Page 33 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:20 16. Jun 2011
by Sobik
Thuereg wrote:Koho mám nakreslit? Ale jen dámy, chlapy kreslit neumim:/.
Agrilku.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:14 16. Jun 2011
by de Aers
Sobik wrote:Thuereg wrote:Koho mám nakreslit? Ale jen dámy, chlapy kreslit neumim:/.
Agrilku.

Říkal, že chlapy neumí ne ?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:07 16. Jun 2011
by Sobik
de Aers wrote:Sobik wrote:Thuereg wrote:Koho mám nakreslit? Ale jen dámy, chlapy kreslit neumim:/.
Agrilku.

Říkal, že chlapy neumí ne ?

Přesně tuhle reakci sem čekal.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:20 16. Jun 2011
by Thuereg
Elinku nedám, nejsem si jistej, že bych zvládl trefit ty dětský, hobití proporce:D a kdo je Agrilka?:D
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:01 16. Jun 2011
by Thuereg
Thuereg wrote:Tak tady je taká oprava... lehká... je to o něco lepší:)
Mimochodem... Elverin bude slavná:D Moj profesorka na figurálku tenhle vobrázek vybrala do nějaký knížky o naší škole... Ten ve zbroji a "Láska na bojišti".

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:08 16. Jun 2011
by Prasokralik
Nakresli Serafínu, tam se opravdu nemusíš bát jakýchkoliv dětských proporcí
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:31 16. Jun 2011
by Sobik
Thuereg wrote:...a kdo je Agrilka?

Moje drahá ženuška trpasličí...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:37 16. Jun 2011
by Thuereg
Hádejte kdo to je:
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:38 16. Jun 2011
by Thuereg
Thuereg wrote:Hádejte kdo to je:
A když to neuhodnete tak si to vymyslete, protože já to taky nevim

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:51 16. Jun 2011
by Naldrard
Thuereg wrote:
A když to neuhodnete tak si to vymyslete, protože já to taky nevim

Mně to teda připomnělo jednu mojí postavu docela nedávno na návštěvě u kamarádky.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:16 16. Jun 2011
by Prasokralik
Naldrard wrote:Thuereg wrote:
A když to neuhodnete tak si to vymyslete, protože já to taky nevim

Mně to teda připomnělo jednu mojí postavu docela nedávno na návštěvě u kamarádky.

Niamh?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:19 16. Jun 2011
by Thuereg
No má to bejt nějaká člověčice s nějakou elfštinou no....
Domalovat tam křídla, zahodit oblečení a strčit jí ty ruce někam jinam tak je to Aria, ale já už Ariu kreslit nebudu, protože pak kreslim moc velký zvrácenosti:D
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:46 16. Jun 2011
by Hafen
Cheatere, jak muzes vedet ze Rauvan koupila otrokyni!!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:03 16. Jun 2011
by Thuereg
Hafen wrote:Cheatere, jak muzes vedet ze Rauvan koupila otrokyni!!

Moje tužka je černá. Dělá zvěda v podtemnu.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:16 17. Jun 2011
by Thuereg
Tak jsem to včera v hospodě dodělal, takže tady je výsledek.
Dlouho sem dumal nad tim kdo to teda je.... a nevymyslel.
Proto, žádám ženy které jsem zde portrétoval, tedy nějakou elfku a nějakou ženu aby se dobrovolně přihlásili, protože sem měl asi opici a nepamatuju si to
