Page 318 of 331

Re: Poděkování

Posted: 02:08 22. Jun 2020
by May
BlueOne wrote:Děkuji všem dnes za účast a trpělivost a všem se kterými poslední dobou má Nimoen co dočinění nebo i měla a dovedlo ji to tam, kde je teď.
Skvěle se bavím!
Děkuji BlueOne za přednášku. Byla výborná.

Re: Poděkování

Posted: 09:33 11. Jul 2020
by BlueOne
Děkuji moc zúčastněným za včerejšek! :) skvěle jsem se bavil a chvilema dost nasmál. Některé hlášky co padaly byly dokonalý :D

Re: Poděkování

Posted: 09:46 11. Jul 2020
by Luelle
BlueOne wrote:Děkuji moc zúčastněným za včerejšek! :) skvěle jsem se bavil a chvilema dost nasmál. Některé hlášky co padaly byly dokonalý :D
My děkujeme Tobě!

moc krásná hra - nápaditá, krásné detaily, pěkná zápletka

Re: Poděkování

Posted: 20:28 19. Jul 2020
by Alquist
Díky všem kdo dorazili na mši.

Re: Poděkování

Posted: 23:08 19. Jul 2020
by camelie
Alquist wrote:Díky všem kdo dorazili na mši.
Díky, bylo to decentně a citlivě připravené a sešlo se i dost lidí :)

Re: Poděkování

Posted: 13:16 23. Jul 2020
by Fryn
Díky za včerejší hru na oslavě a zároveň se omlouvám za afk během ní, kdy jsem měl cca půlhodinový telefonní hovor.

Re: Poděkování

Posted: 02:11 25. Jul 2020
by xpm335
Díky moc za veškerou hru s Wulfrikem, je to příjemná změna :) Snad bude bavit stejně jako se zatím bavím já.

Re: Poděkování

Posted: 13:20 05. Aug 2020
by divozenka
Děkuji za hezkou hru s upírem :D

Re: Poděkování

Posted: 22:20 06. Aug 2020
by Alquist
Díky za dnešní hru a omluva za ne moc podařený obřad...

Re: Poděkování

Posted: 00:35 07. Aug 2020
by camelie
Díky Alquistovi za organizaci pohřbu a taky všem, kdo se zúčastnili.

A velké díky za noční vyčerpávající, ale úžasnou hru plnou emocí, napětí i legrace :var_47: :)

Re: Poděkování

Posted: 10:35 07. Aug 2020
by Fryn
Obřad mi příšel podařený, takže za něj díky. Co mě ovšem zarazilo byla dost mrzká účast rodiny :), teda až na zesnulého, který si (snad) pohodlně hověl ve své hrobce.

Re: Poděkování

Posted: 21:47 09. Aug 2020
by BlueOne
Uf! Děkuji mnohačlenné expedici! Dobrý, zvládli jsme to :D

Re: Poděkování

Posted: 10:48 11. Aug 2020
by Pajule
Díky, díky, díky! Zvlášť za tu trpělivost v nočních hodinách :oops:

Re: Poděkování

Posted: 23:57 12. Aug 2020
by Pajule
děkuju za účast! Ja si to užila, fakt.. Rychloakce, u mě to ted s časem nic moc líp nejde :roll: ale fakt jsem se bavila a zas má člověk chuť něco tvořit, dík!

Re: Poděkování

Posted: 07:17 13. Aug 2020
by kokosak
Bylo to fajne, díky patří tobě :)