Page 324 of 331
Re: Poděkování
Posted: 14:26 21. Feb 2021
by Goran
Taktéž děkuji za hru všem účastníkům. Bylo to zábava, chvilkami jsem se bál kam až to zajde.

Re: Poděkování
Posted: 11:41 25. Feb 2021
by Barbar321
Předmět: Soupis novinek
Shaman88 wrote:Novinky
- pokus o opravu vaření lektvarů - do obchodů doplněn správný předmět pro vaření lektvarů.
Děkuju za opravení, vypadá to, že to funguje, jak má.
...i když nevím proč, vytvořilo mi to poprvé 10 lektvarů jedním použitím, podruhé 2, potom už to vytvářelo správně jen jeden. Možná nějaký pozůstatek z dřívějších neuspěšných pokusu o opravu funkčnosti. Vyzkoušel jsem běžná bardská kouzla (nějaké vlastnosti, rychlost, ostrost atd), vše vypadá v pořádku
Re: Poděkování
Posted: 22:47 26. Feb 2021
by Aillen
Děkuji za dnešní hru - za schovívavost a toleranci mága vůči osobě, které jsou tajemství magie velmi vzdálené

Re: Poděkování
Posted: 09:46 27. Feb 2021
by Fryn
Bylo to fajn, taky děkuju.
Re: Poděkování
Posted: 13:23 27. Feb 2021
by Goran
Chci poděkovat aktérům přípravy a nasazení nových vyhlášek a zákoníku. Určité hráčům a postavám pomůže smysluplněji ne/dodržovat zákon

.
Re: Poděkování
Posted: 18:00 28. Feb 2021
by Aillen
Děkuji za za dnešní hru a omlouvám se za přehnanou fantazii

Re: Poděkování
Posted: 01:15 12. Mar 2021
by Aillen
Za herce velké poděkování všem příznivcům divadla, nebudu jmenovat, ti kterých se to týká vědí

Re: Poděkování
Posted: 01:20 12. Mar 2021
by Thurms
Přidám se k poděkování, vypadá to skvěle.
Re: Poděkování
Posted: 07:05 19. Mar 2021
by Aillen
Poděkování zúčastněným a hlavně DM za včerejší hru.

Re: Poděkování
Posted: 14:10 21. Mar 2021
by Fryn
Děkuji moc všem, kteří se podíleli na mém prvním větším questu

. Dvojnásob těm, co vydrželi až do konce.
Neobešlo se to bez problémů, kdy celý příběh trpěl především mými časovými možnostmi a tak se děj neplánovaně natáh na dělší dobu. K tomu by se dalo připočíst i něco technických kiksů (snad se to obešlo bez těch scénáristických).
Rozhodně jsem se při tom ve své nové roli DM adepta hodně naučil a nabral dostatek zkušeností, bavil se charaktery postav a jejich reakcemi (některé momenty byly opravdu vyšperkované, nezapomenutelné a poutavé) a občas dostával i hodnotnou a převážně pozitivní odezvu.
Aktuálně se budu spíš zaměřovat na menší oživování (viz podpis), jednorázové questy, asistenci ostatním DM a taky si zase vrhnu víc do děje svou vlastní postavu než se opět přesunu za DM konzoli k něčemu podobnému jako zmíněnému questu.
Ještě jednou díky těm hráčům, díky jejímž postavám se vše mohlo odehrát.
Re: Poděkování
Posted: 01:49 24. Mar 2021
by Goran
Díky všem co se účastníli posledního DM Q za snahu a spolupráci. Šlo o poměrně zapletenou věc, která se rozplétala nelehce, takže každému kdo přidal svoji část řešení patří uznání a dík. Velké poděkování také Frynovi, který obětavě odehrával dobré i špatně nápady zůčastněných postav. Ať už plány vedly k zajímavým zjištěním, nebo hádkám a nedorozuměním. Osobně jsem si to velmi užil. Jen škoda, že nebyla možnost se zapojit naplno od začátku.
Re: Poděkování
Posted: 15:19 24. Mar 2021
by JanF
Re: Poděkování
Posted: 15:49 24. Mar 2021
by XŠevyX
Re: Poděkování
Posted: 16:07 24. Mar 2021
by Barbar321
Tak dva ze čtyř je vcelku pěkný úspěch (i když v podstatě toho prvního nám vyfoukl bug). Měli jsme kolikrát dost blízko k hromadné smrti, ale že se v tomhle složení dostanem tak daleko, to jsem ani nedoufal
Takže díky

Re: Poděkování
Posted: 16:53 09. Apr 2021
by Fryn
Zatraceně velké poděkování Desmondovi za všechny ty hodiny (dny, noci), které kdy věnoval Thalii.