Page 320 of 331
Re: Poděkování
Posted: 08:55 06. Oct 2020
by rosnicka
já se včera taky moc bavila, byla jsem trošku pod vlivem prášků a injekce ( návštěva u zubaře ) a jednu chvíli jsem musela otřit monitor páč sem si na něj prskla vodu jak jsem vybuchla smíchy. bylo to moc fajn. chce to víc takových dní . díky spoluhráčům
Re: Poděkování
Posted: 19:04 06. Oct 2020
by divozenka
Také jsem se bavila, díky všem.

Re: Poděkování
Posted: 01:02 11. Oct 2020
by Ragmon
Supr hra a dík za všechny ty ryby

Re: Poděkování
Posted: 02:14 11. Oct 2020
by divozenka
Taktéž děkuji za hru, bavila jsem se

Re: Poděkování
Posted: 23:18 31. Oct 2020
by Pajule
DĚKUJU, DĚKUJU!! Byla to sranda, zasmála jsem a bylo to takové pohodové

takže dík a těšim se na divadló.

Re: Poděkování
Posted: 00:56 01. Nov 2020
by Aillen
Děkuji všem, bylo to hezké, stálo by za to, večer příběhů někdy zase zopakovat.

Re: Poděkování
Posted: 01:35 01. Nov 2020
by divozenka
Přidávám se k poděkování, bylo to skvělé!

Re: Poděkování
Posted: 14:22 01. Nov 2020
by Fryn
Aillen wrote:Děkuji všem, bylo to hezké, stálo by za to, večer příběhů někdy zase zopakovat.

Doufám, že budou i další. Na tohle jsem (pardon), trestuhodně zapomněl.
Re: Poděkování
Posted: 14:56 01. Nov 2020
by Pajule
Fryn wrote:Aillen wrote:Děkuji všem, bylo to hezké, stálo by za to, večer příběhů někdy zase zopakovat.

Doufám, že budou i další. Na tohle jsem (pardon), trestuhodně zapomněl.
Nooo teda, neodpustitelný hřích :

haha.. opakovat se jistě bude
A sorry za trochu off topic a aby to nebylo off
Diky týme!)) A dík nalkovi za včerejší pomoc, aby se tolik věcí nevalelo na stole )
Re: Poděkování
Posted: 22:47 08. Nov 2020
by Bruciacullo
Velmi děkuji všem účinkujícím, ale i návštěvníkům divadelního představení. Vážíme si vaší aktivity.

Re: Poděkování
Posted: 22:50 08. Nov 2020
by Pajule
Díky! Bylo to supr čupr a klobouk dolů! )) víííc divadla

Re: Poděkování
Posted: 23:33 08. Nov 2020
by Aillen
Olwen jste tedy překvapili
Díky, krásně odehrané divadlo, těším se na další.

Re: Poděkování
Posted: 00:49 09. Nov 2020
by camelie
Všem díky za účast a za podporu - byly (nebo možná byli) jsme nervozní, ale jsme rádi, že se to líbilo

Re: Poděkování
Posted: 01:01 09. Nov 2020
by Thurms
Přidám se k poděkování, divadlo bylo opravdu podařené.
Re: Poděkování
Posted: 01:44 09. Nov 2020
by divozenka
Taky se přidávám , díky všem účastníkům divadla!
