Page 326 of 329

Re: Vtípky

Posted: 10:13 23. Jun 2016
by sandoftime

Re: Vtípky

Posted: 13:02 23. Jun 2016
by Zeerit

Re: Vtípky

Posted: 18:46 01. Jul 2016
by kokosak

Re: Vtípky

Posted: 00:12 13. Jul 2016
by kokosak
Image

Re: Vtípky

Posted: 10:34 14. Jul 2016
by Zeerit
Proti gustu.... :D Konec konců, nějak ti půldraci vznikout museli.

Re: Vtípky

Posted: 16:20 14. Jul 2016
by Decka
Zeerit wrote:Proti gustu.... :D Konec konců, nějak ti půldraci vznikout museli.
Počkám si na vyjádření ROFa, nikdo jinej nemuže mít ani páru o tom jak se množí půldraci :wink:

Re: Vtípky

Posted: 11:17 17. Jul 2016
by Puxina
Holt asi ho zaujala ta velká zadnice té rudé dračice a z toho patrně usoudil, že široké boky jsou větší zárukou pro plození potomků. A myslím si, že nafrněných princezen měl už dost, takže proč ne! :)

A nebo je tu jiná možnost ..... viz obrázek níže

Re: Vtípky

Posted: 15:33 02. Aug 2016
by Puxina

Re: Vtípky

Posted: 03:54 19. Aug 2016
by sandoftime

Re: Vtípky

Posted: 03:16 22. Aug 2016
by sandoftime

Re: Vtípky

Posted: 09:33 26. Aug 2016
by kokosak
Poslední dobou je to tu nějaký civilní. Tak nevim, esli budu mít příležitost někdy ještě použít tadyten zářný klip.

Re: Vtípky

Posted: 10:23 05. Sep 2016
by sandoftime

Re: Vtípky

Posted: 10:54 12. Sep 2016
by sandoftime

Re: Vtípky

Posted: 12:39 17. Sep 2016
by Puxina
Něco pro Kokosáka :D upoutávka na Pony Con 2016 :)

Autor má legrační animaci

https://www.youtube.com/watch?v=Ib0PcFJ2dEA

Re: Vtípky

Posted: 13:47 20. Sep 2016
by Braenn
Puxina wrote:Něco pro Kokosáka :D upoutávka na Pony Con 2016 :)...
to ti mne tak zaujalo, že jsem se musela podívat na to, jak to na takovém PonyConu vypadá. :D https://www.youtube.com/watch?v=t2ZIwyAfVtM
Nevím, zda se ještě někdy podívám na poníka, aniž bych viděla toho týpka v duhovým korzetu, ale pro pobavení dobrý!