Page 318 of 329
Re: Vtípky
Posted: 02:25 01. Nov 2014
by sandoftime
Re: Vtípky
Posted: 00:16 05. Nov 2014
by sandoftime
Re: Vtípky
Posted: 23:31 05. Nov 2014
by kokosak
Re: Vtípky
Posted: 09:22 26. Nov 2014
by Puxina
Re: Vtípky
Posted: 15:57 27. Nov 2014
by Puxina
Re: Vtípky
Posted: 01:32 01. Dec 2014
by kokosak
Re: Vtípky
Posted: 15:32 10. Dec 2014
by rosnicka
něco málo pro odlehčení - takový malý receptík pro dámy před přípravou vánoc .
Potřebujete :
50 gramů cibule
0,3 dcl octa
1 litr vařící vody
Cibuli nakrájejte , zalijete vodou a octem a to přelejete do lavoru kam posadíte svojí polovičku s holou řití. Takto získáte dvě teplé šunky, dvě vejce natvrdo a utopence s octem a cibulí.

Re: Vtípky
Posted: 16:49 10. Dec 2014
by Bahnak
...
Re: Vtípky
Posted: 21:49 13. Dec 2014
by G-ladiator
Takže klasický lighsaber by byl vlastně jen "obyčejný" klacek?
Re: Vtípky
Posted: 21:07 23. Dec 2014
by sandoftime
Re: Vtípky
Posted: 15:40 28. Dec 2014
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 15:01 31. Dec 2014
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 15:22 01. Jan 2015
by Bahnak
...
Re: Vtípky
Posted: 20:23 02. Jan 2015
by KaTo
Re: Vtípky
Posted: 11:12 05. Jan 2015
by Bahnak
...