Page 327 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:09 17. Jul 2021
by Aillen
Děkuji Galimu za dnešní hru a střípky informací :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 22:34 25. Jul 2021
by divozenka
Děkuji za povídání k obrazům ve Varech, líbilo se mi to :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:06 25. Jul 2021
by camelie
Děkuji všem zúčastněným a nejvíc Olwence za dnešní krásný večer.

Re: Poděkování

Posted: 23:24 25. Jul 2021
by Thurms
Přidám se k poděkování, stejný obraz a naprosto rozdílné příběhy...

Re: Poděkování

Posted: 23:34 25. Jul 2021
by Aillen
Děkuji všem vypravěčům příběhů za účast, malíř bude určitě spokojený :wink:

Re: Poděkování

Posted: 10:45 26. Jul 2021
by Goran
Děkuji pořadatelům a ostatním účastníkům za pěknou a různorodou společenskou událost :D

Re: Divadlo U Zlaté loutny - pozvání na novou hru Mastičkář

Posted: 17:26 28. Jul 2021
by EudoraElain
Děkuji za sdílení.
Slyšel jsem o Mastičkář z rádia na webových stránkách internetradio hören.

EDIT Galli: přesunuto z IC sekce do vhodnějšího vlákna.

Re: Poděkování

Posted: 23:37 02. Aug 2021
by Aillen
Děkuji DM za dnešní hru, jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet :)

Re: Poděkování

Posted: 23:10 31. Aug 2021
by Aillen
Děkuji DM za dnešní hru, bylo to fajn :)

Re: Poděkování

Posted: 23:11 31. Aug 2021
by Fryn
Taky děkuju.

Re: Poděkování

Posted: 23:56 20. Sep 2021
by Aillen
Děkuji všem účastníkům expedice a hlavně DM, cesta byla plná překvapení a nástrah, ne vždy je možné dojít očekávaného cíle, hlavně že se všichni vrátili živí :)

Re: Poděkování

Posted: 00:09 21. Sep 2021
by camelie
Připojuji se k díkům za tři večery plné napětí a zvratů. Díky celé expedici a především Frynovi

Re: Poděkování

Posted: 00:32 21. Sep 2021
by Thurms
Připojím se k poděkování, hezky připravené.

Re: Poděkování

Posted: 11:58 21. Sep 2021
by Barbar321
Také moc děkuju za vítanou zábavu na tři večery, moc pěkně připravené a jen doufám, že naše postavy nedělaly hluboké vrásky na čele našeho ochotného DMka. Díky moc, bylo to super.

Re: Poděkování

Posted: 14:03 21. Sep 2021
by Goran
Velké díky Frynovi za přípravu a provedení Q. Určitě bych vypíchnul navozenou atmosféru, ta byla vážně super. A díky samozřejmě i ostatním hráčům, kteří se zapojili. Především pak Emeraldům, kteří to celé iniciovali a připravili. Jsem velmi zvědav na to, co příjde teď. :D