Page 320 of 329

Re: Vtípky

Posted: 10:35 02. Mar 2015
by kokosak
A platí to jen na víly, jo? :D

Re: Vtípky

Posted: 14:07 02. Mar 2015
by KaTo
...mohlo by to po lehké kosmetické úpravě platit i pro palaDiny a Paskvila :D .

Re: Vtípky

Posted: 14:11 06. Mar 2015
by kucik
Jeden s odkazem na Žorže -> Teritoriální tyjátr -> Hledá se stalin.

Re: Vtípky

Posted: 21:22 07. Mar 2015
by pavad
Vtip humoru patricne prilehaveho, lec nizsi cenove kategorie:
Blanka je porad rozdelana, radne vlhka a kdo vi kdy bude hotova...
Rec je, jak jinak, o tunelu v Praze.

Re: Vtípky

Posted: 19:14 09. Mar 2015
by Bahnak
...

Re: Vtípky

Posted: 18:35 16. Mar 2015
by Caehan
https://www.kickstarter.com/projects/we ... se-monocle

Nikdy nevíte, kdy budete jeden potřebovat...

Re: Vtípky

Posted: 15:00 07. Apr 2015
by Puxina
:D

Re: Vtípky

Posted: 18:34 07. Apr 2015
by LDamian
No jo no. Také na mně čeká. :D :wink:

Re: Vtípky

Posted: 21:27 08. Apr 2015
by Caehan
Jedna prastará debata z fóra Giant in the Playground (link)
Dr.Epic wrote:Is it objectifying when I treat it like an RPG?

I need to complete quest Date Night to obtain the +3 Girlfriend so I can enter the PrC Boyfriend and gain a +10 bonus to my dignity.

But then again, I treat all aspects of life like an RPG. Cleaning the dishes gets me 25 xp points. I also took favored enemy college exam. That combat bonus really comes in handy.
Keld Denar wrote:+3 Girlfriend is totally unoptimized. You are better off with a +1 Keen Witty girlfriend and then appling Greater Magic Make-up to increase her enhancement bonus.

Re: Vtípky

Posted: 12:14 11. Apr 2015
by pavad
repost z e-mailu:
Víte, jak manžel vzruší manželku po dlouholetém manželství?
Přidá černé ponožky do bílého prádla, čímž vznikne 50 odstínů šedi.

Re: Vtípky

Posted: 16:23 14. Apr 2015
by Puxina

Re: Vtípky

Posted: 21:50 23. Apr 2015
by Puxina
Paní učitelka říká ve třídě dětem:
"Děti, řekněte mi zvířátko, ke kterému když přidáte d, tak vám vznikne část těla."
Nikdo se nehlásí, tak paní učitelka říká:
"Já vám napovím, třeba laň, když přidáte d, vznikne dlaň."
Pepíček se nakloní ke spolužákovi a šeptá:
"Já jsem si hned myslel, že kuna to nebude."

Re: Vtípky

Posted: 18:47 26. Apr 2015
by Caehan
Eugenika a její problémy:

link

Re: Vtípky

Posted: 11:02 02. May 2015
by Puxina
:)

Re: Vtípky

Posted: 19:34 02. May 2015
by karolina
Jo, už mi z tý interny hrabe...