Page 33 of 67
Re: League of Legends
Posted: 20:11 20. Dec 2012
by Welvlin
efu_redo wrote:Zdar. Jak to tak pročítám, skoro to vypadá, že máte Thalijský team. Napadlo mě, co takhle dát ranked 5v 5 nebo unranked 5v5?
Myslím že bych team do hromady dal. Jak říkáš pro zábavu... Když nám po naší prohře nebudeš nadávat do análníku a honibrků, v čemž tedy s Nalkem opravdu vynikáte.. Tak se rádi přiučíme...
Re: League of Legends
Posted: 20:21 20. Dec 2012
by Absinthorix
Po Vánocích ale až - do té doby budu jen tak trollit z Linuxové instalace, která není tak docela sichr
...ale kdoví
Re: League of Legends
Posted: 22:20 20. Dec 2012
by Asce
Prasokralik wrote:...
A kromě nic neříkajících obrázků, mohl by jsi mi, prosím, odpovědět?
Re: League of Legends
Posted: 22:25 20. Dec 2012
by Prasokralik
Asce wrote:Prasokralik wrote:...
A kromě nic neříkajících obrázků, mohl by jsi mi, prosím, odpovědět?
Takže jsi to myslel vážně? Ano odpovím, nemáš pravdu. 1v1 dokazuje to samé co 5v5, hráčský skill. S tanky buildem to nemá nic společného. Tanky build ti rozseká kdejaký teemo nebo vayne.
Re: League of Legends
Posted: 22:49 20. Dec 2012
by Absinthorix
Jojo, takovej tankovací Teemo...
Re: League of Legends
Posted: 22:54 20. Dec 2012
by Prasokralik
Tankovací Draaaaaven
Re: League of Legends
Posted: 22:57 20. Dec 2012
by Nalkanar
Když jsem před cca třemi roky dostal do rukou Shaca, tak jsem zjistil, jak snadno se dá 1v1 rozsekat tank.

Re: League of Legends
Posted: 23:20 20. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Dá se za tuhle čičinu solidně hrát? Bych to možná taky zkusil.

Re: League of Legends
Posted: 23:25 20. Dec 2012
by -RoF-
Ano, Legiton za ni hraje

. Květinářka se semenem.

Re: League of Legends
Posted: 23:30 20. Dec 2012
by Nalkanar
Ono je použitelné vše, pokud s tím umíš. Ale vybírat champa dle vzhledu

no nevím

Re: League of Legends
Posted: 23:31 20. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Nalkanar wrote:Ono je použitelné vše, pokud s tím umíš. Ale vybírat champa dle vzhledu

no nevím

Podle něčeho se musí začít...
Navíc kdybych měl vybráno, tak se neptám

Re: League of Legends
Posted: 23:36 20. Dec 2012
by Nalkanar
No začneš tím, že budeš hrát s těmi, kteří jsou v daném týdnu přístupní všem zdarma. Tahle holka je relativně nová, takže ještě pořád stojí maximální možnou cenu (6300 IP). Tzn. že se k ní dopracuješ (pokud ji nedají zrovna free) nejdříve odhadem tak za dva týdny (počítám, že do toho nebudeš rvát reálný cash).

Re: League of Legends
Posted: 23:38 20. Dec 2012
by Absinthorix
Pokud začneš, tak určitě dej vědět

Re: League of Legends
Posted: 00:16 21. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Tak díky....se na to holt budu muset podívat a osahat si to

.
Dám vědět, ale hádám, že budu ze začátku za poláka

Re: League of Legends
Posted: 01:00 21. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Co je to ten Jungler? Pad mi ještě do oka Rangar