Page 321 of 331

Re: Poděkování

Posted: 17:52 09. Nov 2020
by Fryn
Jak píše Galli. Jsem velmi rád za podobné akce a snahu a děkuju samozřejmě i divákům, kteří se dostavili, aby dělali kulisu pěknému představení.
Taktéž děkuju dvěma pátračům v následné hře. Snad se to někam zajímavě vyvine.

Re: Poděkování

Posted: 22:50 09. Nov 2020
by xpm335
Tak, dlouho jsem přemýšlel jestli chci pustit na forum ještě něco.
Nicméně bych rád poděkoval všem kteří semnou hráli ať v dobrém nebo ve zlém.
Největší chybou na Svennovi bylo to že jsem ho bral až moc vážně, ze hry se stala závislost a ze zábavy posedlost.
Takže ano, nikdo to se Svennem asi neměl lehké a semnou jako hráčem to samé.
Užil jsem si na Thalii řadu let zábavy a ať na ni nadávám jak chci, bude to srdcovka do konce života.

Takže díky moc za vše co jsem tady zažil.
Nehrozí že začnu opět aktivně hrát už jen díky větší snaze žít OOC víc než IC.
Užívejte i za mě.

Re: Poděkování

Posted: 01:32 14. Nov 2020
by Pajule
Převeliký dík Gallimu! Zažít během pár hodin veškerou škálu emocí, to je umění! 8) díky díky!!!


a velký dík i Olwen a Lensovi za nejen posledních pár dní :)

Re: Poděkování

Posted: 02:15 14. Nov 2020
by Aillen
Připojuji se k poděkování, nečekané, působivé, emočně vypjaté, znepokojivé .... :wink:

Re: Poděkování

Posted: 15:01 17. Nov 2020
by Aillen
Děkuji Virae a DM za dnešní hru, plnou zvratů a sypu si popel na hlavu, že jsem to zamotala ještě víc, než už to bylo :oops: :D

Ještě že Olwen nedoběhla někam jinam :D

Re: Poděkování

Posted: 17:52 17. Nov 2020
by Lassair
Přidávám se k poděkování, to si tak člověk jde vybrousit kamínky a stráví nakonec u hry několik hodin:D
Už dlouho jsem se tak nebavila, děkuji jak Olwen, tak DM. Tohle bylo hodně fajn. (a teď se du najist:D)

Re: Poděkování

Posted: 00:42 18. Nov 2020
by Caehan
Dík za dnešní hru, zároveň se omlouvám za pomalé dostávání se do role a chybky s ovládáním. To je tak, když člověk zapomene, že se u kouzla nevolí cíl a sešle se samo.

Re: Poděkování

Posted: 01:16 18. Nov 2020
by Bruciacullo
Já jednoduše děkuji všem co hrají. :) Je to zábava, napětí, emoce, i pro DM, jen si nemyslete. Takže, díky.

Re: Poděkování

Posted: 08:46 18. Nov 2020
by Pajule
Díky, díky! Všem :oops: :mrgreen: :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 02:33 20. Nov 2020
by Alquist
Díky! Díky! Díky!
Člověk si na chvíli logne a najednou...

Re: Poděkování

Posted: 13:16 21. Nov 2020
by Fryn
Chtěl bych jmenovitě poděkovat za včerejší hru hráčům postav Vladimira, Jiřího a Pronta a také za názornou ukázku, že všechno má své limity, i sebeovládání a trpělivost :).

Re: Poděkování

Posted: 09:12 22. Nov 2020
by JanF
Za ooc rozhovor s hráčem k tématu víra a svědomí. Rozhovor vzniknul kvůli cirkevní ochrance postavené v rohu přístavní putyky - za tuhle srandu zase dík nějakému WB/DM.

Re: Poděkování

Posted: 00:34 23. Nov 2020
by Maycare
Děkuji dvojici psů v hospodě U Škopka za kvalitní RP, které mi zlepšilo den :).

Re: Poděkování

Posted: 01:06 23. Nov 2020
by Bruciacullo
Opět musím poděkovat všem hrajícím postavám. Neskutečně se bavím.
p.s.: Kdo má pejsky chápe :D :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 10:31 24. Nov 2020
by Ragmon
Děkuji DMkům a hřbitovnímu gangu za večerejší napínavý quest, stálo to za to!

Zejména se mi líbil pan Space Marine Custodes, co si přišel zjednat pořádek na hřbitov :D