Page 33 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:38 10. Apr 2013
by Paulus
Tak konečně jsem se dokopal a sehnal jsem si "The bard's tale" (i když je to starší hra). Opravdu to jaksi bourá klišé všech RPG...kdo zná ví....kdo nezná, doporučuji zkusit. 8)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:58 10. Apr 2013
by XŠevyX
Teď s kamarády, když se najde příležitost, paříme Herose 3,5,6.. trojka nejlepší po herní stránce, zato šestka je spíše jen na grafické zpracování, samozřejmě pětka je nejlepší zlatý střed :mrgreen:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:04 15. Apr 2013
by G-ladiator
Hraje tu někdo Battlefield 3?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:33 08. May 2013
by LDamian
Asi se opakuji, ale pořád Civilizaci IV. :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:37 08. May 2013
by Shaman88
Neverwinter Beta....

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:46 08. May 2013
by J.F.Payne
Shaman88 wrote:Neverwinter Beta....
Co to je, co to je? Má to toolset? Popiš dojmy .))

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:16 08. May 2013
by Craghack
neverwinter od perfectworld je docela sracka, cashshop p2w lobby game nejvic podobny gw2

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:23 08. May 2013
by Shaman88
J.F.Payne wrote:
Shaman88 wrote:Neverwinter Beta....
Co to je, co to je? Má to toolset? Popiš dojmy .))
To MMO:
Trailer - http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... _Uzka-2Mz8

No je to MMO, mechanika D&D v4.Máš na výběr z 5 povolání zatím. Zatím jsem jen lvl 25. Hraju to hodně relaxačně, nikam se nehoním, všechny questy pročítám, je tam spousta návazností na nwn1 a nwn2, které mě na tom baví asi nejvíc.

Je to FreeToPlay. Tzn. spousta obsahu pro platící hráče, ovšem mám odehraných tak 15 hodin a nerazil jsem na důvod proč bych si měl něco kupovat.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:50 08. May 2013
by Krysak
Výborně udělané lákadlo do hry. Poslintal jsem si monitor i klávesnici..... Opravdu graficky nádhera.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:13 08. May 2013
by Prasokralik
Není to špatný, cosi jako toolset tam taky je ale pořád je to MMO nikoliv multiplayer platforma pro dnd jako nwn 1 (potažmo 2). Hra je svižná, zábavná, ale z dnd světa si to bere spíš zasazení než skutečně mechaniku boje atp., jde o spíš akční mlátičku s nějak omezenými možnostmi výběru skillů, které se používají v reálném čase, HP mám na levelu 17 něco pod 4k a tak dál.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:50 08. May 2013
by Caehan
To je právě změna ve čtvrté edici D&D - dost to zmršili a i na papíře to teď připomíná dost MMO

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:05 08. May 2013
by Prasokralik
Ále, na papíře nebudeš pobíhat jak fretka a mačkat qwer/lmb/rmb

jinak i po dohrání stále frčím Saints Row Third

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:19 08. May 2013
by Molly23
Prasokralik wrote:Ále, na papíře nebudeš pobíhat jak fretka a mačkat qwer/lmb/rmb

jinak i po dohrání stále frčím Saints Row Third
A co říkáš na toto? http://www.youtube.com/watch?v=3bokrQqVp9w

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:25 08. May 2013
by Prasokralik
Ještě daleko.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:26 08. May 2013
by Molly23
každopádně to bude ale něco naprosto šílenýho :D