Page 33 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:45 07. May 2012
by Fryn
G-ladiator wrote:Tedy poslední díl GoT mě příliš nepotěšil odlišnostmi od knihy. No, uvidíme, jak se s tím poperou.
Já se u něj docela dost bavil, ale neznám literární předlohu, takže nevím co všechno se od ní lišilo (mohl bys mi poslat PMko, co všechno je teda jinak ?).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:14 08. May 2012
by zachy
Tak už jste někdo byl na Avengers?
Dnes jsem byl v kině na 3Dčku a musím říct, že si to ty % na csfd.cz opravdu zaslouží. Správná Marvelovská komixovka, skvělý děj, kvalitní akce a hlavně jsem se místy i fajně zasmál. Krásně se tam povahy těch superhrdinů projevily :) 9,5 z 10 :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:14 09. May 2012
by Molly23
Proč mi Game of Thrones přijde jako banda maníků co zneužívá OOC info? :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:22 09. May 2012
by Absinthorix
V jakém smyslu?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:37 09. May 2012
by Molly23
všechno vědí, všechno znaj :D hned se věci roznášel tellama, PS: Jsem u šesté epizody první řady.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:38 09. May 2012
by Prasokralik
jo je to jak v tartenu, dědek pošle telly a už hned všichni povrchani v příštím díle poběžej zachraňovat

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:42 09. May 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:všechno vědí, všechno znaj :D hned se věci roznášel tellama, PS: Jsem u šesté epizody první řady.
A tak ta malá rada to je sebranka na slovo vzatá, to né že ne :lol: ale hlavnímu chudákovi neřekne nikdo nic, neboj 8)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:40 09. May 2012
by kucik
zachy wrote:Tak už jste někdo byl na Avengers?
Dnes jsem byl v kině na 3Dčku a musím říct, že si to ty % na csfd.cz opravdu zaslouží. Správná Marvelovská komixovka, skvělý děj, kvalitní akce a hlavně jsem se místy i fajně zasmál. Krásně se tam povahy těch superhrdinů projevily :) 9,5 z 10 :)
V pondělí jsme na tom byli. Neni to tak špatný. Těch 9x% mi přijde pořád přestřelenejch, ale komiksovka je to pořád pěkná.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:42 09. May 2012
by kucik
Teď jsem zkouknul Four Lions a stojí to za to.

http://www.youtube.com/watch?v=yGk2TojOd-4

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:21 13. May 2012
by Bahnak
zachy wrote:Tak už jste někdo byl na Avengers?
Dnes jsem byl v kině na 3Dčku a musím říct, že si to ty % na csfd.cz opravdu zaslouží. Správná Marvelovská komixovka, skvělý děj, kvalitní akce a hlavně jsem se místy i fajně zasmál. Krásně se tam povahy těch superhrdinů projevily :) 9,5 z 10 :)
Za mě 10/10, dneska mají v cinestaru dokonce slevu a lístek na tuhle bombovku mě přišel na 50 korun českých.

Kategorie "nejlépe zakončený monolog zlouna" rozhodně vyhrává, pár lehce slepých míst neřeším, protože akce a hlášky to prostě přebíjí.

Rozhodně pro mě zatím nejlepší akčňárna roku.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:51 14. May 2012
by zachy
TAk jsem viděl 7. díl druhé série trůnu. Ten konec je fakt drsnej. Theon Greyjoy u mě právě krutostí překonal Joffreyho.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:48 14. May 2012
by de Aers
Si nemyslim, že to byli oni :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:55 14. May 2012
by zachy
de Aers wrote:Si nemyslim, že to byli oni :)
No asi to byli ti sirotci z toho vedlejšího hrádku.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:56 14. May 2012
by Aulus
zachy wrote:TAk jsem viděl 7. díl druhé série trůnu. Ten konec je fakt drsnej. Theon Greyjoy u mě právě krutostí překonal Joffreyho.
Azhael se má co učit, jo? :wink:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:31 14. May 2012
by zachy
Aulus wrote:
zachy wrote:TAk jsem viděl 7. díl druhé série trůnu. Ten konec je fakt drsnej. Theon Greyjoy u mě právě krutostí překonal Joffreyho.
Azhael se má co učit, jo? :wink:
Mě by stačily všechny DM hůlky a pak by se mučilo jinak :mrgreen: