Page 329 of 329

Re: Vtípky

Posted: 10:39 12. Jan 2019
by Puxina
Hehe

Re: Vtípky

Posted: 11:07 02. Feb 2019
by Puxina
Princezna Zima :)

Re: Vtípky

Posted: 10:45 17. Mar 2019
by Puxina
:D :D na tomhle jsem se hodně nasmál. Hlavně je super ta tabulka na konci :D

https://www.youtube.com/watch?v=00EvO-X6Wu4

Jinak ten autor má víc videí :D

Re: Vtípky

Posted: 10:55 17. Mar 2019
by Puxina

Re: Vtípky

Posted: 10:27 05. Sep 2019
by Puxina

Re: Vtípky

Posted: 16:11 02. Dec 2019
by Puxina
Ideální druid

Re: Vtípky

Posted: 13:45 03. Dec 2019
by Puxina

Re: Vtípky

Posted: 22:26 14. Feb 2021
by XŠevyX
Kdyby někdo potřeboval báseň na valentýn. :confused:

Re: Vtípky

Posted: 00:04 15. Feb 2021
by kokosak
...jak že se "blue" rýmuje s "zwei und vierzig"? :D

Re: Vtípky

Posted: 01:04 15. Feb 2021
by XŠevyX
Je třeba si všimnout označení 42 neboli forty two :lol:

Re: Vtípky

Posted: 05:46 15. Feb 2021
by kokosak
.... co asi znamená "zwei und vierzig"? A není-li to ve stejné řeči jako "puška lovců padáků"? Whooosh :D

Jinými slovy, nepřepnul sem z angličtiny po němčině zase na angličtinu a tak sem nejdřív nedošlo, co by se mělo rýmovat. Pak sem to pochopil. Pak sem chtěl bejt vtipnej. A ono nic ;)