Page 33 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:39 03. Jun 2010
by Inulthor
de Aers wrote:
Dneska mi to hrálo v autě, taky sem si zazpíval, po dlouhé době mi to sedlo :)
Ty zpíváš? To teda.... prováděli jsme spolu, lásko věcí, ale nikdy si mi teda nezaspívala :?

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:48 06. Jun 2010
by Luelle

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:37 07. Jun 2010
by Inulthor

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:36 10. Jun 2010
by Lord_Berserk
vykopal sem . . . super ceska klasika

8) http://www.youtube.com/watch?v=2KOpQapTuao 8)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 12:21 10. Jun 2010
by Luelle

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:38 12. Jun 2010
by -RoF-

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:46 12. Jun 2010
by sandoftime

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:14 13. Jun 2010
by -RoF-
Celkem dobře se to poslouchá a to sem se divil ež to hrálo na rockovém rádiu ;)

Such Great Heights - The Postal Service

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:58 13. Jun 2010
by Bluud_Elf
Tady je celkem dobrej seznam vseho ceho posloucham.

http://www.last.fm/user/bloodelf1

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:00 14. Jun 2010
by Lidda
Momentalne se mi dost libi nujazz, Parov Stelar, De-Phazz, Jazzanova a dalsi : )

Tady je zbytek http://www.last.fm/user/Eskalina

+jedna pohodova :) http://www.youtube.com/watch?v=FBjUE64hKYU

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:11 14. Jun 2010
by Arash
Hlavně DJ Bobo a Maxim Turbulence (ale spíše starší věci, když tam byl ještě Pancha).

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:49 14. Jun 2010
by sandoftime

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:25 15. Jun 2010
by laty

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:30 16. Jun 2010
by Inulthor
Tohle jsem dnes objevil, možná to někdo zná, já až dosud ne a je to vcelku dobré

http://www.youtube.com/watch?v=AW7mt-UT ... re=related

Pak tu mám jednu písničku, která hezky pasuje na postavu Belenien

http://www.youtube.com/watch?v=KO5VSEeKIyw

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:36 18. Jun 2010
by xxxMajkyxxx
Je toho hodne co bych sem mohl dat od metalu, pres hardcore, rock, jazz, az po elektronicky vecicky, ale zrovna dnes jsem se prehraboval ve stare muzice a narazil na toto. Vzhledem k tomu, ze autorum bylo v dobe sepsani celeho alba vcetne teto pisnicky pouhych 15let (vek kdy vetsina mladiku hledala efektivnejsi zpusob jak masturbovat :mrgreen: ) je to nadmiru skvely pocin hodny pozornosti.

Siverchair - Tomorrow