Page 330 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:00 29. Dec 2023
by artaxas
Sapal wrote:Delší dobu tu žádné poděkování nebylo, tak tedy já děkuji dnešní výpravě do pyramid. Nečekal jsem, že se sejde tolik lidí. Děkuji za účast, snad jste si to užili aspoň z poloviny tolik, co já.

Taky tak, dík za hru. Doufám, že zopakujeme a snad i ve větším počtu.
Re: Poděkování
Posted: 09:11 04. Jan 2024
by Douragon
Na nástěnce se objeví vzkaz psaný drobným těsnopisem na hranici čitelnosti *Díky za včerejší kvalitní výpravu do útrob Zapomenutého chrámu - ideální místo pro získání vzorků k vědeckému bádání*
Re: Poděkování
Posted: 22:58 10. Mar 2024
by Alquist
Díky moc za turnaj

Bylo to moc fajn.
Re: Poděkování
Posted: 23:28 10. Mar 2024
by Thurms
Přidám se k poděkování, hezky připravené, obzvláště některé ty finty použité v boji.
Re: Poděkování
Posted: 23:31 10. Mar 2024
by Fryn
Děkuji všem, co se zůčastnili. Škoda, že to nevyšlo LDamianovi, který se málem připojil k DM sestavě pro tuhle akci. Hospoda by byla ještě o poznání živější

.
Re: Poděkování
Posted: 07:22 11. Mar 2024
by Sapal
Rovněž děkuji za turnaj, pěkně připravená akce, děkuji všem účastníkům. Pro Ilmega to sice dopadlo asi nejhůř jak mohlo, ale já jsem si to užil.

Těším se na příště!
Re: Poděkování
Posted: 16:36 11. Mar 2024
by artaxas
Taky se připojím k poděkování. Po dlouhé době jsem byl na Q a paráda.
Re: Poděkování
Posted: 22:19 04. Nov 2024
by artaxas
Dik všem zúčastněným na dnešní fofr výpravě na hnilobnika. Takovou šikanu jeho smrduté doupě ještě nezažilo.
...... No možná jo, ale já u toho nebyl.
Re: Poděkování
Posted: 23:06 01. Dec 2024
by artaxas
Dík zúčastněným dnešního Q. Skvěle sem se bavil. Snad brzy bude další a aspoň tak super jako dnešní.
Re: Poděkování
Posted: 19:12 02. Dec 2024
by Fryn
Děkuji všem co se dostavili

. Zvláštní poděkování pak patří spoluorganizátorům, díky kterým vše hezky odsejpalo.
Re: Poděkování
Posted: 17:03 03. Dec 2024
by Goran
Přidávám se k poděkováním spoluhráčům a Frynovi za pěknou akci.

Re: Poděkování
Posted: 20:20 01. Feb 2026
by Fryn
Děkuji všem co se ukázali na proslovu, plus těm co při této události bránili zákon a pořádek

.
Re: Poděkování
Posted: 00:31 02. Feb 2026
by Thurms
Přidám se k poděkování, zajímavé vyústění, to jsem úplně nečekal.

Re: Poděkování
Posted: 15:32 02. Feb 2026
by Aillen
Rovněž děkuji za včerejší akci, nečekané zprávy, uvidíme jak se situace bude vyvíjet dál.
Re: Poděkování
Posted: 22:41 22. Mar 2026
by Aillen
Děkuji všem za dnešní akci před ležením dobrovolnického pluku. Bylo to fajn.