Page 33 of 48
Re: Par dotazu novacka
Posted: 19:01 31. Jul 2012
by Shaman88
Není náhodou víla "démon"?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 19:16 31. Jul 2012
by Caehan
Shaman88 wrote:Není náhodou víla "démon"?
Mluvící stvůra s hmyzími křídly... to asi sedí.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 21:12 03. Aug 2012
by Nalkanar
Je proti pravidlům těžit suroviny v Timestopu?

Re: Par dotazu novacka
Posted: 21:15 03. Aug 2012
by XŠevyX
Nalkanar wrote:Je proti pravidlům těžit suroviny v Timestopu?

Heh, tos vymyslel

Zajímavý dotaz

Re: Par dotazu novacka
Posted: 22:59 03. Aug 2012
by zachy
Nalkanar wrote:Je proti pravidlům těžit suroviny v Timestopu?

No to by mě zajímalo kolik toho vytěžíš

Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:08 03. Aug 2012
by KaTo
zachy wrote:Nalkanar wrote:Je proti pravidlům těžit suroviny v Timestopu?

No to by mě zajímalo kolik toho vytěžíš

Když bugneš timestop, tak docela dost

.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:10 03. Aug 2012
by Nalkanar
Dle délky timestopu máš pokus až dva, když to riskneš i po něm, tak třeba tři.

Re: Par dotazu novacka
Posted: 00:38 04. Aug 2012
by Caehan
...a tři kusy meteoru to není tak marné...
Re: Par dotazu novacka
Posted: 16:57 05. Aug 2012
by Caehan
Má někdo ponětí, jak se vypočítává délka meditace? Jen mě to napadlo...
Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:38 06. Aug 2012
by Prasokralik
Kolik koní může mít hráč, popř. co se stane se starým když koupí nového?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:49 06. Aug 2012
by karolina
Prasokralik wrote:Kolik koní může mít hráč, popř. co se stane se starým když koupí nového?
Jednoho, mám za to, že ti nedovolí koupit novýho koně, když už jednoho máš..
A co jiná zvířata? můžu mít koně a psa? Diemo si jednou koupil psa, ale ten ho vůbec neposlouchal.. i když to možná bylo výcvikem

Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:53 06. Aug 2012
by Prasokralik
Mám koně a kočku a bez problému spolu koexistujou.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:53 06. Aug 2012
by Amber
karolina wrote:Prasokralik wrote:Kolik koní může mít hráč, popř. co se stane se starým když koupí nového?
Jednoho, mám za to, že ti nedovolí koupit novýho koně, když už jednoho máš..
A co jiná zvířata? můžu mít koně a psa? Diemo si jednou koupil psa, ale ten ho vůbec neposlouchal.. i když to možná bylo výcvikem

Jo, můžeš mít psa (od Dobrodruha myslím) i koně. Kůň se nezobrazuje v partě, pes ano.
Bohužel jsou pokyny pro psy celkem omezené, takže je můžeš tak možná tahat za sebou jako kačenu na provázku.

Re: Par dotazu novacka
Posted: 18:19 07. Aug 2012
by karolina
Po pádu serveru není hlášenej restart, ještě něco je kranken? Teď koukám na svoje alchymistický expy.. jako by mi je Aulus po pádu vůbec nevracel

Re: Par dotazu novacka
Posted: 11:39 14. Aug 2012
by Nalkanar
Nalkanar wrote:Je proti pravidlům těžit suroviny v Timestopu?
