Page 319 of 329
Re: Vtípky
Posted: 14:52 07. Jan 2015
by Krysak
Re: Vtípky
Posted: 17:31 13. Jan 2015
by KaTo
Re: Vtípky
Posted: 23:01 13. Jan 2015
by sandoftime
Re: Vtípky
Posted: 23:18 15. Jan 2015
by Sielencer
Původně jsem chtěl přeposlat jiný zábavný odkaz, ale
ten na který jsem klikl posléze mě pobavil víc.
Takto by se lidi měli bavit i na místech které již zevšedněly

Re: Vtípky
Posted: 13:25 19. Jan 2015
by LDamian
KaTo wrote:Nechce někdo
auto?
Není to sice moc vtipné, ale rozhodně zajímavé.
Re: Vtípky
Posted: 10:25 24. Jan 2015
by pavad
Aj napriek tomu, že mám namontovaný bezpečnostný systém, kamerový systém, som pripojený na pult centrálnej ochrany, vykradli ma. Rozhodol som sa radikálne zmeniť prístup:
1. Pred desiatimi dňami som vypol v mojom dome bezpečnostné kamery.
2. Odmontoval som poplachový systém a vypovedal zmluvu s miestnou políciou a tým som dobre usporil.
3. Vystúpil som zo združenia ostražitých obyvateľov ulice.
4. Postavil som na svojom dvore pakistanskú zástavu a na stenu domu dal zástavu nového Islamského štátu.
Odvtedy stráži polícia môj dom nepretržite.
Nikdy som sa necítil bezpečnejšie!
Zdroj:
http://neviditelnypes.lidovky.cz/chtip- ... zabava_wag
Re: Vtípky
Posted: 18:55 29. Jan 2015
by Puxina
Catnip

Re: Vtípky
Posted: 19:15 29. Jan 2015
by karolina
Re: Vtípky
Posted: 15:09 28. Feb 2015
by Infra
kamarádka: dung

*oznamuje, že pařila hru a nebyla na ICQ*
já:

já byl na grepu
kamarádka:

to je RB?
já: jj
já: při útoku používá defenzivní protiútok zvaný kyselinový střik
já: a míří svým obětem s neomylnou přesností do úrovně očí!
Re: Vtípky
Posted: 15:20 28. Feb 2015
by Puxina
Re: Vtípky
Posted: 16:41 28. Feb 2015
by Kathermara
Infra wrote:kamarádka: dung

*oznamuje, že pařila hru a nebyla na ICQ*
já:

já byl na grepu
kamarádka:

to je RB?
já: jj
já: při útoku používá defenzivní protiútok zvaný kyselinový střik
já: a míří svým obětem s neomylnou přesností do úrovně očí!
Jsi klidně mohl napsat, že já, za svou deformaci hrama se nestydím

Re: Vtípky
Posted: 16:54 28. Feb 2015
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 23:02 28. Feb 2015
by karolina
To nám ty hrušky a jablka pěkně zmutovaly....
Kaufland
Re: Vtípky
Posted: 23:14 28. Feb 2015
by G-ladiator
To je taková ta produkce typu "baleno v Čechách"

Re: Vtípky
Posted: 00:31 02. Mar 2015
by Infra
Vílí desatero:
1. Buď na svou vílu milý, něžný a křehký.
2. Vždy jí důvěřuj, i když říká něco, co ti připadá nereálné - je to víla, pro ni to reálné je.
3. Nikdy jí to, co cítí nebo ví (a neví proč - intuice) nevymlouvej!
4. Když je jí mizerně a ty s ní nedokážeš soucítit, radši drž hubu a jen ji objímej nebo se zeptej, co máš udělat a řiď se tím.
5. Komunikuj. Opatrně.
6. Pamatuj si... je to víla, ne magor.
7. Nikdy nekritizuj a pořád chval!
Ještě mají být tři body, ale víte co, to nejde vysvětlit...