Page 323 of 331
Re: Poděkování
Posted: 14:28 26. Jan 2021
by Barbar321
Děkuji všem včerejším účastníkům výpravy. Byli jsme blízko, tak blízko, že jsme byli cíli na dosah ruky. Škoda, že to nevyšlo. Příště bude líp.
PS: jen by mě zajímalo, jestli se víc zapotili postavy a nebo bohové při snaze všechny ty pošetilce ochraňovat a přivádět zpět

Re: Poděkování
Posted: 14:56 26. Jan 2021
by KaTo
Barbar321 wrote:PS: jen by mě zajímalo, jestli se víc zapotili postavy a nebo bohové při snaze všechny ty pošetilce ochraňovat a přivádět zpět

Já myslím, že při nás stál nejpíš sám Nord.
Vidím to asi tak...
...Nord, totálně zlitej pivem, mírně se potáceje, pořvával v panteonu na celý kolo: "To jsou moji trpaslíci, to je vodvaha! To je kuráž! Takhle hlavou proti zdi. Jooo!! ... Dobře si toho obra kopnul do kotníku!! A ještě jednou! Tomu ukáže! ... Tak se na pasti musí - pořádně je rozšlapat, mrchy zákěřný! ... To sou, kurde, moji trpaslíci!!"
Bohužel těsně před koncem nejspíš definitně upadl do delíria a usnul...a tak to, bohužel, dopadlo jak to dopadlo.
P.S.
Tímto vyjadřuji podezření, že Nord špatně vidí. Ale(!) srdíčko má na správným místě.
Takže když poznal mezi postavama jednoznačně trpasličího ducha, stál při nich...i když byli na trpaslíky poněkud vytáhlý (lidi), špičatouchatý (elfové), a když už meli na trpy správnou výšku, byli poněkud podvyživený (hobiti a skřeti

). Přes všechny tyto drobné "odchylky" od rozeného trpaslíka nám fandil!
P.P.S.
Výpravu, kde většina členů odejde s "kladnou nulou" ve všech ohledech (jak zkušenosti, tak zlatky) považuji za zdařilou.
Re: Poděkování
Posted: 01:49 28. Jan 2021
by divozenka
Děkuji za dnešní oživení hry u škopku Frynovi.

Re: Poděkování
Posted: 21:44 07. Feb 2021
by artaxas
Dík dnešní smaragdove partě!

Re: Poděkování
Posted: 22:50 07. Feb 2021
by KaTo
artaxas wrote:Dík dnešní smaragdove partě!

Přidám se k poděkování. Lepšíme se!
...a do příště ještě musíme vymyslet jak nejmenované trpaslici "cinknout" kostky

.
Re: Poděkování
Posted: 09:06 08. Feb 2021
by Barbar321
Také se přidávám k poděkování všem zbylým účastníkům smaragdopárty. Povedlo se, zanedbatelné ztráty, skoro jsem zamáčkl až slzu dojetí. Co na tom, že je jen jeden. Povedlo se včera povede se příště zas

Re: Poděkování
Posted: 09:18 08. Feb 2021
by XŠevyX
Šlo to dobře, také děkuji všem zúčastněným.. akorát navrhuji vyrobit speciální kostky pro trpaslici, pro příště!

Re: Poděkování
Posted: 22:45 14. Feb 2021
by KaTo
Poděkování za divadlo. Smekám, celému ansámblu. Pěkná práce, jak od Třesoštěpa! (pro angličany = jak od Shakespeara!

)
Re: Poděkování
Posted: 22:50 14. Feb 2021
by Aillen
Děkuji všem příznivcům divadla, kteří se přišli podívat na dnešní představení Mastičkáře a rovněž všem, kdo štědře přispěli v rámci dobrovolného vstupného obnosem určeným na podporu postižených rodin, z důvodu boje s nákazou.
Vybrala se opravdu značná částka, celkem 2,8 truhly. Zvláštní dík patří spolku Stříbrného fénixe, který daroval částkou rovných 2 truhel. Vše bylo po představení řádně předáno na radnici.
Věřím, že se všichni diváci pobavili a přijdou do divadla i příště.
Za herce*podpis* Fiona
Re: Poděkování
Posted: 00:30 15. Feb 2021
by Ragmon
Děkuji účastníkum Fight Clubu, co místo divadla šli do Arény

byla to jedna z největších srand, co jsem na Thalii měl za pěkně dlouhou dobu. Jak to předtím u Škopka, tak to potom u Škopka, tak to v Aréně
Snad brzo zopákneme, ať žije Vojtěch I. Lambert a SPD

Re: Poděkování
Posted: 02:58 15. Feb 2021
by divozenka
Díky všem co přišli do divadla podpořit a bavili se.

Re: Poděkování
Posted: 13:39 15. Feb 2021
by rosnicka
Já taky děkuji, doma jsme měli návštěvu ale chápající že se jím nemůžu věnovat

byla to fajnová akce
Re: Poděkování
Posted: 18:56 15. Feb 2021
by Goran
Děkuji za moc podařenou akci všem aktérům a divákům. Vážně jsem se bavil

. Víc podobných počinů.
Re: Poděkování
Posted: 02:55 20. Feb 2021
by divozenka
Díky Frynovi za hru, i všem zůčastněným

Re: Poděkování
Posted: 09:47 21. Feb 2021
by Fryn
Taktéž děkuju. Nakonec z toho byl docela pozdně večerní/noční herní maratón, na který už nejsem tak zvyklý

. Některými dosti trefnými hláškama jste mě opravdu dostávali do velmi uchechtané nálady.