Page 329 of 331
Re: Poděkování
Posted: 09:49 22. Apr 2022
by Barbar321
Také se přidám k poděkování, užíval jsem si to.
Díky za snahy o oživení Thalie

Re: Poděkování
Posted: 16:27 22. Apr 2022
by Aillen
Díky za včerejší hru. Bylo to nakonec dramatické, ale dopadlo to pro postavy dobře.

Re: Poděkování
Posted: 10:43 23. Apr 2022
by Goran
Díky za hru spoluhráčům. Měli jsme tam perné chvilky, ale dopadlo to dobře. A samozřejmě dík i Frynovi, který hru pro nás připravil. Moc pěkná výprava za dobrodružstvím, doplněná na poměry thalie dokonce i o námořnické dobové reálie a detaily. Nečekal jsem, že se něčeho takového dožiju

.
Re: Poděkování
Posted: 15:01 23. Apr 2022
by Fryn
Díky všem co se zůčastnili a taky že jste v určitém okamžiku s postavami neucukli

, přestože se u konce mohlo zdát, že to vedlo k fatálním důsledkům. Pro příště se snad podaří vyvolat větší požitek z rovnocennějšího boje.
Re: Poděkování
Posted: 16:47 04. Jun 2022
by Goran
Děkuji Frynovi za hry z poslední doby. Kreativita při snahách zabít postavu se musí ocenit

Re: Poděkování
Posted: 19:30 05. Jun 2022
by Fryn
Goran wrote:Děkuji Frynovi za hry z poslední doby. Kreativita při snahách zabít postavu se musí ocenit

Jestli je snaha namířena právě tímto směrem, tak bych měl setsakramentsky přidat, protože i přes to že už to není žádný mladík, se s Goranem stále nějak nezadařilo

.
Re: Poděkování
Posted: 13:10 30. Oct 2022
by Goran
Chtěl bych poděkovat spoluhráčům a DM Frynovi za hry z poslední doby v pluku. Po prvotní nejistotě ohledně budoucnosti dobrovolnického pluku, se pod vedením Fryna zdá, že tyto obavy už nejsou na místě

Re: Poděkování
Posted: 16:19 30. Oct 2022
by Fryn
Tak snad se to nezakřikne

. Musím ale taktéž poděkovat za hru i snahu hráčů, kterou kolem toho vidím.
Re: Poděkování
Posted: 00:41 19. Feb 2023
by Thurms
Díky za vydařenou akci, bylo fajn vidět více lidé pohromadě.
Re: Poděkování
Posted: 00:48 27. Nov 2023
by Thurms
Tak díky za výpravu, protáhlo se to sice na více her, ale stálo to za to. Kromě zajímavého dění bych určitě vypíchl parádně připravené lokace (Gruberik, Khar-Durn…).
Re: Poděkování
Posted: 11:10 28. Nov 2023
by Goran
Přidávám se k poděkováním. Velmi pěkně připravený Q od Fryna. Nakonec postavy potkalo tolik dobrodružství, že na ně ještě dlouho budou vzpomínat

. Velké díky Frynovi, ale i ostatním spoluhráčům, co se Q účastnili.
Re: Poděkování
Posted: 22:10 28. Nov 2023
by Fryn
Děkuju všem co se tohoto několikadenního (pět herních večerů ?) dobrodružství zůčastnili. Místy to byla trochu fuška všechno ukočírovat, ale rozhodně nelituju (i když, zlaté krátké questy na hodinku

).
Poděkování ze Gruberik si zaslouží Rejty, který mi tuto lokaci poskytnul.
S Khar-Durnem bylo už něco práce, protože díky tomu, že nejsou kompatibilní haky, tak se musel skoro celý pracně udělat znova podle originálu ze staré Thalie (takže tady si zaslouží rozhodně poděkování i původní autor těchto lokací).
Zároveň přidám opožděnou omluvu za jeden ostřejší boj, kde jsem se přehmátnul a vyslal po vás silnější NPC než jsem původně zamýšlel (tahle "oplechovaná zhouba" se měla podle plánu nasadit později a v menším množství

).
Každá z postav něčím osobitým a zajímavým přispěla do celkového dění, takže ještě jednou díky.
Re: Poděkování
Posted: 16:46 29. Nov 2023
by Aillen
Přidávám se k poděkování, quest byl zajímavý, bylo fajn se zase jednou podívat do oblasti, která není běžně přístupná (Gruberik, Kryn, Khar - Durm).
Boj u trpaslíků byl drsný, ale nevadilo.
Postavy potkalo hodně nečekaných situací, mají o čem přemýšlet.
Díky moc.
Re: Poděkování
Posted: 20:55 29. Nov 2023
by Alquist
Díky za super Q na několik večerů a kvalitní "ugala bugala" - díky moc

Re: Poděkování
Posted: 23:49 28. Dec 2023
by Sapal
Delší dobu tu žádné poděkování nebylo, tak tedy já děkuji dnešní výpravě do pyramid. Nečekal jsem, že se sejde tolik lidí. Děkuji za účast, snad jste si to užili aspoň z poloviny tolik, co já.
