Page 329 of 329
Re: Vtípky
Posted: 10:39 12. Jan 2019
by Puxina
Hehe
Re: Vtípky
Posted: 11:07 02. Feb 2019
by Puxina
Princezna Zima

Re: Vtípky
Posted: 10:45 17. Mar 2019
by Puxina
Re: Vtípky
Posted: 10:55 17. Mar 2019
by Puxina
Re: Vtípky
Posted: 10:27 05. Sep 2019
by Puxina
Re: Vtípky
Posted: 16:11 02. Dec 2019
by Puxina
Ideální druid
Re: Vtípky
Posted: 13:45 03. Dec 2019
by Puxina
Re: Vtípky
Posted: 22:26 14. Feb 2021
by XŠevyX
Kdyby někdo potřeboval báseň na valentýn.

Re: Vtípky
Posted: 00:04 15. Feb 2021
by kokosak
...jak že se "blue" rýmuje s "zwei und vierzig"?

Re: Vtípky
Posted: 01:04 15. Feb 2021
by XŠevyX
Je třeba si všimnout označení 42 neboli forty two

Re: Vtípky
Posted: 05:46 15. Feb 2021
by kokosak
.... co asi znamená "zwei und vierzig"? A není-li to ve stejné řeči jako "puška lovců padáků"? Whooosh
Jinými slovy, nepřepnul sem z angličtiny po němčině zase na angličtinu a tak sem nejdřív nedošlo, co by se mělo rýmovat. Pak sem to pochopil. Pak sem chtěl bejt vtipnej. A ono nic
