Page 33 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:04 11. Sep 2012
by Nalkanar
Většina příkazů má logický tvar /pc NĚCO

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:26 12. Sep 2012
by kucik
Že by /pc ?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:52 12. Sep 2012
by tao kan
Vadí mi ty hruzné zjištění hp po naklikání levelu. Kucíku, udělej s tím něco, ať má každý max hp/lvl....děkujuuu :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:59 12. Sep 2012
by Prasokralik
tao kan wrote:Vadí mi ty hruzné zjištění hp po naklikání levelu. Kucíku, udělej s tím něco, ať má každý max hp/lvl....děkujuuu :)
Mě též!

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:14 12. Sep 2012
by kucik
Jenže já už jsem toho nasliboval tolik, že nevim co dřív bych měl dodělat.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:05 12. Sep 2012
by -darkvision-
Tak zrovna když uděláš tohle, tak ti dojde 100%poděkování, pže se to každé postavy na Thalii dotkne stejně (krom těch založených - ale vše má své klady/zápory).

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:08 12. Sep 2012
by kucik
To je sice možné (ač nepravděpodobné) ale jsou tu úkoly, na který čekaj další lidi s navazující prací a proto to považuju za přednější.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:09 12. Sep 2012
by Shaman88
Ale je to jen 0 na 1.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:14 12. Sep 2012
by Nalkanar
Ale taky zpětně nějak pořešit HPčka současných postav, ne? To nebude jen 0 a 1.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:16 12. Sep 2012
by KaTo
Tak, je to volba nastavení Shardu a pokud vím, tak je to Rejtyho volba, že je to náhodně. Proti max HP dost brojil v minulosti, když se tohle téma otevíralo.
A co se pamatuju, jeho sen co se týká HP bylo, aby každé povolání dostávalo ne náhodně, ale automaticky minimum :twisted: :lol: :lol: :lol: .
Naštěstí zrovna TAHLE volba navolit tak lehce nejde. Buďte(-me) rádi aspoň za náhodnost... :D
P.S.
...zpětně lze pořešit re-lvlem (dva kliky DM hůlky :biggrin: ).

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:19 12. Sep 2012
by kucik
KaTo trol prosím aspoň ve spamu. Ne tady.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:21 12. Sep 2012
by Nalkanar
Není to férové, to není o závisti, to je o spravedlnosti. ;)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:56 12. Sep 2012
by Prasokralik
Náhodné hp nejsou spravedlivé už od základu, takže tě trochu nechápu Nalku.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:59 12. Sep 2012
by Caehan
Prasokralik wrote:Náhodné hp nejsou spravedlivé už od základu, takže tě trochu nechápu Nalku.
Jde mu o to, že to není spravedlivé vůči těm, kteří už mají založené postavy - alespoň pokud by jim měly zůstat hp stejná.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:00 12. Sep 2012
by Prasokralik
Však shaman ale ví jak na to, aby se to vrátilo zpětně všem. Alespoň se tu posledně kasal.