Page 34 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 07:26 29. Oct 2013
by Puxina
Paráda, dnes sem doplním tabulku :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 08:11 29. Oct 2013
by Diemo
Zdar, nechcete zkusit turnaj v tymech? (treba jen 2 spoluhraci)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 08:29 29. Oct 2013
by Puxina
Diemo wrote:Zdar, nechcete zkusit turnaj v tymech? (treba jen 2 spoluhraci)
Jo o tom jsem taky uvažoval a bylo by to jistě zajímavé, ale z mého pohledu je to nereálné ;)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 08:38 29. Oct 2013
by Bruciacullo
Diemo wrote:Zdar, nechcete zkusit turnaj v tymech? (treba jen 2 spoluhraci)
to by rychleji odsejpalo sel bych do toho.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 08:50 29. Oct 2013
by Puxina
Bruciacullo wrote:
Diemo wrote:Zdar, nechcete zkusit turnaj v tymech? (treba jen 2 spoluhraci)
to by rychleji odsejpalo sel bych do toho.
Ono by to i teď mohlo rychlejc odsýpat, ale dobré, že ses ozval právě ty. :roll:
Ale dobrá nebudu zbytečně rýpat. Problém je aby se lidi vůbec domluvili no.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 08:56 29. Oct 2013
by Bruciacullo
Puxina wrote:
Bruciacullo wrote:
Diemo wrote:Zdar, nechcete zkusit turnaj v tymech? (treba jen 2 spoluhraci)
to by rychleji odsejpalo sel bych do toho.
Ono by to i teď mohlo rychlejc odsýpat, ale dobré, že ses ozval právě ty. :roll:
Ale dobrá nebudu zbytečně rýpat. Problém je aby se lidi vůbec domluvili no.
ja bych byl schopnej odehrat vsechny turnaje v jednom dni ale jak vis nikdy nemuzou vsichni najednou... nekteři maji i jine veci na praci nez jen přijit z prace a cely den cumet na forum a cekat az si nekdo bdue chtit zaturnajit ale to tady nejsi ty jako jediny schopny respektovat... takze se uklidni nebavi me porad čist vsude po foru ty tvoje negativisticke znechucujici kecy!

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 09:01 29. Oct 2013
by Puxina
Přináším slibované výsledky. ;) 5. úrovně tanků. Vítězem se nakonec stal kucik.
Je to hezky vyrovnané, rozhodovalo nakonec skore, takže nebylo potřeba přihlédnout k vzájemným zápasům.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 09:07 29. Oct 2013
by Puxina
Teď buď můžeme dát 6. tier a nebo ty dvojice a nebo se uvidí co Fryn vymyslí ;)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:07 29. Oct 2013
by de Aers
Bruciacullo wrote: ja bych byl schopnej odehrat vsechny turnaje v jednom dni ale jak vis nikdy nemuzou vsichni najednou... nekteři maji i jine veci na praci nez jen přijit z prace a cely den cumet na forum a cekat az si nekdo bdue chtit zaturnajit ale to tady nejsi ty jako jediny schopny respektovat... takze se uklidni nebavi me porad čist vsude po foru ty tvoje negativisticke znechucujici kecy!
Spíš si nech kecy na koledu Ty. Jsi jedinej, kterej to brzdil jak teď tak i předchozí turnaj.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:18 29. Oct 2013
by Bruciacullo
de Aers wrote:
Bruciacullo wrote: ja bych byl schopnej odehrat vsechny turnaje v jednom dni ale jak vis nikdy nemuzou vsichni najednou... nekteři maji i jine veci na praci nez jen přijit z prace a cely den cumet na forum a cekat az si nekdo bdue chtit zaturnajit ale to tady nejsi ty jako jediny schopny respektovat... takze se uklidni nebavi me porad čist vsude po foru ty tvoje negativisticke znechucujici kecy!
Spíš si nech kecy na koledu Ty. Jsi jedinej, kterej to brzdil jak teď tak i předchozí turnaj.
skutečně? pokud se pamatuji tak jsem z předchoziho turnaje odstoupil ještě před odehráním zápasů jinými lidmi takže jsem ukončení turnaje nijak neoddálil svojí neučastí... prostě jsem sebekriticky uznal že to nestihám a pravě abych to nebzrdil tak jsem odstoupil... takže si nech kecy na koledu spíš ty pokud nemaš jine argumenty než překroucené polopravdy...

