Re: Vtípky
Posted: 15:50 05. May 2015
Jo GTA 2 bylo super
https://www.youtube.com/watch?v=B-UGixSMUUY
Hlášky slovenských komentátorů:
- „Ruskí hokejisti prefrčali cez modrú čiaru. Teda cez červenú, ktorá je pri modrej.“
- „..to je neuveriteľný kolotoč Američanov okolo americkej bránky“....
- „Bondra bojuje o puk v rohu klziska. Vyzerá to, ako keby okopával zemiaky.“
- „Stümpel prechádza opäť lotyšskou obranou ako cez turnikety v metre.“
- „Idú dvaja Rusi. Naši sú traja. Óóóó, tak to by sme si mali dať pozor na prečíslenie.“
- „Taká je rovnica: Dvaja Ukrajinci rovná sa jeden Chára.“
- „Robíme si s Rusmi, čo chceme... A dostávame druhý gól.“
- „Môžeme ísť dopredu, no nemáme puk.“
- „Bartoš teraz predviedol peknú kľučku a ide dopredu. Ale puk zabudol za sebou.“
- „Pokúsil sa preniesť puk do útočného pásma, ale stratil ho. No a bez puku sa hrá ťažko.“
- „Naši majú snahu, ale nemajú puk. Áááá, už ho majú... Náš brankár ho vyťahuje zo siete.“
- „To bola nepríjemná strela pre Lašáka. Bieloruský hráč nesignalizoval, že bude strieľať.“
- „Tej energie sa dovalí toľko, že by stačili nahradiť všetky atómové elektrárne celého sveta.“
- „Puk zastavila až kovová konštrukcia z umelej hmoty.“
- „Bielorusi nedali gól, hoci ho takmer dali.“
- „Tesne vedľa, ale netrafil.“
- „Dosť bolo srandy, treba dať gól.“
- „Skončila sa naša presilovka, teda oslabenie a už hráme ďalšie.“
- „Fíni hrajú presilovku, ale naši chlapci ju hrajú dobre. Puk držíme ďaleko od našej brány a dostávame gól.“
- „...čas ide pomalšie ako zúfalec plávajúci v mede.“
- „No zápas už asi neotočíme a tak si môžu chlapci zahrať z chuti hokej a nacvičiť si nejaké presilovky.“
- „...to vyzerá tak, že tento zápas skončí skôr neskôr ako skôr.“
Bodka z rozhlasu od Jozefa Jarkovského alebo niekedy je lepšie hokej počúvať ako pozerať: „Koniec druhej tretiny. Vážení poslucháči, buďte radi, že toto len počúvate, lebo dívať sa na to ozaj nedá.“
