Page 33 of 41
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 17:36 15. Oct 2013
by kucik
V neděli večer nemůžu.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:05 15. Oct 2013
by Bahnak
OK, tak v neděli večer

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 15:48 20. Oct 2013
by Bahnak
V kolik zhruba ať nechodím do hry co půl hodiny?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:11 20. Oct 2013
by Bruciacullo
chce jese nekdo ted hrat? ujel mi vlak a přijel jsem pozdejsim... tak jestli chcete piste hned cekam 10 min a pak jdu spat a budu tu zítra od 20:30
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:13 20. Oct 2013
by Bahnak
loguju
Gali má lagy - odloženo na zítra.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:25 21. Oct 2013
by Bahnak
Bahňák : Gali 2:0
Myslím že už mám tedy odehrány všechny zápasy, díky za turnaj pánové.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:37 21. Oct 2013
by Puxina
Chybí myslím ještě kucik a Galli

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 11:12 22. Oct 2013
by Puxina
Ano tak co jsem se díval, tak chybí jen kucik a galli. Jinak je pořadí víceméně jasné, jen kucík musí potvrdit své vítězství

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 15:37 22. Oct 2013
by kucik
Puxina wrote:Ano tak co jsem se díval, tak chybí jen kucik a galli. Jinak je pořadí víceméně jasné, jen kucík musí potvrdit své vítězství

Můžu ve středu večer. Nebo jiné dny až cca po jedenácté večerní.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 19:31 22. Oct 2013
by Bruciacullo
tak tu stredu pokud nezapomenu
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 20:05 23. Oct 2013
by kucik
Cekam.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 06:05 24. Oct 2013
by Puxina
A dočkal ses?

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:14 24. Oct 2013
by kucik
Nedocka;

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:27 24. Oct 2013
by KaTo
A pakže kdo si počká, ten se dočká...
Tak aspoň jednoho zeleného bludišťáka pro Galliho za vytrollení kucika

!
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:56 28. Oct 2013
by kucik
kucik vs. Gali 2:0