Page 34 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:08 17. Jun 2011
by -RoF-
Thuereg wrote:Tak jsem to včera v hospodě dodělal, takže tady je výsledek.
Dlouho sem dumal nad tim kdo to teda je.... a nevymyslel.
Proto, žádám ženy které jsem zde portrétoval, tedy nějakou elfku a nějakou ženu aby se dobrovolně přihlásili, protože sem měl asi opici a nepamatuju si to :D
Beztak si v opilosti snil o tom že by měl Theu v posteli Arii a Elverin a zapoměl si na křídla :P :D :D

Páč ta postava a tvář a tak by na Ari fakt seděla hmm ;)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:40 17. Jun 2011
by Thuereg
-RoF- wrote:
Thuereg wrote:Tak jsem to včera v hospodě dodělal, takže tady je výsledek.
Dlouho sem dumal nad tim kdo to teda je.... a nevymyslel.
Proto, žádám ženy které jsem zde portrétoval, tedy nějakou elfku a nějakou ženu aby se dobrovolně přihlásili, protože sem měl asi opici a nepamatuju si to :D
Beztak si v opilosti snil o tom že by měl Theu v posteli Arii a Elverin a zapoměl si na křídla :P :D :D

Páč ta postava a tvář a tak by na Ari fakt seděla hmm ;)
To tě musim sklamat, ale Ariu by Theu v posteli vážně nechtěl;) vopilej by se s ní tak nanejvejš pohádal.

Edit: A elverin je hezčí než ta elfka na obrázku.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:30 19. Jun 2011
by Pajule
Anička coby malej roztomilej dráček
snowdragon.jpg
coby krásná bučící kráva :D
minotaur.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:21 20. Jun 2011
by Nina
Tak já našla Riena nebo jak se jmenuje. :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:53 20. Jun 2011
by Hafen
Thuereg wrote:Tak jsem to včera v hospodě dodělal, takže tady je výsledek.
Dlouho sem dumal nad tim kdo to teda je.... a nevymyslel.
Proto, žádám ženy které jsem zde portrétoval, tedy nějakou elfku a nějakou ženu aby se dobrovolně přihlásili, protože sem měl asi opici a nepamatuju si to :D
Dyt tu mas zveda, cernou tuzku :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:09 20. Jun 2011
by Bahnak
Pajule wrote:coby krásná bučící kráva :D
The attachment minotaur.jpg is no longer available
Kráva dělá bů
Kráva dělá bů
Pak ji řezník, majzne palicí
A dá do hamburgrů

Všichni víme jak vypadá minotaur, když zapomeneme drtit mezerníkem úvodní videa NWN tak si to i vždy připomeneme, ale jak vypadá Minotaurka???

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:16 20. Jun 2011
by LDamian
Bahnak wrote:
Pajule wrote:coby krásná bučící kráva :D
minotaur.jpg
Kráva dělá bů
Kráva dělá bů
Pak ji řezník, majzne palicí
A dá do hamburgrů

Všichni víme jak vypadá minotaur, když zapomeneme drtit mezerníkem úvodní videa NWN tak si to i vždy připomeneme, ale jak vypadá Minotaurka???
Bahňák je zlý, zlý, zlý a získává antibludišťáka! :) :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:23 20. Jun 2011
by Pajule
kazí mi radost! ale stejně..jojo on je ten antiplyšák préce :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:23 20. Jun 2011
by Prasokralik
Nina wrote:Tak já našla Riena nebo jak se jmenuje. :D
No pěkně, pěkně.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 06:13 21. Jun 2011
by -RoF-
Bahnak wrote:Všichni víme jak vypadá minotaur, když zapomeneme drtit mezerníkem úvodní videa NWN tak si to i vždy připomeneme, ale jak vypadá Minotaurka???
Viz obrázek nížejc? :roll:
Pajule wrote:kazí mi radost! ale stejně..jojo on je ten antiplyšák préce :D
On sám je plyšák a celé podtemno je plyšové, ale pšššt :D :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 06:41 21. Jun 2011
by Pajule
takhel by vypadala aarija ne?:D nevim nevim anee a taký velký předek :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:58 21. Jun 2011
by -RoF-
Pajule wrote:takhel by vypadala aarija ne?:D nevim nevim anee a taký velký předek :D
Je fakt, že hodně osob Arii jako krávu vidí. Jednu dobu to bylo dost časté označení její osoby. :D
A ten velký předek. No srandu je třeba si dělat i sám ze sebe a ze svých postav......tak tady máš karikaturu Arie s přehnanýma přednostma :D :D :D (jen by to chtělo křídla a jiná barva vlasů a očí a tak dále :D :twisted: :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 08:09 21. Jun 2011
by de Aers
Tohle je karikatura Xeny.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:59 21. Jun 2011
by Krata
RoFe oficiálně to neni minotaurka ale Tauren ženského pohlaví z WoWka :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:16 21. Jun 2011
by Sobik
Co tohle?
Image