Page 328 of 331
Re: Poděkování
Posted: 19:29 21. Sep 2021
by Fryn
Já děkuji za vaši trpělivost i přes neplánované "uzamknutí" v izolovaných lokacích a tak nějak celkově za hru postav, která mě těšila a jejich postoje k různým situacím.
A taky poděkování za některé vypjatější chvíle, kdy jsem měl za konzolí obavy o další osud skupiny

.
P.S. Úplně všichni se živí nevrátili, ale to bych tu nerozebíral (však víte jak to myslím

).
Re: Poděkování
Posted: 22:33 17. Oct 2021
by LDamian
Díky moc Frynovi za dnešní královský proslov i všem hráčům za následné posezení U Škopku. Vítané rozptýlení po delší době od Thalie.

Re: Poděkování
Posted: 22:43 17. Oct 2021
by Aillen
Připojuji se k poděkování, díky všem za dnešní hru.
Re: Poděkování
Posted: 00:07 18. Oct 2021
by Thurms
Přidám se k poděkování, hezký proslov.
Re: Poděkování
Posted: 15:26 18. Oct 2021
by Fryn
Kromě poděkování hráčům, bych rád vyjádřil i díky LDamianovi a Gallimu, za jejich asistenci s přípravou a průběhem této události.
Re: Poděkování
Posted: 11:49 22. Oct 2021
by nomis_b
Já bych chtěl poděkovat takové blbůstce.. a to jsou dostavníky a lodě. Nedávno jsem zjistil, že mají přesně ideálně dlouhý čas na to si připravit vodní dýmku. Vždy mě cestování nebavilo, připadalo mi to zdlouhavé, ale ten odpočinek od sezení, trošku se projít, a pak sednout čerstvý s vodárnou ke hře.. k nezaplacení
Re: Poděkování
Posted: 14:16 22. Oct 2021
by Nalkanar
Ještě ozkoušej teleportační kameny. Sice ti nezbyde čas na dýmku, ale nemusíš čekat vůbec.
Re: Poděkování
Posted: 23:55 24. Oct 2021
by Bruciacullo
Díky za hru, mělo to od každé emoce trochu.

Re: Poděkování
Posted: 18:49 25. Oct 2021
by Goran
Tak já děkuji všem za včerejší hru. Sice jsem u těch nejzábavnějších momentů nebyl, ale takhle z doslechu to vypadá, že nuda nebyla

Re: Poděkování
Posted: 19:59 25. Oct 2021
by Aillen
Připojuji se k poděkování. Jsem moc ráda, že podobné situace jako včera nemusím řešit v reálu

Re: Poděkování
Posted: 00:24 10. Feb 2022
by Aillen
Děkuji DM a ostatním za dnešní hru, bylo to fajn

Re: Poděkování
Posted: 01:03 18. Feb 2022
by Aillen
Děkuji DM za dnešní hru s dramatickým závěrem

Re: Poděkování
Posted: 01:35 18. Feb 2022
by Thurms
Přidám se k poděkování, hezky udělané (zvláště dávkování informací, kdy postavy netuší, kde je vlastně pravda a lze to vysvětlit x-způsoby), konec byl z naší strany trošku uspěchanější, ale už bylo dost hodin…
Re: Poděkování
Posted: 10:19 18. Feb 2022
by Fryn
Taktéž děkuju za hru a pěkné reakce postav. Konec si rozhodně nevyčítejte, stihlo se co bylo třeba a jsem rád, že jsme to všichni vydrželi i do tak pozdních hodin

.
Re: Poděkování
Posted: 23:51 21. Apr 2022
by Thurms
Díky za dnešní hru, postávám se do toho nechtělo, ale nakonec to stálo za to.