Page 324 of 329
Re: Vtípky
Posted: 09:42 08. Dec 2015
by Puxina
Ubytování uprchlíků ve Švédsku v lyžařském středisku za polárním kruhem.
"Tak chlapi tohle je sekera a támhleto je les. V noci tu bude mínus pětatřicet a to, co vyje, jsou opravdu vlci. Jo, a noc tu trvá půlroku. Tak se tu mějte......
A na jaře pak budeme jednat o tom vašem trvalém pobytu."
Re: Vtípky
Posted: 11:31 09. Dec 2015
by Nalkanar
Školní firewall blokuje EQ fórum - důvod - jde o porno stránku.

Re: Vtípky
Posted: 21:32 09. Dec 2015
by G-ladiator
Nejsou tam na screenech náhodou nějaké sexy hranaté model(k)y ze hry?

Re: Vtípky
Posted: 18:46 10. Dec 2015
by karolina
Re: Vtípky
Posted: 15:51 30. Dec 2015
by Puxina
Re: Vtípky
Posted: 20:48 30. Dec 2015
by Krysak
Opatrně, když jsem naposledy psal o Kačeřích příbězích, dostali někteří místní páni hry vztečku jako hrom. Piš raději K*čer.
Re: Vtípky
Posted: 22:01 30. Dec 2015
by Puxina
Krysak wrote:
Opatrně, když jsem naposledy psal o Kačeřích příbězích, dostali někteří místní páni hry vztečku jako hrom. Piš raději K*čer.
Že by měli nějaké špatné vzpomínky na super seriál?

. Rampa Mcquack beztak nejlepší

Re: Vtípky
Posted: 11:04 11. Feb 2016
by Puxina
Čtu si různé dotazy na kino ve Zlíně a tohle mě dostalo

, ten kdo na to odpovídal je machr

. Sice je to přebrané z Wikinky, ale i tak
Dotaz:
Dobrý den,chci se zeptat co je to ten maraton a jestli bude na Hunger Games???Děkuji
Odpověď:
Dobrý den, maratonský běh neboli maraton je běžecký závod na vzdálenost 42,195 km, druhá nejdelší atletická disciplína na programu olympijských her. Název a délka trati se odvozují z legendy o řeckém běžci jménem Feidippidés, který měl údajně po bitvě u města Marathonu, datované historiky na 12. září 490 př. n. l., nést zprávu o vítězství Athéňanů nad Peršany z Marathónu do Athén a tam se slovy „Νενικήκαμεν“ – „Zvítězili jsme“ vyčerpáním zemřel. Slovo maraton se též obecně používá pro označení dlouhých a vytrvalostně náročných akcí sportovního i jiného charakteru. No a proto i my v kině používáme slovo maraton na označení delší tématicky vybraných projekcí. Třeba všech dílů Harryho Pottera naráz. Něco podobného chceme udělat se všemi 4mi filmy Hunger Games. V tuto chvíli probíhají jednání s distribuční společností, zda seženeme legálně předchozí díly a zda budeme mít práva je promítnout v kině
Re: Vtípky
Posted: 14:40 11. Feb 2016
by Shantee
Koho to ještě nedostihlo na fb, zde je jeden nezapomenutelný příběh.
http://torpeda.cz/777/quot-Miluju-esnek ... em-si-ruce
Re: Vtípky
Posted: 15:48 16. Feb 2016
by KaTo
http://mapy.cz/turisticka?x=14.7077322& ... C4%8Dovice
Střelec na H7, garde!

(aneb jak se hrají šachy přes satelit

)
Re: Vtípky
Posted: 11:59 17. Feb 2016
by sandoftime
Re: Vtípky
Posted: 02:05 17. Mar 2016
by sandoftime
Re: Vtípky
Posted: 19:58 18. Mar 2016
by Paulus
Re: Vtípky
Posted: 17:41 19. Mar 2016
by Puxina
Konečně někdo ví, jak vypadala zbroj dračice Arie
Zbroj +50 charisma a proti mužským dává TO 99 na omámení. Buzíci mají imku, ty zapíchne mečem.
Re: Vtípky
Posted: 19:28 19. Mar 2016
by Zeerit
*zoom *zoom* *zoom*