Page 322 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:55 24. Nov 2020
by Pajule
Moc díky za viditelné změny ve světě, hned to má jinou atmosféru 8)

Re: Poděkování

Posted: 00:30 01. Dec 2020
by Lassair
Děkuji všem za hru:)

Re: Poděkování

Posted: 07:27 01. Dec 2020
by Alquist
Taky děkuju za včerejší výpravu.
Bylo příjemné dotáhnout tolik lidí někam společně.

Re: Poděkování

Posted: 16:09 01. Dec 2020
by Maycare
Taky velký dík všem hráčům a DM za včerejší výpravu. Obzvlášť záplavy potvor z hlubin a jejich dopad (ne)příjemně překvapili.

Re: Poděkování

Posted: 01:15 03. Dec 2020
by camelie
Děkuji profesorům na akademii i mým mecenášům za podporu a příjemný večer :)

Re: Poděkování

Posted: 09:03 04. Dec 2020
by Aillen
Děkuji profesorům i studentce, připomněla jsem si pocity při skládání maturitní zkoušky :-)
Tentokrát to bylo ale mnohem příjemnější :wink:

Re: Poděkování

Posted: 01:19 08. Dec 2020
by Aillen
Děkuji DM za dnešní hru, je o čem přemýšlet ...

Re: Poděkování

Posted: 01:22 08. Dec 2020
by Thurms
Přidám se k poděkování, postavičky mají látku k přemýšlení.

Re: Poděkování

Posted: 10:23 11. Dec 2020
by Alquist
Díky všem se kterými jsme se v posledních dnech potkal za některou z postav :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:33 13. Dec 2020
by Maycare
Dík DM a hřbitovnímu gangu za dnešní hru. RIP nos Jiřího Jaegera.

Re: Poděkování

Posted: 23:10 13. Dec 2020
by Alquist
Diky Frynovi za super oživení.
Sypem popel na hlavu a chápu že konzole je občas svině :)
Díky a budem se těšit...

Re: Poděkování

Posted: 12:14 21. Dec 2020
by KaTo
Děkuju WB za návrat starého dobrého (a naprosto dokonalého) Ivory :D , místo té díry po meteoru, která byla v předchozí Thalii.
Díky, díky, díky!! :geek2:

Re: Poděkování

Posted: 00:07 22. Dec 2020
by Alquist
Díky za parádní dnešní hru hrobnické partě a Frynovi! Následná dohra U Škopku měla také své kouzlo :D

Re: Poděkování

Posted: 10:30 22. Dec 2020
by Fryn
Příjemná a zajímavá hra, taktéž díky :).

Re: Poděkování

Posted: 00:48 18. Jan 2021
by Ragmon
Děkuji moc Frynovi za hru, Anča byla suprová, moc se mi líbilo humanistické ztvárnění vojáka církve, když nás vedl do chrámu.
Gratuluji Gallimu.

Dík všem hráčům za fajn hru.