Page 34 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:31 08. May 2013
by Caehan
Prasokralik wrote:Ále, na papíře nebudeš pobíhat jak fretka a mačkat qwer/lmb/rmb

jinak i po dohrání stále frčím Saints Row Third
Jasně, ale herní mechanika je podobná - místo kouzel na den, což byl takový trademark D&D tam máš kouzla s cooldownem, což už víc připomíná nějakou tupou hru (rozuměj - tupější než předtím), máš tam silnější kouzla jednou za encounter a pak snad něco, co je jednou za den? Nějak tak? Prostě všechno má nějaký divný cooldown a každá postava má něco jménem healing surge, takže se během boje může z nejasných důvodů sama od sebe vyléčit... prostě to připomíná spíš hrdiny z Warcraft III než staré dobré D&D... Gary Gygax se asi obrací v hrobě...

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:32 08. May 2013
by Nalkanar
Ono dvojka byla relativně seriózní, trojka je šílená :lol: a čtyřka to zase zvedne o lvl výš.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:38 14. Jun 2013
by Molly23
Saints Row 4 vyjde 20. srpna!

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:20 14. Jun 2013
by Bruciacullo
Crysis 1 a 2

Jednička, drží se starého konceptu tropického ostrova jako ve Far Cry, určitě je to fajn místo pro takovou akci nicméně hra pro mě ztratila na atraktivnosti po tom, co se do hry dostali mimozemšťané konkrétně od té mise kdy poletujete jejich základnou ve stavu beztíže mě to už moc nebralo. Závěrečná mise byla dost trapná, otevřený konec byl ovšem fajn

dvojka mě nasrala začátkem! :D myslel jsem že plynule naváže na jedničku. funkce obleku jsou více podchycené a ackoli mi dělalo problémy ze začátku sžít se po jedničce se dvojkou, udělali krok k jeste snažší ovladatelnosti což je fajn... ovšem zábavnost se rapidně snížila... ulice NY jsou sice lákavé ale po tropickém ostrove na kterém šlo takřka vše zbořit a kácet stromy, je dvojka v městské zástavbě kde nejde poničit takřka nic velmi nudná, příběh taky nepůsobí nic moc, a mimozemšťané mě zklamali, zajímavé je možnost sbírat jejich DNA a vylepšovat si oblek ale to je tak všechno...

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:19 14. Jun 2013
by Shaman88
Molly23 wrote:Saints Row 4 vyjde 20. srpna!
Viděli jste ty HW nároky, já to těžce rozjedu na minimal.... hlavně ty nároky na procesor....

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:50 14. Jun 2013
by Prasokralik
O moc vyšší nároky než trojka to mít nebude. Původně to měl být jen DLC

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:45 14. Jun 2013
by Shaman88
Prasokralik wrote:O moc vyšší nároky než trojka to mít nebude. Původně to měl být jen DLC
http://doupe.zive.cz/clanek/podivejte-s ... ints-row-4

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:33 14. Jun 2013
by Molly23
procesor je fakt mazec no :).

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:51 15. Jun 2013
by Molly23
Taková hříčka dobrá :D

někdy je problém se vůbec trefit na kontinent hehe.

Můj rekord je 14846!

http://geoguessr.com/

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:09 18. Jun 2013
by Molly23
Kdo měl rád Dooma tak třeba ocení tuhle verzi.

http://www.youtube.com/watch?v=BTWP3wvAUuQ

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:50 02. Jul 2013
by J.F.Payne
Momentálně Fallout: New Vegas. Nesrovnatelně lepší než trojka s atmosférou jedničky a vtipem dvojky.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:04 26. Jul 2013
by Raiax
DotA,LoL,WoW,NWN
Pak takoví ty klasiky- AC ,CoD,Mass effect,Crysis...... 8)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:42 26. Jul 2013
by Prasokralik
Dishonored.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:54 26. Jul 2013
by radekdnb
Raiax wrote:DotA,LoL,WoW,NWN
Pak takoví ty klasiky- AC ,CoD,Mass effect,Crysis...... 8)
Hraješ alespoň DOTA 2?...jen že jí tady hraje asi 5 lidí od nás ;)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:24 26. Jul 2013
by Derken-
Hledání min