Page 326 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:01 10. May 2021
by Goran
Velký dík všem kdo si s hrou dali práci. Z pohledu rekviit a přípravy to jistě nebylo jednoduché. Pro mě je to další z podařených her, jen tak dál

Útoky drowů
Posted: 08:22 26. May 2021
by Progress
Chtěl bych poděkovat DM za včerejší zpestření hry v podtemnu:) Díky!
Re: Útoky drowů
Posted: 09:34 26. May 2021
by Barbar321
Také se připojím, bylo to opravdu zajímavé zpestření. Škoda jen, že tam byl prudivý mnich, který naprosto ani neuvažoval o možnosti si vyslechnout nabídku drowa...osobně by mě vcelku zajímala

Re: Útoky drowů
Posted: 11:27 26. May 2021
by LDamian
Barbar321 wrote:Také se připojím, bylo to opravdu zajímavé zpestření. Škoda jen, že tam byl prudivý mnich, který naprosto ani neuvažoval o možnosti si vyslechnout nabídku drowa...osobně by mě vcelku zajímala

To je na houby, když jako hráč bys vyjednával už jen ze zvědavosti, ale tvá vlastní postava ti to zazdí, co?
Jinak musím říct, že reakce ve stylu s teroristy se nejedná, nenechme je říct ani slovo, ať neotráví naši mysl, mě jak překvapila, tak pobavila. Pěkné.

Re: Poděkování
Posted: 22:58 30. May 2021
by Aillen
Děkuji za dnešní ceremonii, hezké to bylo.
Muselo dát spoustu práce.

Re: Poděkování
Posted: 00:06 31. May 2021
by Thurms
Díky za ceremonii, byla parádně připravená. Perfektní bylo, že byla odměněna i NPC. Hodně také potěšila přítomnost vojáků ze setniny.
Re: Poděkování
Posted: 08:30 31. May 2021
by Fryn
Děkuju všem co se objevili na ceremonii. Nemalý dík pak patří LDamianovi a Xantipě, bez kterých by bylo odehrání několikanásobně obtížnější a rozhodně by nebylo tak svižné.
Re: Poděkování
Posted: 08:33 31. May 2021
by kokosak
Bolo to fajné. Obzvláště potěšila nečekaná minireakce teď-již-NPC komtura

Re: Poděkování
Posted: 09:53 31. May 2021
by Barbar321
Také se připojím k poděkování

Re: Poděkování
Posted: 21:23 06. Jun 2021
by Meou
Díky za dnešní turnaj, hlavně DX ale i zůčastněným. Celá akce neměla chybu.

Re: Poděkování
Posted: 21:28 06. Jun 2021
by LDamian
Díky za pěkný zážitek i výhru pro Melrona na turnaji. Soupeřům a divákům, natěšené divačce a především DM Xantipě a DM Frynovi, kteří vše odehrávali.

Re: Poděkování
Posted: 21:53 06. Jun 2021
by Aillen
Díky DM za uspořádání a obdiv udatným bojovníkům a bojovnice, bylo to vydařené

Re: Poděkování
Posted: 08:07 07. Jun 2021
by Barbar321
Také se připojím k poděkování. Je příjemné občas si zabojovat v aréně. Hlavně potěšili NPC, které doplňovali poněkud úzký okruh soupeřících. Opravdu velmi dobrý nápad.
Re: Poděkování
Posted: 14:40 07. Jun 2021
by Fryn
Díky všem co přišli, ještě větší díky těm co se zapojili a pak především nemalé poděkování Xantipě, která to vlastně celé vedla

(já sám přispěl hlavně s bojovými NPC a pár hláškami).
Re: Poděkování
Posted: 00:27 05. Jul 2021
by camelie
Děkuji Gallimu i všem kdo byli u zkoušky Oriany. Bylo to moc fajn
