Page 319 of 331
Re: Poděkování
Posted: 18:37 13. Aug 2020
by Luelle
Bylo to fajn. A myslím, že naopak malá účast to dělala lepší. Tasha s Květou mohly házet hlášky a nebylo to tolik rušivé =)
Re: Poděkování
Posted: 23:16 05. Sep 2020
by divozenka
Děkuji za hádankářskou soutěž, bavila jsem se

Re: Poděkování
Posted: 23:59 05. Sep 2020
by Thurms
Díky všem, co přišli, některé odpovědi mě opravdu pobavily.
Re: Poděkování
Posted: 00:24 06. Sep 2020
by camelie
Taky moc děkuju, bylo báječný a muselo to dát spoustu práce. A díky i DM za příjemné oživení

Re: Poděkování
Posted: 06:38 06. Sep 2020
by Aillen
Připojuji se k poděkování všem zúčastněným u těm dvěma chlapíkům od vedlejšího stolu

Díky!
Re: Poděkování
Posted: 12:19 06. Sep 2020
by Fryn
Díky za akci a že byla možnost vám ji oživit

.
Re: Poděkování
Posted: 14:56 06. Sep 2020
by Goran
Přidávám se k poděkováním, byla to povedená akce

Re: Poděkování
Posted: 21:01 06. Sep 2020
by rosnicka
škoda že jsem včera musela narychlo odjet, když už jsem si vše zařídila abych měla klid tak zasáhne někdo z venčí.
Re: Poděkování
Posted: 23:22 06. Sep 2020
by zdech
Díky za napínavé "od nevidím do nevidím".
Doufám, že jsme neodlogli nevhodně, stíhá nás oba ranní vstávání.
Re: Poděkování
Posted: 01:11 07. Sep 2020
by May
Chci poděkovat DM za aktivitu ve hře. Moc mě potěšila.
Re: Poděkování
Posted: 07:14 07. Sep 2020
by Alquist
Díky za příjemná oživení.
Re: Poděkování
Posted: 21:16 16. Sep 2020
by Pajule
Děkuju, děkuju a omlouvám se za prvotní nereakci, ale covid otravuje všude :

Každopádně ja jsem se vcelku zasmla

Re: Poděkování
Posted: 10:19 03. Oct 2020
by Fryn
Děkuju hráčům za poslední dva večery, bavil jsem se i u těch nejmenších oživeních/interakcích.
Re: Poděkování
Posted: 22:43 05. Oct 2020
by Ragmon
Díky všem, co mi dneska tak krásně pomohli rozehrát novou postavu po mém návratu na Thalii. Lépe jsem si to už užít ani nemohl. Tak se těším zas na příště a nastuduji si další triky s kouřem a doutníkem, ať máte na co valit bulvy!

Re: Poděkování
Posted: 23:49 05. Oct 2020
by artaxas
taky děkuju všem zúčastněným. skvělá hra se skvělou hudbou.