Page 33 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 07:50 15. Nov 2011
by Bahnak
Škoda mého zdravotního stavu, jinak bych určitě zůstal ještě na pivínko, ale nemoci nechodí po horách, ale po DM´s...
Nicméně díky všem za hezký večer, Příbramská divadelní společnost nezklamala. Představení se mi moc líbilo, vtípky chvilkama úžasné (pořád mám v hlavě slovo "zeměměřič") Prostor na pokec - bohužel moc nebyl.
Alespoň zprofanovaní hráči okusili i trochu té kultůry, příště jdem na operu či balet
Teď už nás jen čeká Plzeňskej sraz, kde oproti divadlu budem tlachat na již oblíbené a nekonečné témata.
Otázka zní co provedeme potom?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:14 15. Nov 2011
by Fryn
Královsky jsem se bavil a už scéna na začátku, s trpošema, mě docela odrovnala (nemluvě o věrohodném ztvárnění dráčka).
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:58 15. Nov 2011
by Braenn
Jsem ráda že se líbilo, i druhé zkouknutí mě bavilo skoro jako první:)
A do příště? Inu, nebránila bych se dalšímu divadlu, případně paintballu, ale cokoli finančně "náročnějšího" až po vánocích.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:25 15. Nov 2011
by Molly23
až bude tepleji, mohli bychom si zahrát fotbal

a je několik variant, budto hráči vs. tým, nebo Thalie vs. jiný server

. Ale tak to je jen nápad žejo. Vždy se dá jít do čajovny, nebo kdyby náhodou někdo měl větší a volný kvartýr tak k někomu na návštěvu s deskovkama. Koulovaná, sánkování... to až když bude sníh. popřípadě by jsme si mohli zahrát nějaké dobrodružství jak se tu zminovalo, já osobně preferuji něco bez papírů, bohužel mám takové zkušenosti, že se v papírech blbě vyznám, mám v tom bordel atd atd. Dále se nějak plánoval onen filmový víkend nebo co... co by mě tak ještě napadlo... hmm bowling?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:34 15. Nov 2011
by Braenn
No a máte někdo na filmový víkend (nebo den) volný kvartýr?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:44 15. Nov 2011
by kucik
U mě se dá pořádat ledacos. Jen má většina lidí problém s dopravou.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:10 15. Nov 2011
by Práček
Filmovej večer je super nápad. a Fotbal se dá hrát i ve sněhu.. respktv. by se, až napadne ten bilej humus, mohlo jít bobovat/ sánkovat/ a dělat podobné vylomeniny...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:26 15. Nov 2011
by -darkvision-
kucik wrote:U mě se dá pořádat ledacos. Jen má většina lidí problém s dopravou.
a kde že to bydlíš?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:27 01. Dec 2011
by -darkvision-
*opráší značnou vrstvu prachu*
hm?
*rozhlédne se po okolí*
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:50 01. Dec 2011
by Braenn
-darkvision- wrote:*opráší značnou vrstvu prachu*
hm?
*rozhlédne se po okolí*
Inu... ted o víkendu by něco teoreticky šlo, příští týden zabitej, víkend potom a týden potom se dá uvažovat.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:04 01. Dec 2011
by -darkvision-
Teď o víkendu mohu leda tak v neděli odpo .. možná v pátek (tedy zítra), večer něco udělat. Pak až příští týden či další nejbližší termín, dokážu se celkem přizpůsobit.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:53 01. Dec 2011
by mandos
Já mam tenhle víkend taky čas tak bych klidně někam šel

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:25 02. Dec 2011
by Molly23
Víkend ne... pardon. Relaxuji na svém
loveckém sídle v Kamenné Lhotě.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 07:02 02. Dec 2011
by Bahnak
Je fakt že po tomhle pracovním týdnu bych potřeboval "zformátovat disk" takže se nebráním téměř ničemu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:22 02. Dec 2011
by DenGrasse
Možná budem v sobotu odpoledne cosi pohrávat, pokud by se chtěl někdo stavit. Ještě upřesním.