Page 34 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:32 02. Dec 2011
by Derken-
Se mnou ted asi nepocitejte na vikend.. Plice mam sice snad v cajku, ale mam neco s dutinama.. Takze nevim jak dlouho me to bude drzet mimo..
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:54 02. Dec 2011
by Molly23
Derken- wrote:Se mnou ted asi nepocitejte na vikend.. Plice mam sice snad v cajku, ale mam neco s dutinama.. Takze nevim jak dlouho me to bude drzet mimo..
To máš z toho podtemna

, všechen odpad totiž (nemyslím lidi) jde vždycky do země a do do podtemna. Proč drowům zběleli vlasy? Zarudli jim očička? Oživli digestoře?

Podtemno je v podstatě takové postapokaliptické!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:32 02. Dec 2011
by Bahnak
Já rozhodně vyrážím do hospody, vidím to na Kafe Jahuda či někde poblíž, případně žižkov, dle reakcí.
Plán je jednoduchý - zformátovat harddisk v mém mozku a nebo alespoň restartovat operační pamět.
Pokud se nedokecnem, provedu tuto činnost doma s lahví rumu sám.
PS: Braenn se určitě přidá, hlásí se ještě někdo na výplach mozku + zábavu?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:41 02. Dec 2011
by J.F.Payne
Je pátek, takže já rozhodně u Jehudy budu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:58 02. Dec 2011
by Bahnak
Takže rozhodnuto, Jehuda!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:11 02. Dec 2011
by kucik
Já zase nemůžu

Myslete na mě, budu podroben společenské akci.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:18 02. Dec 2011
by J.F.Payne
Společenský akce netrvaj věčně, a Jehuda je otevřenej dlouho.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:20 09. Dec 2011
by Derken-
Co děláte v neděli?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:32 09. Dec 2011
by Braenn
Derken- wrote:Co děláte v neděli?
Nějaký nápad? Ale podotýkám, že odpověď "chlastat" neakceptuji před kterýmkoli všedním dnem:(
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:53 09. Dec 2011
by Bahnak
Kdyby byl Kucik svolnej ke špatnostem tak bych zneužil jeho domácí prostory k paření deskovek a bumbání. Jenže on je teď často podrobován společenským akcím
Spíše ale sobota než neděle, Fryn s drahou polovičkou by se také rád k něčemu přidal...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:59 09. Dec 2011
by Derken-
pivo, pizza,cajka, deskovy, pakty, taktiky a plany ne? Jako vzdy

Treba v Shangrile?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:17 09. Dec 2011
by Braenn
A k tomu přidáme Jehudu, dnes od devíti.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:22 09. Dec 2011
by Bahnak
OK, Jehuda today, dorazím později, ale dorazím.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:27 09. Dec 2011
by Derken-
Dneska nejdu, mam navstevu

A zitra dopo do prace.. Takze bych to domluvil nejak odpoledne, treba od 4?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:41 11. Dec 2011
by kucik
Bahnak wrote:Kdyby byl Kucik svolnej ke špatnostem tak bych zneužil jeho domácí prostory k paření deskovek a bumbání. Jenže on je teď často podrobován společenským akcím
Spíše ale sobota než neděle, Fryn s drahou polovičkou by se také rád k něčemu přidal...
Ja svolnej jsem, pokud kvuli tem spolecenskejm akcim nemusim bejt v saku.