Page 326 of 331

Re: Poděkování

Posted: 01:01 10. May 2021
by Goran
Velký dík všem kdo si s hrou dali práci. Z pohledu rekviit a přípravy to jistě nebylo jednoduché. Pro mě je to další z podařených her, jen tak dál :D

Útoky drowů

Posted: 08:22 26. May 2021
by Progress
Chtěl bych poděkovat DM za včerejší zpestření hry v podtemnu:) Díky!

Re: Útoky drowů

Posted: 09:34 26. May 2021
by Barbar321
Také se připojím, bylo to opravdu zajímavé zpestření. Škoda jen, že tam byl prudivý mnich, který naprosto ani neuvažoval o možnosti si vyslechnout nabídku drowa...osobně by mě vcelku zajímala :D

Re: Útoky drowů

Posted: 11:27 26. May 2021
by LDamian
Barbar321 wrote:Také se připojím, bylo to opravdu zajímavé zpestření. Škoda jen, že tam byl prudivý mnich, který naprosto ani neuvažoval o možnosti si vyslechnout nabídku drowa...osobně by mě vcelku zajímala :D
To je na houby, když jako hráč bys vyjednával už jen ze zvědavosti, ale tvá vlastní postava ti to zazdí, co?
Jinak musím říct, že reakce ve stylu s teroristy se nejedná, nenechme je říct ani slovo, ať neotráví naši mysl, mě jak překvapila, tak pobavila. Pěkné. :)

Re: Poděkování

Posted: 22:58 30. May 2021
by Aillen
Děkuji za dnešní ceremonii, hezké to bylo.
Muselo dát spoustu práce. :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 00:06 31. May 2021
by Thurms
Díky za ceremonii, byla parádně připravená. Perfektní bylo, že byla odměněna i NPC. Hodně také potěšila přítomnost vojáků ze setniny.

Re: Poděkování

Posted: 08:30 31. May 2021
by Fryn
Děkuju všem co se objevili na ceremonii. Nemalý dík pak patří LDamianovi a Xantipě, bez kterých by bylo odehrání několikanásobně obtížnější a rozhodně by nebylo tak svižné.

Re: Poděkování

Posted: 08:33 31. May 2021
by kokosak
Bolo to fajné. Obzvláště potěšila nečekaná minireakce teď-již-NPC komtura :D

Re: Poděkování

Posted: 09:53 31. May 2021
by Barbar321
Také se připojím k poděkování :)

Re: Poděkování

Posted: 21:23 06. Jun 2021
by Meou
Díky za dnešní turnaj, hlavně DX ale i zůčastněným. Celá akce neměla chybu. :)

Re: Poděkování

Posted: 21:28 06. Jun 2021
by LDamian
Díky za pěkný zážitek i výhru pro Melrona na turnaji. Soupeřům a divákům, natěšené divačce a především DM Xantipě a DM Frynovi, kteří vše odehrávali. :)

Re: Poděkování

Posted: 21:53 06. Jun 2021
by Aillen
Díky DM za uspořádání a obdiv udatným bojovníkům a bojovnice, bylo to vydařené :)

Re: Poděkování

Posted: 08:07 07. Jun 2021
by Barbar321
Také se připojím k poděkování. Je příjemné občas si zabojovat v aréně. Hlavně potěšili NPC, které doplňovali poněkud úzký okruh soupeřících. Opravdu velmi dobrý nápad.

Re: Poděkování

Posted: 14:40 07. Jun 2021
by Fryn
Díky všem co přišli, ještě větší díky těm co se zapojili a pak především nemalé poděkování Xantipě, která to vlastně celé vedla :) (já sám přispěl hlavně s bojovými NPC a pár hláškami).

Re: Poděkování

Posted: 00:27 05. Jul 2021
by camelie
Děkuji Gallimu i všem kdo byli u zkoušky Oriany. Bylo to moc fajn :)