný hlas jak Karel Gott a tak tam zazpíval Včelku Máju :D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=hR17oFYaoGA

Re: Vtípky

Posted: 01:32 01. Dec 2014
by kokosak

Re: Vtípky

Posted: 15:32 10. Dec 2014
by rosnicka
něco málo pro odlehčení - takový malý receptík pro dámy před přípravou vánoc .
Potřebujete :
50 gramů cibule
0,3 dcl octa
1 litr vařící vody

Cibuli nakrájejte , zalijete vodou a octem a to přelejete do lavoru kam posadíte svojí polovičku s holou řití. Takto získáte dvě teplé šunky, dvě vejce natvrdo a utopence s octem a cibulí. :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 16:49 10. Dec 2014
by Bahnak
...

Re: Vtípky

Posted: 21:49 13. Dec 2014
by G-ladiator
Takže klasický lighsaber by byl vlastně jen "obyčejný" klacek?

Re: Vtípky

Posted: 21:07 23. Dec 2014
by sandoftime
Dvacet doporučení na dárky pro ratolesti:

https://www.youtube.com/watch?v=p4_w9TOQLYs

Re: Vtípky

Posted: 15:40 28. Dec 2014
by Bahnak

Re: Vtípky

Posted: 15:01 31. Dec 2014
by Bahnak

Re: Vtípky

Posted: 15:22 01. Jan 2015
by Bahnak
...

Re: Vtípky

Posted: 20:23 02. Jan 2015
by KaTo
Image

Re: Vtípky

Posted: 11:12 05. Jan 2015
by Bahnak
...