Page 319 of 329

Re: Vtípky

Posted: 14:52 07. Jan 2015
by Krysak

Re: Vtípky

Posted: 17:31 13. Jan 2015
by KaTo
Nechce někdo auto?

Re: Vtípky

Posted: 23:01 13. Jan 2015
by sandoftime

Re: Vtípky

Posted: 23:18 15. Jan 2015
by Sielencer
Původně jsem chtěl přeposlat jiný zábavný odkaz, ale ten na který jsem klikl posléze mě pobavil víc.
Takto by se lidi měli bavit i na místech které již zevšedněly :P

Re: Vtípky

Posted: 13:25 19. Jan 2015
by LDamian
KaTo wrote:Nechce někdo auto?
Není to sice moc vtipné, ale rozhodně zajímavé.

Re: Vtípky

Posted: 10:25 24. Jan 2015
by pavad
Aj napriek tomu, že mám namontovaný bezpečnostný systém, kamerový systém, som pripojený na pult centrálnej ochrany, vykradli ma. Rozhodol som sa radikálne zmeniť prístup:
1. Pred desiatimi dňami som vypol v mojom dome bezpečnostné kamery.
2. Odmontoval som poplachový systém a vypovedal zmluvu s miestnou políciou a tým som dobre usporil.
3. Vystúpil som zo združenia ostražitých obyvateľov ulice.
4. Postavil som na svojom dvore pakistanskú zástavu a na stenu domu dal zástavu nového Islamského štátu.
Odvtedy stráži polícia môj dom nepretržite.
Nikdy som sa necítil bezpečnejšie!

Zdroj: http://neviditelnypes.lidovky.cz/chtip- ... zabava_wag

Re: Vtípky

Posted: 18:55 29. Jan 2015
by Puxina
Catnip :D :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 19:15 29. Jan 2015
by karolina
Puxina wrote:Catnip :D :twisted:
:D :D to znám, Šantou kočičí jsem ty naše miciny zfetovávala :D

Re: Vtípky

Posted: 15:09 28. Feb 2015
by Infra
kamarádka: dung :-) *oznamuje, že pařila hru a nebyla na ICQ*
já: :) já byl na grepu
kamarádka: :D to je RB?
já: jj
já: při útoku používá defenzivní protiútok zvaný kyselinový střik
já: a míří svým obětem s neomylnou přesností do úrovně očí!

Re: Vtípky

Posted: 15:20 28. Feb 2015
by Puxina

Re: Vtípky

Posted: 16:41 28. Feb 2015
by Kathermara
Infra wrote:kamarádka: dung :-) *oznamuje, že pařila hru a nebyla na ICQ*
já: :) já byl na grepu
kamarádka: :D to je RB?
já: jj
já: při útoku používá defenzivní protiútok zvaný kyselinový střik
já: a míří svým obětem s neomylnou přesností do úrovně očí!
Jsi klidně mohl napsat, že já, za svou deformaci hrama se nestydím 8) :biggrin:

Re: Vtípky

Posted: 16:54 28. Feb 2015
by Bahnak

Re: Vtípky

Posted: 23:02 28. Feb 2015
by karolina
To nám ty hrušky a jablka pěkně zmutovaly....
kauf.jpg
Kaufland

Re: Vtípky

Posted: 23:14 28. Feb 2015
by G-ladiator
To je taková ta produkce typu "baleno v Čechách" :)

Re: Vtípky

Posted: 00:31 02. Mar 2015
by Infra
Vílí desatero:

1. Buď na svou vílu milý, něžný a křehký.
2. Vždy jí důvěřuj, i když říká něco, co ti připadá nereálné - je to víla, pro ni to reálné je.
3. Nikdy jí to, co cítí nebo ví (a neví proč - intuice) nevymlouvej!
4. Když je jí mizerně a ty s ní nedokážeš soucítit, radši drž hubu a jen ji objímej nebo se zeptej, co máš udělat a řiď se tím.
5. Komunikuj. Opatrně.
6. Pamatuj si... je to víla, ne magor.
7. Nikdy nekritizuj a pořád chval!
Ještě mají být tři body, ale víte co, to nejde vysvětlit...