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:22 29. Oct 2013
by de Aers
Bruciacullo wrote:
de Aers wrote:
Bruciacullo wrote: ja bych byl schopnej odehrat vsechny turnaje v jednom dni ale jak vis nikdy nemuzou vsichni najednou... nekteři maji i jine veci na praci nez jen přijit z prace a cely den cumet na forum a cekat az si nekdo bdue chtit zaturnajit ale to tady nejsi ty jako jediny schopny respektovat... takze se uklidni nebavi me porad čist vsude po foru ty tvoje negativisticke znechucujici kecy!
Spíš si nech kecy na koledu Ty. Jsi jedinej, kterej to brzdil jak teď tak i předchozí turnaj.
skutečně? pokud se pamatuji tak jsem z předchoziho turnaje odstoupil ještě před odehráním zápasů jinými lidmi takže jsem ukončení turnaje nijak neoddálil svojí neučast takže si nech kecy na koledu spíš ty pokud nemaš jine argumenty než překroucené polopravdy...
Kolikrát se čekalo na tvojí účast a ty jsi ani nenapsal, že nedorazíš, ikdyž to s tebou na ten večer třeba bylo domluvený. Jaký překroucený polopravdy ? Si stačí číst a sledovat jak to tu probíhá. Když vim, že to nebudu stíhat a nemam na to dodržovat pravidelně aspoň nějaký termíny, tak se do toho nehlásim ne ?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:26 29. Oct 2013
by Bruciacullo
Obvinil jsi mě tady z nečeho co není pravda tedy z toho že jsem brzdil předchozí turnaj přesně takové překroucene polopravdy...

na středu sk ucikem jem zapoměl co jsem taky v tom domlovacím příspěvku předeslal že se muže stat, dělaš kucikovi pravniho zastupce? pochybuji takže to tu přestaň generalizovat a navážet se do mě. nejsme jediny kdo prostě občas nemuže...

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:29 29. Oct 2013
by de Aers
Já nikomu právního zástupce nedělám, ale pořád v tomhle vyčníváš ty. Ta tvoja "aktivita a postoj" k něčemu, k čemu ses přihlásil.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:53 29. Oct 2013
by Bruciacullo
Ja se nepřihlásil k tomu, že cely turnaj odehraju během dvou dni. Jde především o zábavu. To, že ty to vnímáš jako závod je tvůj boj, nejsem rozhodně jediný na koho se muselo napříč turnaji čekat. Ale nedělám si naděje, že v téhle komunitě existuje něco jako tolerance či empatie.
Dal se nehodlám ospravedlňovat ani před tebou, ani před nikým jiným. Turnaje, pokud si pamatuju organizuje Fryn, takže jediný komu se já jako účastník zodpovídám je on... Ne ty, ani RoF ani nikdo další... Jeslti vam tak moc ležim v žaludku tak s tim vam nepomužu je mi lito...

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 12:20 29. Oct 2013
by de Aers
Nikdo po tobě ani po nikom jinym nechce, aby se turnaj odehrál během dvou dní, ale to že už se to táhne zas přes měsíc, dva je... :D A nechci, aby ses mi ospravedlňoval nebo zodpovídal. Ale možná by to stálo aspoň trochu za to se nad sebou zamyslet. Já to jako hru a zábavu beru, ale když se furt jen čeká a čeká, tak nějaká zábava a chuť do tý hry vyprchá. Když chci hrát něco, kde vim, že budu mít kvůli ostatním věcem, málo času se tomu nějak víc věnovat, tak si pustim singla nebo se nepouštim do něčeho, kde na mě bude "závislý" zbytek hráčů.