Page 34 of 48
Re: Par dotazu novacka
Posted: 11:47 14. Aug 2012
by Barbar321
Chtěl bych se zeptat, co vše je možné ukrást od poraženého soupeře.
Vím o tomto:
- peníze
- bylinky
- kouzelný prach
Může mi někdo doplnit ten seznam?
Co teřba šperky, které mám normálně v inventáři a ne na sobě?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:12 14. Aug 2012
by karolina
Jsou všechny alchymistické ingredience, nenej byliny. Hotové várobky by snad jí ukrást neměli. Myslím, že jde ukrást všechno co ti třeba vetešník označí jako kradené zboží.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:04 29. Aug 2012
by Barbar321
Dá se na Thalii prokouknout lepší útočiště (GSko)? Ptám se z důvodu, že pravdivé vidění je tu osekané a nefunguje na 100% dle singlu.
(upřímně nevím, jestli jde GSko prohlídnout aspoň v tom singlu)
Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:10 29. Aug 2012
by Aulus
Klasickym pravdivym videnim nejde. Ale tzv. draci pravdive videni to dokaze. To ale lze ziskat jen promenami v nektere potvory.

Re: Par dotazu novacka
Posted: 10:07 29. Aug 2012
by kucik
Ještě se dělala úprava, kdy by se teoreticky mohli vidět navzájem ti co jsou v GS.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:45 10. Sep 2012
by Barbar321
Chci se zeptat, mám zbraň, která má přímo tyto bonusy:
bonus vylepšení proti Nemrtvý +3
bonus vylepšení proti nemrtvý +3
bunus vylepšení proti Nemrtvý +4
bonus vylepšení +2
Nechci, aby to vypadalo jako matematická úloha, ale kolik tedy vlastně budu mít bonus proti nemrtvým s touto zbraní? 4? 6? nebo snad ještě jinou hodnotu?
PS: je to obyčejná reálná kraftová zbraň, která vznikla tak nějak omylem při tréninku.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:46 10. Sep 2012
by KaTo
Barbar321 wrote:Chci se zeptat, mám zbraň, která má přímo tyto bonusy...
+2 proti všemu. +4 proti nemrtvým
Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:12 10. Sep 2012
by Barbar321
KaTo wrote:Barbar321 wrote:Chci se zeptat, mám zbraň, která má přímo tyto bonusy...
+2 proti všemu. +4 proti nemrtvým
díky
Re: Par dotazu novacka
Posted: 17:22 19. Sep 2012
by Shaman88
Jakej se dá na povrchu vyexpit lvl zabíjením potvor?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 17:26 19. Sep 2012
by Krysak
Shaman88 wrote:Jakej se dá na povrchu vyexpit lvl zabíjením potvor?
40 bez problémů, když máš pevný nervy:).
Jinak obvyklé je, že limitní lvl bez ECL je 27-8.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:38 19. Sep 2012
by Bahnak
24 - 27 dle buildu, cirka do 29-30 jakžtakž v bandě, pak to už vidím ztuha...
Re: Par dotazu novacka
Posted: 00:28 23. Sep 2012
by Shaman88
Jak se dá zabít čas do třetího lvlu (abych nosil fullplate)... balíky jsem ponosil prachy jsem teda nějaké nasbíral... co můžu dělat ted?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 00:34 23. Sep 2012
by Prasokralik
Shaman88 wrote:Jak se dá zabít čas do třetího lvlu (abych nosil fullplate)... balíky jsem ponosil prachy jsem teda nějaké nasbíral... co můžu dělat ted?
Zkus rybaření. Prý to bystří koncentraci.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 00:35 23. Sep 2012
by Shaman88
To je mi fakt zábava...
V podtemnu se dalo do 5 lvlu bezpečně expit...
Re: Par dotazu novacka
Posted: 00:38 23. Sep 2012
by Shaman88
Když jsme u toho jak to rybaření funguje?