Page 33 of 51
Re: Pady serveru
Posted: 18:30 06. May 2010
by KaTo
Re: Pady serveru
Posted: 05:11 07. May 2010
by Krata
samovražda? hups.. no samozřejmě bych nikomu neublížil

..
res v 18:00 tu byl ale bylo to nepraktické kvůli Q a hráčum, kteří mohli hrát až k večeru
Re: Pady serveru
Posted: 11:13 21. May 2010
by de Aers
To se to zaseklo nějak ? Server vidím offline, ale na stránkách je naběhnutej.
Re: Pady serveru
Posted: 11:28 21. May 2010
by kucik
Chudinka trochu zadíral, tak si potřeboval od hráčů oddechnout.
Re: Pady serveru
Posted: 20:37 25. May 2010
by -darkvision-
Cerstve nameditovanej, cerstve nakouzlenej a ted se lognu bez vseho. To budou zas cachry

Re: Pady serveru
Posted: 20:53 25. May 2010
by -RoF-
Hmm aha, si zase někteří honí péro a shazují to *mávne rukou* tak se jednou pomějou

Re: Pady serveru
Posted: 20:55 25. May 2010
by Welvlin
-RoF- wrote:Hmm aha, si zase někteří honí péro a shazují to *mávne rukou* tak se jednou pomějou

*vyndá ruku z kalot a provinile se rozhlédne*
Re: Pady serveru
Posted: 20:56 25. May 2010
by Pajule
já se zabijuuuuuuuu udělam si harakiri nebo jak se to píše

bože ěkomu pomůžu a BUM!

Re: Pady serveru
Posted: 20:57 25. May 2010
by venomeq
Welvlin wrote:-RoF- wrote:Hmm aha, si zase někteří honí péro a shazují to *mávne rukou* tak se jednou pomějou

*vyndá ruku z kalot a provinile se rozhlédne*
*Vynda ruku z jeho kalhot a provinile se na nej kouka*
Beztak se to snazi nekdo hacknout aby udelal vsem Wipe

Re: Pady serveru
Posted: 21:18 25. May 2010
by Pajule
hele já se fakt zabiju,ale vážně! doufam,že všichni dodrželi můj vzkaz o tom at necraftí
Re: Pady serveru
Posted: 21:22 25. May 2010
by wooh
Hezké

Re: Pady serveru
Posted: 20:08 31. May 2010
by -RoF-
Ach jo kdo to furt shazuje tentokrát

Re: Pady serveru
Posted: 20:08 31. May 2010
by Derken-
Re: Pady serveru
Posted: 20:10 31. May 2010
by efu_redo
Bohové nechtějí popravu. To je jasné

Re: Pady serveru
Posted: 20:10 31. May 2010
by Modrovousice
Juana mě vyslyšela!
