Page 330 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:00 29. Dec 2023
by artaxas
Sapal wrote:Delší dobu tu žádné poděkování nebylo, tak tedy já děkuji dnešní výpravě do pyramid. Nečekal jsem, že se sejde tolik lidí. Děkuji za účast, snad jste si to užili aspoň z poloviny tolik, co já. :)
Taky tak, dík za hru. Doufám, že zopakujeme a snad i ve větším počtu.

Re: Poděkování

Posted: 09:11 04. Jan 2024
by Douragon
Na nástěnce se objeví vzkaz psaný drobným těsnopisem na hranici čitelnosti *Díky za včerejší kvalitní výpravu do útrob Zapomenutého chrámu - ideální místo pro získání vzorků k vědeckému bádání*

Re: Poděkování

Posted: 22:58 10. Mar 2024
by Alquist
Díky moc za turnaj :) Bylo to moc fajn.

Re: Poděkování

Posted: 23:28 10. Mar 2024
by Thurms
Přidám se k poděkování, hezky připravené, obzvláště některé ty finty použité v boji.

Re: Poděkování

Posted: 23:31 10. Mar 2024
by Fryn
Děkuji všem, co se zůčastnili. Škoda, že to nevyšlo LDamianovi, který se málem připojil k DM sestavě pro tuhle akci. Hospoda by byla ještě o poznání živější :).

Re: Poděkování

Posted: 07:22 11. Mar 2024
by Sapal
Rovněž děkuji za turnaj, pěkně připravená akce, děkuji všem účastníkům. Pro Ilmega to sice dopadlo asi nejhůř jak mohlo, ale já jsem si to užil. :) Těším se na příště!

Re: Poděkování

Posted: 16:36 11. Mar 2024
by artaxas
Taky se připojím k poděkování. Po dlouhé době jsem byl na Q a paráda.

Re: Poděkování

Posted: 22:19 04. Nov 2024
by artaxas
Dik všem zúčastněným na dnešní fofr výpravě na hnilobnika. Takovou šikanu jeho smrduté doupě ještě nezažilo. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



...... No možná jo, ale já u toho nebyl.

Re: Poděkování

Posted: 23:06 01. Dec 2024
by artaxas
Dík zúčastněným dnešního Q. Skvěle sem se bavil. Snad brzy bude další a aspoň tak super jako dnešní.

Re: Poděkování

Posted: 19:12 02. Dec 2024
by Fryn
Děkuji všem co se dostavili :). Zvláštní poděkování pak patří spoluorganizátorům, díky kterým vše hezky odsejpalo.

Re: Poděkování

Posted: 17:03 03. Dec 2024
by Goran
Přidávám se k poděkováním spoluhráčům a Frynovi za pěknou akci. :)

Re: Poděkování

Posted: 20:20 01. Feb 2026
by Fryn
Děkuji všem co se ukázali na proslovu, plus těm co při této události bránili zákon a pořádek :).

Re: Poděkování

Posted: 00:31 02. Feb 2026
by Thurms
Přidám se k poděkování, zajímavé vyústění, to jsem úplně nečekal. :D

Re: Poděkování

Posted: 15:32 02. Feb 2026
by Aillen
Rovněž děkuji za včerejší akci, nečekané zprávy, uvidíme jak se situace bude vyvíjet dál.

Re: Poděkování

Posted: 22:41 22. Mar 2026
by Aillen
Děkuji všem za dnešní akci před ležením dobrovolnického pluku. Bylo to fajn.