Page 34 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:43 13. Apr 2009
by Czech_Luthor
Já bych se chtěl spíš zeptat jestli jsou připravovaný i pro podtemnáky (bohužel ho hrát nemůžu, ale stejně mě to zajímá) nějaký potvory na ježdění... Odvěci by nebyl třeba velkej ještěr

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:02 13. Apr 2009
by Daanri
Pokial viem tak modeli su vseliake, len to treba nascriptovat aby fungovali. Takze raz sa hadam dockame.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:59 13. Apr 2009
by Prometheus
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:05 13. Apr 2009
by Neithan1
duhova sila !
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:02 13. Apr 2009
by Pajule
noo mě se ti jednorožci zas tak nelíbili , to mi přišli propracovanější ti pegasové

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 02:06 14. Apr 2009
by G14
no na drakovi se bude litat
nenasytni
ja se bohate spokojim s tim kdyz ti konicci budou mit moznost vypadat trosku jinak.......

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 06:10 14. Apr 2009
by Prometheus
No ja neviem ale okridleny elf na pegasovi? Vsade same kridlo

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:20 14. Apr 2009
by kucik
Kone, co se pouzivaji te nemaji zadne dalsi modely (s brasnami atp.) Kone z noveho patche jo, ale ty maj zas chyby u malých ras (nechápu že to v bioware takhle splácali). Takže se bude dělat spojení těhle dvou systémů.
Jediná možnost, jak by mohl mít kůň nosnost je, že by měl svůj inventář stejně jako mula. Je s tím ale problém, protože kůň při nasednutí vlastně zmizí.
Animace nasedání na koně je holt graficky příliš náročná. Těžko s tím něco udělat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:57 14. Apr 2009
by Marvin
Jo ked nasadne mala postava tak sa jej kon prispobi-zmensi sa. Vyzera to komicky a naozaj divne.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:18 14. Apr 2009
by nomis_b
Marvin wrote:Jo ked nasadne mala postava tak sa jej kon prispobi-zmensi sa. Vyzera to komicky a naozaj divne.

ze bych si udelal pulcickeho paladina, abych si to vyzkousel

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:45 14. Apr 2009
by Prometheus
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:16 14. Apr 2009
by Pajule
no tak samozřejmě

ale zase nás avarielů je málo

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:34 14. Apr 2009
by Skipp
Bodlo by keby sa na mapke ukladali aspon poznamky. Poznamky na mapke su velmi praktickou a uzitocnou pomockou. Lenze po kazdom restarte sa resetne aj mapka s cimkolvek co si nanu hrac zaznamena. Pripada mi to byt velka skoda ze pre hraca nema vyznam zapisovat si poznamky do mapky. Urcite by to bola sranda keby sa vobec neresetovali odkryte lokacie na mapkach. Vlastne tomu dost nechapem, ze preco sa mapky neukladaju ,ved ked si postava mapuje cesty tak by si tie mapy hadam aj odkladal. Nemozete zaviest nejaky patent vdaka ktoremu sa budu zachovavat lokacie na mape?
Kreslit si na papier alebo si nafotit screeny je totalny nezmysel

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:49 14. Apr 2009
by kucik
Leda zrusit mapy uplne

. Tohle NWN holt neumi, ale neprijde mi to jako nejakej velkej problem. On je na poznamky nejlepsi denicek.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:01 14. Apr 2009
by Skipp
kucik wrote:Leda zrusit mapy uplne

. Tohle NWN holt neumi, ale neprijde mi to jako nejakej velkej problem. On je na poznamky nejlepsi denicek.
Suhlasim,dennik vyuzivam stale.Takze nwn take nepozna ze "save map"?