Page 325 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:01 09. Apr 2021
by camelie
Díky za Doubravku a ostatní a taky všem účastníkům výletu a hlavně Frynovi :-)

Re: Poděkování

Posted: 17:42 10. Apr 2021
by Fryn
Taky díky :).

Re: Poděkování

Posted: 23:12 10. Apr 2021
by LDamian
Velké poděkování Desmondovi za jeho působení na Thalii. Měl spoustu questů, o kterých byla zábava si i jen číst, rozporuplné, uvěřitelné postavy, promyšlené intriky, politiku... Pan DM. :)

Re: Poděkování

Posted: 09:04 11. Apr 2021
by Rejty
LDamian wrote:Velké poděkování Desmondovi za jeho působení na Thalii. Měl spoustu questů, o kterých byla zábava si i jen číst, rozporuplné, uvěřitelné postavy, promyšlené intriky, politiku... Pan DM. :)
Připojuji se k poděkování :)

Re: Poděkování

Posted: 13:43 11. Apr 2021
by Caehan
+1, taky jsem měl rád Desovy hry, když jsem se k nim nachomýtnul.

Re: Poděkování

Posted: 16:01 11. Apr 2021
by Goran
Přidávám se k poděkováním. Desmond dovedl vymyslet a zahrát velmi pěkné hry. Dostat RP charakter postavy až na pokraj jejích možností :D . Tak díky za hezké, děsivé a někdy netradiční herní zážitky. Hodně úspěchů u dalších projektů a v reálném životě. :)

Re: Poděkování

Posted: 20:39 19. Apr 2021
by LDamian
Díky všem účastníkům posledních výprav. Úspěch u drakolicha, duhového draka (2x smrt, ale tak co už :wink: ) a teď i Hnilobník. Skvělé zážitky. Epické dungy v epických partách. :D

Také mě v poslední době nadchly Nové Vary. Vypadá to tam úžasně, je vidět, jak si tvůrci vyhráli s každou lokací, obrazem... potěšily rozhovory u NPC i zcela nenápadný průchod v okolí. Po nevěstinci v Kel A Hazru a lázních v Karatě Melronovo nejoblíbenější místa. :)

Re: Poděkování

Posted: 22:38 28. Apr 2021
by Aillen
Děkuji za opravu malých zvířat, které je možné koupit u dobrodruha. Psaní za ně pomocí "/h" skutečně funguje, ověřeno :)

Re: Poděkování

Posted: 22:28 03. May 2021
by artaxas
Dík účastníkům dnešní výpravy a nejen jim - i neidentifikovanemu dm. Tyhle krátké Akce v podobě pokecu s npc dovedou pobavit. Somrující vychcanec z oázy byl dobrý, i následná reakce party na něj :) !

Re: Poděkování

Posted: 06:13 04. May 2021
by Meou
Díky za včerejší zpestření večera :) ... Po celodenním umírání to bylo krásné zakončení.

Re: Poděkování

Posted: 23:47 08. May 2021
by Aillen
Děkuji svým dnešním průvodcům za výpravu do hlubin :)

Re: Poděkování

Posted: 21:02 09. May 2021
by KaTo
Pěkná hra... :act_42: :shock:

...je vidět, že libreto "sepsala" Aileen a ne třeba Bručoalín (teda Galli :mrgreen: ).
To by On zůstal vlkodlakem, první sestra roztrhaná a druhá kamenná.

...a kdyby to psal někdo z "nás creeperů", tak to by byl teprve krvák! :mrgreen: :lol: (svou roli by v tom hrál svitek Kámen na maso, Oživ mrtvé a vyčiněná legendární kůže z tygrodlaka :mrgreen: )

P.S.
Ještě jednou celý ansámbl (od herců, přes orchestr :mrgreen: , až po WB skřítka co připravoval lokace) obdivuju a hluboce smekám svůj imaginární širák! :ugeek:

Re: Poděkování

Posted: 22:35 09. May 2021
by Aillen
Děkuji divákům dnešního představení, některé dokonce zvedlo ze židlí :D

Velký dík i všem, co se podíleli na uvedení hry v život :)

Re: Poděkování

Posted: 23:01 09. May 2021
by LDamian
Velmi podařená hra, bavilo mě to. :var_25: Obdiv k množství práce, které příprava stála.

Re: Poděkování

Posted: 00:53 10. May 2021
by divozenka
Taky díky, až na pár chybek to bylo podařené! Poděkování i obecenstvu! :wink: