Page 34 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 02:55 10. Jun 2012
by Molly23
Jo a u tigera mám nejlepší dělo a je to úplně jiný požitek ze hry. Začal dokonce i vydělávat :).

Re: World of Tanks

Posted: 23:55 11. Jun 2012
by Molly23
Kdo pozná tank? :twisted: :)
Image

Re: World of Tanks

Posted: 01:18 12. Jun 2012
by Bahnak
No, já vidím mé oblíbené Pz35, ale netuším co to má za krabici na zadečku...

Re: World of Tanks

Posted: 01:27 12. Jun 2012
by Molly23
Pz35t vypadá takhle, takže vedlé jak ta jédlé :)

Image

Re: World of Tanks

Posted: 06:04 12. Jun 2012
by -RoF-
Vypadá to jak ukořistěná sovětská T-34

Re: World of Tanks

Posted: 06:31 12. Jun 2012
by -RoF-

Re: World of Tanks

Posted: 09:26 12. Jun 2012
by Molly23
-RoF- wrote:Vypadá to jak ukořistěná sovětská T-34
Bingo, dokonce má namontovanou i německou velitelskou věžičku.

Re: World of Tanks

Posted: 23:58 15. Jun 2012
by Molly23
Takové trollení v tancích :D neskutečný... chudák lorraine!!!

http://www.youtube.com/watch?v=M_sMJHmf ... r_embedded

Re: World of Tanks

Posted: 15:45 17. Jun 2012
by Molly23
Tak jsem dnes poctil svou návštěvou tankové muzeum v Lešanech. Najdeme tu spoustu nám známých tanků, pokusím se vyjmenovat všechny co najdeme i ve WoT. Pz 35t, Pz 38t, Hetzer, Pz IV, IS-2, IS-3, T-54, T-34/85 a T-34/76, Su-76, Su-100, ISU-152, Patton, M4 Sherman a možná ještě něco co jsem zapomněl, ale je tam toho opravdu hodně! Ve hře ty tančíky mnohdy vypadaj malinkaté, ale i to Pz 35t budí respekt, když je vidět na živo! Přidám pár foteček... zkuste hádat co za tanky to je.

Re: World of Tanks

Posted: 17:31 17. Jun 2012
by johnny98-G
1) SU 100
2) IS 3 vedle Hetzer
3) ISU 152 ...........? ;)

kdo chce hadat tak nekoukat :)

Re: World of Tanks

Posted: 17:41 17. Jun 2012
by -RoF-
Moje tipy jsou stejné jak Johnny. ;)

Re: World of Tanks

Posted: 17:48 17. Jun 2012
by Molly23
Správně hoši :) jistě jste si všimli, že stroj v pozadí nemá hlavní zbraň. Jde o to, že tento stroj byl během českého povstání nalezen rozestavěný ve fabrice, provizorně dopancéřován a vybaven kulometem. Zasloužil se u mnoha akcí našich povstalců a hlavně při obraně českého rozhlasu, podle kterého nese jméno. Na krytech pásů jsou napsána jména těch co padli, či byli raněni.

A ještě jedna lahůdka pro Bahnáčka, jeho oblíbená mrška! Omlouvám se ale za kvalitu fotografie...

PS: Součástí expozice je i takzvaná tanková bitva! Jedná se o potemnělý prostor, kde se rozléhaj zvuky tynkové bitvy. Návštěvník jde jakoby zákopem a kolem sebe vidí tanky, děla, figurýny vojáků, podlézá pod pásy T-34, dokonce mají na stropě zavěšenou maketu Fw-190. Docela zajímavé, nejlepší část je samozřejmě podlézání pásů T-34 :D!!!

Re: World of Tanks

Posted: 17:56 17. Jun 2012
by johnny98-G
-RoF- wrote:Moje tipy jsou stejné jak Johnny. ;)
Jeste aby nee, vsak s nima mame neco najezdeno ;)
I kdyz poslednich 14 dni to pekne flakam.

Re: World of Tanks

Posted: 18:01 17. Jun 2012
by Molly23
Jé sorry za špatné info, v Lešanech není Tiger! Mě se to zdálo divné! Já prostě jen nepoznal Pz IV!!! Jednalo se o podobnou verzi, zmátla mě věž a pak model v Lešanech měl ještě kryté pásy.
Image

Re: World of Tanks

Posted: 19:43 19. Jun 2012
by Molly23
Aktivním tankystům mohu zařídit vstup do klanu pokud budete chtít.

Teamspeak 3 podmínkou, tak klidně písněte. Docela šikovný klan to je a vtipná parta, jezdí tam se mnou i Diemo, já jsem se stal náborářem :D.