Page 34 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:04 12. Sep 2012
by KaTo
Dyť jsem to psal i já - stačí na to pouhý re-level na shardu, kde jsou maxlé HP povolené.
A i když mě kucik osočil z trollingu, tak přestože může mít pravdu, tak je i pravdou, že Rejty, alias Vrchní WB Thalie je jeden z těch, kteří byli v minulosti proti tomu, aby na Thalii maxlé HP byly zaplé. A dokud Rejty neřekne, že chce nastavit "jeho" server jinak, je bezpředmětné se bavit o tom "jak".

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:10 12. Sep 2012
by Shaman88
Spíš bych řekl že větší problém je že všichni, včetně mě jsou proti relevlu postav ze strany hráče.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:45 12. Sep 2012
by Tadomekaari
Nechapu co vam vadí nahodne hp jsou spravedlive byli nahodne uz od vytvořeni nwn tvurci hry je chtěli nahodnej jen vetsina lidi to obchazela tim ze nneaklikla celkovej lvl jak viděli malo hp. Tak se tu dal otaznik aby ty hp neviděli dokud nenakliknou.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 06:10 13. Sep 2012
by -RoF-
Hmm zajimala by mě nějaká anketa na tohle téma. :roll:

Myslím, že můžete být rádi, že vám padají HP polovina z maxima a víc. Za tohle remcání bych vám nastavil absolutně náhodný hod na HP. :twisted:

Opakuju se, ale kdyby jste radši tvořili něco ve hře a nezajímali se o svoje HPčka. :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:07 13. Sep 2012
by kucik
KaTo wrote:Dyť jsem to psal i já - stačí na to pouhý re-level na shardu, kde jsou maxlé HP povolené.
A i když mě kucik osočil z trollingu, tak přestože může mít pravdu, tak je i pravdou, že Rejty, alias Vrchní WB Thalie je jeden z těch, kteří byli v minulosti proti tomu, aby na Thalii maxlé HP byly zaplé. A dokud Rejty neřekne, že chce nastavit "jeho" server jinak, je bezpředmětné se bavit o tom "jak".
1. Pohý relevel je docela problematická věc, když bys navíc musel dělat relevel až na nultý level, což nejde.
2. Nevím co myslíš tou minulostí, možná rok 2004, ale Rejty co pamatuju prosazoval právě ta pevná HP.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:14 13. Sep 2012
by Molly23
Nultý? Nemyslím, cca do 4. lvl dostáváš max pokud vím.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:22 13. Sep 2012
by Prasokralik
první tři levely mají automaticky max hp

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:25 13. Sep 2012
by kucik
OK, nicméně problém s relevelem, aby si to každý naházel stejně jako předtím trvá.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:32 13. Sep 2012
by Molly23
Každýmu to nakliká Rejty :D... a nebo DG. :P

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:45 13. Sep 2012
by Shaman88
Stejně tak chybí někdy důvěra že si to člověk nahodí stejně jako to měl předtím.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:50 13. Sep 2012
by Tadomekaari
Shaman88 wrote:Stejně tak chybí někdy důvěra že si to člověk nahodí stejně jako to měl předtím.
To udělaj jen ti co jsou z buildem spokojeni :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:07 13. Sep 2012
by Prasokralik
kucik wrote:OK, nicméně problém s relevelem, aby si to každý naházel stejně jako předtím trvá.
tak poměr povolání se ohlídat dá

jestli si někdo opraví v buildu chybky aby to měl silnější to se samozřejmě už tak snadno ohlídat nedá ale zas otázka, jestli to není spíš buzerace než co jiného :P ve stejném stylu proč postavy nesmí být silné protože je to nerp atd. atd.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:25 13. Sep 2012
by Nalkanar
kucik wrote:OK, nicméně problém s relevelem, aby si to každý naházel stejně jako předtím trvá.
Labir měl tohle ohlídané při přechodu na EQ2 nějakým hlídáčkem... takže to neřešitelné není.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:38 13. Sep 2012
by -RoF-
Jak moc to ovlivní RP na modulu, jak to vlastně vůbec ovlivní dění na modulu? Hmm? Jsou přednější věci ;).

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:39 13. Sep 2012
by kucik
Všechno je řešitelné. Ale považuju za kontraproduktivní, aby se vyrábělo hlídátko na relevel s pracností 2dny, místo aby se to řešilo automatickou úpravou hp s pracností 4hodiny.