Page 34 of 67
Re: League of Legends
Posted: 01:08 21. Dec 2012
by efu_redo
Welvlin wrote:efu_redo wrote:Zdar. Jak to tak pročítám, skoro to vypadá, že máte Thalijský team. Napadlo mě, co takhle dát ranked 5v 5 nebo unranked 5v5?
Myslím že bych team do hromady dal. Jak říkáš pro zábavu... Když nám po naší prohře nebudeš nadávat do análníku a honibrků, v čemž tedy s Nalkem opravdu vynikáte.. Tak se rádi přiučíme...
Rádi si zahrajem, to bezesporu. Kdo vyhraje? To ví jen bůh. A neboj, soupeři nikdy nenadáváme, pro nás je to hra a nikdy nikomu nenadáváme do noobu a nesmějem se někomu. Né vždy má taky každej svůj den a někdy to může kazit. Jindy zase ne. Nikdo učený z nebe nespadl a já jsem lama a feeder, jak Nalk říkal.
Co se týká urážek na Vaši adresu, nenapadlo by nás to. Má reakce na Nalka byla přátelská, stejně jako jeho. Nemůžu za to, že je to takovej *censored* a nedá si pokoj a tam, kde si někdo jen ze srandy rýpne a dělá si prdel on hned musí strkat svůj nos a kdo ví co ještě. Co já vim o jeho choutkách. Třeba o nich jednou vidá knihu, nebo encyklopedii análů. *pokrčí rameny*
Takže mi kdyžtak napiš PM, rádi si zahrajem a klidně prostřídáme team. LoL je především o zábavě a né o nějakých nešvarech a egomastičích.
Re: League of Legends
Posted: 01:08 21. Dec 2012
by efu_redo
xxxMajkyxxx wrote:Co je to ten Jungler? Pad mi ještě do oka Rangar
Nechtěl bys s námi někdy zahrát?
Re: League of Legends
Posted: 01:18 21. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
efu_redo wrote:xxxMajkyxxx wrote:Co je to ten Jungler? Pad mi ještě do oka Rangar
Nechtěl bys s námi někdy zahrát?
No proč ne

, ale asi bude fajn si to nejdřív ohmatat a porozhlédnout se co a jak. To zas bude každé druhé slovo noob

Re: League of Legends
Posted: 01:20 21. Dec 2012
by efu_redo
xxxMajkyxxx wrote:efu_redo wrote:xxxMajkyxxx wrote:Co je to ten Jungler? Pad mi ještě do oka Rangar
Nechtěl bys s námi někdy zahrát?
No proč ne

, ale asi bude fajn si to nejdřív ohmatat a porozhlédnout se co a jak. To zas bude každé druhé slovo noob

U nás se toho nedočkáš a ty ostatní blbce můžeš dát ignore...

Re: League of Legends
Posted: 01:21 21. Dec 2012
by -RoF-
Si to dej ze začátku proti helhkým Botům a nebo hráčům. tě to buee nasazovat taky mezi začátečníky hráče.

Re: League of Legends
Posted: 01:25 21. Dec 2012
by Nalkanar
Majky - ideálně hoď hru s Prasokrálíkem, ten ti osvětlí co a jak. A jestli budeš hrát odpoledne více, tak by tam měl být mourisson, možná Legition, večer pak Absinthorix. Že někteří z nás netolerují urážky od někoho, kdo si sem navalí jak pán světa, neznamená, že tě nezaučíme a nevysvětlíme co a jak.

Re: League of Legends
Posted: 01:45 21. Dec 2012
by innfra
hmm lekce v hraní Lolka? Že bych to nainstaloval a vzal Ireliu?
Raděj ne

bych do těchdle dota her spanul jak do L2... nebo do NWN

Re: League of Legends
Posted: 02:29 21. Dec 2012
by Prasokralik
xxxMajkyxxx wrote:Co je to ten Jungler? Pad mi ještě do oka Rangar
Jungler je role, která se zpravidla vyskytuje (ale nemusí) v každém týmu. Jde o hráče, který nebrání s ostatními lajny( lanes) ale běhá a vraždí neutrální miniony, za které získává extra zkušenosti a zlatky a dva klíčové buffy, jeden na manaregen, druhý na zpomalování a dmg nepřátel. Cílem junglera jsou utoky ze zálohy ve chvílích, kdy nepřátelští hráči na lajně udělají chybu a moc doráží na přítelskou věž.
Re: League of Legends
Posted: 02:46 21. Dec 2012
by Prasokralik
Jinak majky už hraješ nebo stále vybíráš championa? Hraješ na EUNA (EU-NorthEast)? Tam hrajeme my. Můj nick je prasokralík (překvapivě) takže si mě klidně přidej do přátel.
Re: League of Legends
Posted: 08:54 21. Dec 2012
by sendys
Prasokralik wrote:Jinak majky už hraješ nebo stále vybíráš championa? Hraješ na EUNA (EU-NorthEast)? Tam hrajeme my. Můj nick je prasokralík (překvapivě) takže si mě klidně přidej do přátel.
kraliku pojd na west
Re: League of Legends
Posted: 09:17 21. Dec 2012
by Radim
Prasokralik wrote:xxxMajkyxxx wrote:Co je to ten Jungler? Pad mi ještě do oka Rangar
Jungler je role, která se zpravidla vyskytuje (ale nemusí) v každém týmu. Jde o hráče, který nebrání s ostatními lajny( lanes) ale běhá a vraždí neutrální miniony, za které získává extra zkušenosti a zlatky a dva klíčové buffy, jeden na manaregen, druhý na zpomalování a dmg nepřátel. Cílem junglera jsou utoky ze zálohy ve chvílích, kdy nepřátelští hráči na lajně udělají chybu a moc doráží na přítelskou věž.
A řečeno herně to znamená,farmí si les a chodí na gangy.
Re: League of Legends
Posted: 20:49 21. Dec 2012
by Welvlin
xxxMajkyxxx wrote:Co je to ten Jungler? Pad mi ještě do oka Rangar
A jinak Rengar byl od vydání tolikrát oslabenej/nerfnutej že nemá cenu ho kupovat... Jestli ti jde jenom o roli junglera tak začni s Nunuem... Ale jestli vybíráš pouze podle obrázků tak si počkej na některého hrdinu, který bude jak hezký na obrázku tak použitelný ve hře..
Re: League of Legends
Posted: 00:57 22. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Jó obrázky mám rád. Každopádně jsem na začátek sáhl po Ashe, asi mi víc budou vyhovovat ranged champové. V buildění se zatím nevyznám, tak jí cpu itemy na dmg, manu a rychlost. Ale nejlíp mi to asi zatím šlo za Teema. Kdo si mě chce najít, tak jsem tam jak jinak než jako Majky
Re: League of Legends
Posted: 01:10 22. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Prasokralik wrote:Jinak majky už hraješ nebo stále vybíráš championa? Hraješ na EUNA (EU-NorthEast)? Tam hrajeme my. Můj nick je prasokralík (překvapivě) takže si mě klidně přidej do přátel.
Jj EUNA. A zkoušel jsem tě hledat, ale asi nenašel páč jsem tě psal s krátkým i.
Re: League of Legends
Posted: 01:12 22. Dec 2012
by Prasokralik
Eune sry... ale já tě tam našel už máš žádost. A nejen ode mne.