Page 33 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:39 03. Jun 2010
by Inulthor
de Aers wrote:
Dneska mi to hrálo v autě, taky sem si zazpíval, po dlouhé době mi to sedlo

Ty zpíváš? To teda.... prováděli jsme spolu, lásko věcí, ale nikdy si mi teda nezaspívala

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:48 06. Jun 2010
by Luelle
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:37 07. Jun 2010
by Inulthor
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:36 10. Jun 2010
by Lord_Berserk
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:21 10. Jun 2010
by Luelle
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:38 12. Jun 2010
by -RoF-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:46 12. Jun 2010
by sandoftime
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:14 13. Jun 2010
by -RoF-
Celkem dobře se to poslouchá a to sem se divil ež to hrálo na rockovém rádiu
Such Great Heights - The Postal Service
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:58 13. Jun 2010
by Bluud_Elf
Tady je celkem dobrej seznam vseho ceho posloucham.
http://www.last.fm/user/bloodelf1
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:00 14. Jun 2010
by Lidda
Momentalne se mi dost libi nujazz, Parov Stelar, De-Phazz, Jazzanova a dalsi : )
Tady je zbytek
http://www.last.fm/user/Eskalina
+jedna pohodova
http://www.youtube.com/watch?v=FBjUE64hKYU
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:11 14. Jun 2010
by Arash
Hlavně DJ Bobo a Maxim Turbulence (ale spíše starší věci, když tam byl ještě Pancha).
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:49 14. Jun 2010
by sandoftime
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:25 15. Jun 2010
by laty
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:30 16. Jun 2010
by Inulthor
Tohle jsem dnes objevil, možná to někdo zná, já až dosud ne a je to vcelku dobré
http://www.youtube.com/watch?v=AW7mt-UT ... re=related
Pak tu mám jednu písničku, která hezky pasuje na postavu Belenien
http://www.youtube.com/watch?v=KO5VSEeKIyw
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:36 18. Jun 2010
by xxxMajkyxxx
Je toho hodne co bych sem mohl dat od metalu, pres hardcore, rock, jazz, az po elektronicky vecicky, ale zrovna dnes jsem se prehraboval ve stare muzice a narazil na toto. Vzhledem k tomu, ze autorum bylo v dobe sepsani celeho alba vcetne teto pisnicky pouhych 15let (vek kdy vetsina mladiku hledala efektivnejsi zpusob jak masturbovat

) je to nadmiru skvely pocin hodny pozornosti.
Siverchair - Tomorrow