Page 321 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:50 05. May 2015
by Puxina

Re: Vtípky

Posted: 23:04 07. May 2015
by Puxina
:D

Re: Vtípky

Posted: 10:55 12. May 2015
by kucik
Čípak je to familiar?

Re: Vtípky

Posted: 10:14 28. May 2015
by kokosak
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:02 28. May 2015
by Puxina
Hlášky slovenských komentátorů:
- „Ruskí hokejisti prefrčali cez modrú čiaru. Teda cez červenú, ktorá je pri modrej.“
- „..to je neuveriteľný kolotoč Američanov okolo americkej bránky“....
- „Bondra bojuje o puk v rohu klziska. Vyzerá to, ako keby okopával zemiaky.“
- „Stümpel prechádza opäť lotyšskou obranou ako cez turnikety v metre.“
- „Idú dvaja Rusi. Naši sú traja. Óóóó, tak to by sme si mali dať pozor na prečíslenie.“
- „Taká je rovnica: Dvaja Ukrajinci rovná sa jeden Chára.“
- „Robíme si s Rusmi, čo chceme... A dostávame druhý gól.“
- „Môžeme ísť dopredu, no nemáme puk.“
- „Bartoš teraz predviedol peknú kľučku a ide dopredu. Ale puk zabudol za sebou.“
- „Pokúsil sa preniesť puk do útočného pásma, ale stratil ho. No a bez puku sa hrá ťažko.“
- „Naši majú snahu, ale nemajú puk. Áááá, už ho majú... Náš brankár ho vyťahuje zo siete.“
- „To bola nepríjemná strela pre Lašáka. Bieloruský hráč nesignalizoval, že bude strieľať.“
- „Tej energie sa dovalí toľko, že by stačili nahradiť všetky atómové elektrárne celého sveta.“
- „Puk zastavila až kovová konštrukcia z umelej hmoty.“
- „Bielorusi nedali gól, hoci ho takmer dali.“
- „Tesne vedľa, ale netrafil.“
- „Dosť bolo srandy, treba dať gól.“
- „Skončila sa naša presilovka, teda oslabenie a už hráme ďalšie.“
- „Fíni hrajú presilovku, ale naši chlapci ju hrajú dobre. Puk držíme ďaleko od našej brány a dostávame gól.“
- „...čas ide pomalšie ako zúfalec plávajúci v mede.“
- „No zápas už asi neotočíme a tak si môžu chlapci zahrať z chuti hokej a nacvičiť si nejaké presilovky.“
- „...to vyzerá tak, že tento zápas skončí skôr neskôr ako skôr.“
Bodka z rozhlasu od Jozefa Jarkovského alebo niekedy je lepšie hokej počúvať ako pozerať: „Koniec druhej tretiny. Vážení poslucháči, buďte radi, že toto len počúvate, lebo dívať sa na to ozaj nedá.“

Re: Vtípky

Posted: 15:42 28. May 2015
by pavad
Aktualni:
Otazka: Jaka je nejoblibenejsi hra v soucasnych Dejvicich?
Odpoved: Hra o truny...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 00:56 29. May 2015
by karolina

Re: Vtípky

Posted: 15:51 30. May 2015
by D_E_K_A
Dle mého asi dvě nej sezóny (osmá a devátá) Acquisitions Incorporated! Každé předchází krátká animace, která rekapituluje dění předchozí sezóny Acquisitions Incorporated. Enjoy. :)

Acquisitions Incorporated PAX Prime 2014
Acquisitions Incorporated PAX East 2015

Re: Vtípky

Posted: 01:30 06. Jun 2015
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:15 15. Jun 2015
by J.F.Payne
Problémy s výchovou...

Re: Vtípky

Posted: 13:55 18. Jun 2015
by J.F.Payne
Tohle je hodně povedenej sestřih:

https://www.youtube.com/watch?v=WEQnwF4yoWI

Re: Vtípky

Posted: 22:47 19. Jun 2015
by Zeerit
Zakládání postavy ve Falloutu 4. Kdo viděl video pochopí :D

http://i.imgur.com/gdCFl79.gif

Re: Vtípky

Posted: 15:54 22. Jun 2015
by Puxina

Re: Vtípky

Posted: 19:57 22. Jun 2015
by karolina

Re: Vtípky

Posted: 23:24 23. Jun 2015
by Caehan