Page 33 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:50 11. Apr 2009
by Krata
když to neuneseš ty tak je logické že to neunese ani kun.. postava nese sebe a věci v báglu. Kun nese sebe, postavu a veci v baglu, tudiž má dost a plouží se.. co je na tom nelogického?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:12 11. Apr 2009
by paja13
chybi me odpadak v karatskych dilnach - nejaky prasata co delaji alchimii tam hazou blbe spracovany suroviny po zemi
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:37 11. Apr 2009
by paja13
prosim o rozsireni rozhovoru - potvrzovani jestli chcete prodat vsechny trofeje co mate u sebe
sem se ted preklik a dorn schrabnul veskery my suroviny na vareni z trofeji a bylo jich fakt plno :o(
pripad vsech vetesniku a obchodniku z kuzema a dorna v dornove utocisti
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:00 11. Apr 2009
by innfra
Koš v dílnách neni, ale je hned venku na ulici...
A k tomu co práváš... no je potřba dávat si pozor, od tý doby co jsem si prodal katanu si dávam velkýho majzla co prodávám v obchodě a ty stolky už taky používám

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:54 11. Apr 2009
by paja13
innfra wrote:Koš v dílnách neni, ale je hned venku na ulici...
A k tomu co práváš... no je potřba dávat si pozor, od tý doby co jsem si prodal katanu si dávam velkýho majzla co prodávám v obchodě a ty stolky už taky používám :twisted:
porodavam jen pres stolek ale sjela mi mis a ja klik vedle - na stolku zustaky 3 oci z baziliska a kuze a suroviny pro vareni sly do prdele :o(
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:11 11. Apr 2009
by G14
mam jen takovy napad...
kdyz ma nekdo svyho kone,nemohl by se nejak nechat upravit?
myslim tim jestli by treba nebylo mozne zakoupit na nej nejakou vybavu,napr. lepsi sedlo,krouzkovy prehoz,deka.....
nemuselo by to nic delat k vylepseni kone,jen aby to vypadalo lepe
myslim, ze by i identifikace koni byla rozpoznatelnejsi..
treba kun paladina ma ruzne veci na sobe,vypada to dobre,takovy bojovy kun
bylo by paradni mit tuhle moznost upravy,samozrejme za prislusnou hodnotu penez
pokud to nepujde,chapu
jen ze konkretne me jde o celkovy dojem a vzhled postavy,tak by me to vic nez potesilo
diky
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 06:34 12. Apr 2009
by Radim
Krata wrote:když to neuneseš ty tak je logické že to neunese ani kun.. postava nese sebe a věci v báglu. Kun nese sebe, postavu a veci v baglu, tudiž má dost a plouží se.. co je na tom nelogického?

Nelogickýho je na tom to že stačí jedna libra navíc.Takže je blbost aby to kůň neunesl.Je to stejný jako bys měl tažnýho koně a on neuvezl tebe a to co mu zapřáhneš protože to neuneseš ty.Vem si když na něj sedne válečník co utáhne 200 liber takže žádná lehká váha a přitom má stejnýho koně.Myslel jsem tím jen to,že do určitý nosnosti osoby by to mohlo být např. zvýhodněný pro ty párátka co nemají velkou sílu.Jen mi to přišlo zajímavý se zeptat.
A ten nápad co je popsanej výše není zlej,popřípadě by bylo dobrý kdyby měl i úložný prostor třebas jako v inventáři ale ne na šešt částí ale například jednu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:22 12. Apr 2009
by Krata
Kun je na rychlejší dopravu, na převoz věcí je mula.. nekombinujte jedno s druhym
S tim vzhledem nevim jesli to bude možné, jsou pevné modely koníků a nic k nim asi přidat nepůjde.. jedině že by se mohl za prachy upgradovat na vzhled toho paladinského

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:09 12. Apr 2009
by Radim
[quote="Krata"]Kun je na rychlejší dopravu, na převoz věcí je mula.. nekombinujte jedno s druhym
To mi stačí jako odpověd

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:14 12. Apr 2009
by G14
yop, upgradovat konika za prachy na toho paladinskeho by bylo paradni

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:15 12. Apr 2009
by pepa48
však od novýho patche je modelů koní habaděj, jen to momentálně neni priorita nějak zaimplementovat do Thalie.. Kucik si s tim někdy časem možná pohraje, že jo?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:59 12. Apr 2009
by Krata
Radim wrote:Krata wrote:Kun je na rychlejší dopravu, na převoz věcí je mula.. nekombinujte jedno s druhym
To mi stačí jako odpověd

tak to začnu používat asi jednoduché vysvětlivky než věci popisovat

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:49 12. Apr 2009
by Neithan1
Ale v novom patchi su koni aj s brasnami, takze to spaja jazdne aj nosne zviera.. vis ? jako
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:59 12. Apr 2009
by Prometheus
Ja by som sa chcel opytat ci su v plane aj ine potvorky na jazdenie ako kone?
Co ja viem... napriklad taky jednorozec
No mozno blby priklad ale chapete co som myslel
Napadlo ma to lebo myslim ze na stranke Thalie je to nejak v tomto duchu opisovane...
Alebo je to trik ako nalakat hracov?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:16 13. Apr 2009
by Pajule
já sem kdysi posílala rejtymu

na vaultu , byl totiž takovej jeden odel , kde byli pegasové (bílá,hnědá,černá) pak jednorožci a pak pěkný pekelný konici , ale tedka to zrovna nemůžu najít ten odkaz
