Page 33 of 331
Re: Poděkování
Posted: 08:16 23. Oct 2008
by Anderson I
Jo jo, rozhodně moc dík, bylo to skvělé. Když už jsme se konečně rozhýbali správným směrem, tak to nemělo chybu. Také dík za trpělivost při vytahování hobitů z průserů
A speciální uznání za nápaditost. Např. hláška „přidal jsi do kroku a partu jsi doběhl“ poté, co jsem se zasekl a ztratil mi skvěle dokreslila atmosféru. Takže smekám.
Re: Poděkování
Posted: 21:42 24. Oct 2008
by Dark_Sidius
Díky DM za vyřešení problému!
Re: Poděkování
Posted: 21:23 25. Oct 2008
by zuuzza
Děkuji za krásné spestření odpoledne jedné utopenecké dvojici, která mne přinutila dělat věci, které jinak nedělám *utře si mečík a strčí si ho k pasu*

Re: Poděkování
Posted: 00:42 26. Oct 2008
by Anderson I
Tak dneska opět poděkování Kratovi, tentokráte jako hráči.. Jeho včerejší koncert, které předvedl on a jeho přítelíček - moc pěkné. Tleskám a klaním se.
Re: Poděkování
Posted: 13:18 27. Oct 2008
by zuuzza
díky moc hráčúm Sinty a Ravangorna za krásné večerní posezení U Racka. Byli jste skvělí.

Re: Poděkování
Posted: 07:38 29. Oct 2008
by Salyr
moc bych chtel podekovat za vcerejsi vecerni parbu na ktery se seslos dodt lidi.moc bych chtel podekovat vsem co tam byly.(Rhonin,Bolak,Amywiel,a dalsi..omlouvam se ale vsechny si vas uz nepamatuju).byla to nadherna hra ikdyz ted uz vim ze se mam nekterym lidem vyhybat.
(Bolaku fakt si to nerozmyslis?)
Re: Poděkování
Posted: 08:34 29. Oct 2008
by cmon
taky děkuji všem kdo se toho zdlouhavého večera včera zůčastnili

...
p.s: Bolák si to rozmyslí jen těžko možná až všichni orci a jim podobné rasy budou mrtví

Re: Poděkování
Posted: 14:21 29. Oct 2008
by Pajule
Re: Poděkování
Posted: 09:06 30. Oct 2008
by nomis_b
Ja dekuju Melvikovi, za posledni polozku v jeho WB deniku

Re: Poděkování
Posted: 09:17 30. Oct 2008
by Anderson I
Včera mě neuvěřitelně překvapil quest, který končil hádankami. Hodně dobré, děkuji Kratovi za skvělou zábavu, tohle si budu dlouho pamatovat.

Re: Poděkování
Posted: 16:09 30. Oct 2008
by Marvin
Tiez chcem podakovat za vcerajsi Q, ako Kratovi tak i hracom, ktori sa nakoniec dostavili v celkom hojnom pocte

Re: Poděkování
Posted: 16:19 30. Oct 2008
by zuuzza
Já děkuji za jednu hodnou kapitánku a rozčílené elfy. A za malého klučinu, co mě připravil o pěkný peníz a lesklý prstýnek...

Re: Poděkování
Posted: 18:28 30. Oct 2008
by Calime
zuuzza wrote:Já děkuji za jednu hodnou kapitánku a rozčílené elfy. A za malého klučinu, co mě připravil o pěkný peníz a lesklý prstýnek...

Byl to příklad toho, že quest nemusí zákonitě obsahovat i peněžní odměnu, ba co - quest může postavu o finance i připravit
Já také děkuji za pěknou hru. Navíc můj obdiv... u většiny hráčů by se dalo čekat, že se o odměnu přihlásí

(nehledě na to, že se ten quest konal těsně po pádu serveru)
-cal-
Re: Poděkování
Posted: 19:57 30. Oct 2008
by zuuzza
Calime wrote:zuuzza wrote:Já děkuji za jednu hodnou kapitánku a rozčílené elfy. A za malého klučinu, co mě připravil o pěkný peníz a lesklý prstýnek...

Byl to příklad toho, že quest nemusí zákonitě obsahovat i peněžní odměnu, ba co - quest může postavu o finance i připravit
Já také děkuji za pěknou hru. Navíc můj obdiv... u většiny hráčů by se dalo čekat, že se o odměnu přihlásí

(nehledě na to, že se ten quest konal těsně po pádu serveru)
-cal-
náhodou to bylo supr! škoda že jsem neměla víc času na hraní, zrovna se mi nahrnula domů návštěva

Re: Poděkování
Posted: 08:12 01. Nov 2008
by Salyr
chtel bch podekovat za vcerejsi celodeni parbu a nekolik dobrodruzstvi u kterych sem se hodne dozvedel a zasmal diky Ravangarovi,Derekovi a dalsim z party.
diky za hru