Page 34 of 51
Re: Pady serveru
Posted: 20:11 31. May 2010
by efu_redo
Modrovousice wrote:Juana mě vyslyšela!

Snad nás.
Poprava nebude, zemřou strašnou smrtí vyhladověním a žízní ve vězení. Milosrdná Juana nás vyslyšela!
Re: Pady serveru
Posted: 20:12 31. May 2010
by Modrovousice
efu_redo wrote:Modrovousice wrote:Juana mě vyslyšela!

Snad nás.
Poprava nebude, zemřou strašnou smrtí vyhladověním a žízní ve vězení. Milosrdná Juana nás vyslyšela!
Pardon

nás.
Re: Pady serveru
Posted: 20:38 31. May 2010
by -RoF-
Tak at se na mě nikdo nezlobí, ale tohle sou úmyslné pády někoho.
Re: Pady serveru
Posted: 20:38 31. May 2010
by Arsen
Tak se přiznejte kdo to schazuje..
Re: Pady serveru
Posted: 20:39 31. May 2010
by artaxas
-RoF- wrote:Tak at se na mě nikdo nezlobí, ale tohle sou úmyslné pády někoho.
taky si myslím, nějakej prevít se sakra snaží Caironovi stížit práci . . . to jsou dneska lidi

. . . no holt asi budou zajatci popraveni
Re: Pady serveru
Posted: 20:39 31. May 2010
by venomeq
Hehe server asi nejak tohle nepobira:D Cairone copak tam delas za lumparnu ze ti to porad pada?:D Ze ty chystas neco monstrozniho?
Re: Pady serveru
Posted: 20:39 31. May 2010
by Tretas
Na serveru je 40 a více lidí a Cairon dává dost NPC do jedné oblasti hold server na to asi není stavěnej.

Re: Pady serveru
Posted: 20:40 31. May 2010
by wooh
Arsen wrote:Tak se přiznejte kdo to schazuje..
Kdo ví, ale tak ... padá server, něco si přej.
Re: Pady serveru
Posted: 20:41 31. May 2010
by jachyra
Hmm čo si spomínam, bola už DM húlka, ktorá dokázala savegnúť placeably tak, aby ani po páde nezmizli ... možno by to pomohlo? O.o
Re: Pady serveru
Posted: 20:41 31. May 2010
by KaTo
Tretas wrote:Na serveru je 40 a více lidí a Cairon dává dost NPC do jedné oblasti hold server na to asi není stavěnej.

Okej, jdu se lognout to tý nejvzdálenější lokace...aby se to trochu "vyrovnalo", ok?

Re: Pady serveru
Posted: 20:41 31. May 2010
by Marvin
Ja myslim, ze je Cairon hlavne uz sedivy z toho ze sa mu cela praca znicila uz po tretie ... neznam snad horsi pocit v nwn nez ked sme si ako DM nieco pripravovali hodinu a padol server ...
Re: Pady serveru
Posted: 20:43 31. May 2010
by jachyra
Mi hovor, raz na Q som si komplet upravila Dar Garag, prehodila čiernoodencov na pekné karathské stráže, bolo to totálne super ... asi hodina, dve roboty? ... a padlo

počas stretávky roty ... a holt ... nasledovala improvizácia XD
Re: Pady serveru
Posted: 20:56 31. May 2010
by Tretas
Néééé!!

Re: Pady serveru
Posted: 20:56 31. May 2010
by Arsen
Hele nechci vám kazit nějakej q, ale nechce se vám ho odložit ? Dneska to evidentně nepude
Re: Pady serveru
Posted: 20:56 31. May 2010
by White wolf
Hej,ale todle už není vtipný....já se z těch kánálů nevyhrabu.
