Page 33 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:45 07. May 2012
by Fryn
G-ladiator wrote:Tedy poslední díl GoT mě příliš nepotěšil odlišnostmi od knihy. No, uvidíme, jak se s tím poperou.
Já se u něj docela dost bavil, ale neznám literární předlohu, takže nevím co všechno se od ní lišilo (mohl bys mi poslat PMko, co všechno je teda jinak ?).
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 00:14 08. May 2012
by zachy
Tak už jste někdo byl na Avengers?
Dnes jsem byl v kině na 3Dčku a musím říct, že si to ty % na csfd.cz opravdu zaslouží. Správná Marvelovská komixovka, skvělý děj, kvalitní akce a hlavně jsem se místy i fajně zasmál. Krásně se tam povahy těch superhrdinů projevily

9,5 z 10

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:14 09. May 2012
by Molly23
Proč mi Game of Thrones přijde jako banda maníků co zneužívá OOC info?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:22 09. May 2012
by Absinthorix
V jakém smyslu?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:37 09. May 2012
by Molly23
všechno vědí, všechno znaj

hned se věci roznášel tellama, PS: Jsem u šesté epizody první řady.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:38 09. May 2012
by Prasokralik
jo je to jak v tartenu, dědek pošle telly a už hned všichni povrchani v příštím díle poběžej zachraňovat
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:42 09. May 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:všechno vědí, všechno znaj

hned se věci roznášel tellama, PS: Jsem u šesté epizody první řady.
A tak ta malá rada to je sebranka na slovo vzatá, to né že ne

ale hlavnímu chudákovi neřekne nikdo nic, neboj

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:40 09. May 2012
by kucik
zachy wrote:Tak už jste někdo byl na Avengers?
Dnes jsem byl v kině na 3Dčku a musím říct, že si to ty % na csfd.cz opravdu zaslouží. Správná Marvelovská komixovka, skvělý děj, kvalitní akce a hlavně jsem se místy i fajně zasmál. Krásně se tam povahy těch superhrdinů projevily

9,5 z 10

V pondělí jsme na tom byli. Neni to tak špatný. Těch 9x% mi přijde pořád přestřelenejch, ale komiksovka je to pořád pěkná.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:42 09. May 2012
by kucik
Teď jsem zkouknul Four Lions a stojí to za to.
http://www.youtube.com/watch?v=yGk2TojOd-4
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:21 13. May 2012
by Bahnak
zachy wrote:Tak už jste někdo byl na Avengers?
Dnes jsem byl v kině na 3Dčku a musím říct, že si to ty % na csfd.cz opravdu zaslouží. Správná Marvelovská komixovka, skvělý děj, kvalitní akce a hlavně jsem se místy i fajně zasmál. Krásně se tam povahy těch superhrdinů projevily

9,5 z 10

Za mě 10/10, dneska mají v cinestaru dokonce slevu a lístek na tuhle bombovku mě přišel na 50 korun českých.
Kategorie "nejlépe zakončený monolog zlouna" rozhodně vyhrává, pár lehce slepých míst neřeším, protože akce a hlášky to prostě přebíjí.
Rozhodně pro mě zatím nejlepší akčňárna roku.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:51 14. May 2012
by zachy
TAk jsem viděl 7. díl druhé série trůnu. Ten konec je fakt drsnej. Theon Greyjoy u mě právě krutostí překonal Joffreyho.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:48 14. May 2012
by de Aers
Si nemyslim, že to byli oni

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:55 14. May 2012
by zachy
de Aers wrote:Si nemyslim, že to byli oni

No asi to byli ti sirotci z toho vedlejšího hrádku.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:56 14. May 2012
by Aulus
zachy wrote:TAk jsem viděl 7. díl druhé série trůnu. Ten konec je fakt drsnej. Theon Greyjoy u mě právě krutostí překonal Joffreyho.
Azhael se má co učit, jo?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:31 14. May 2012
by zachy
Aulus wrote:zachy wrote:TAk jsem viděl 7. díl druhé série trůnu. Ten konec je fakt drsnej. Theon Greyjoy u mě právě krutostí překonal Joffreyho.
Azhael se má co učit, jo?

Mě by stačily všechny DM hůlky a pak by se mučilo jinak
