Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 07:26 29. Oct 2013
Paráda, dnes sem doplním tabulku 
Jo o tom jsem taky uvažoval a bylo by to jistě zajímavé, ale z mého pohledu je to nereálnéDiemo wrote:Zdar, nechcete zkusit turnaj v tymech? (treba jen 2 spoluhraci)
to by rychleji odsejpalo sel bych do toho.Diemo wrote:Zdar, nechcete zkusit turnaj v tymech? (treba jen 2 spoluhraci)
Ono by to i teď mohlo rychlejc odsýpat, ale dobré, že ses ozval právě ty.Bruciacullo wrote:to by rychleji odsejpalo sel bych do toho.Diemo wrote:Zdar, nechcete zkusit turnaj v tymech? (treba jen 2 spoluhraci)
ja bych byl schopnej odehrat vsechny turnaje v jednom dni ale jak vis nikdy nemuzou vsichni najednou... nekteři maji i jine veci na praci nez jen přijit z prace a cely den cumet na forum a cekat az si nekdo bdue chtit zaturnajit ale to tady nejsi ty jako jediny schopny respektovat... takze se uklidni nebavi me porad čist vsude po foru ty tvoje negativisticke znechucujici kecy!Puxina wrote:Ono by to i teď mohlo rychlejc odsýpat, ale dobré, že ses ozval právě ty.Bruciacullo wrote:to by rychleji odsejpalo sel bych do toho.Diemo wrote:Zdar, nechcete zkusit turnaj v tymech? (treba jen 2 spoluhraci)![]()
Ale dobrá nebudu zbytečně rýpat. Problém je aby se lidi vůbec domluvili no.
Spíš si nech kecy na koledu Ty. Jsi jedinej, kterej to brzdil jak teď tak i předchozí turnaj.Bruciacullo wrote: ja bych byl schopnej odehrat vsechny turnaje v jednom dni ale jak vis nikdy nemuzou vsichni najednou... nekteři maji i jine veci na praci nez jen přijit z prace a cely den cumet na forum a cekat az si nekdo bdue chtit zaturnajit ale to tady nejsi ty jako jediny schopny respektovat... takze se uklidni nebavi me porad čist vsude po foru ty tvoje negativisticke znechucujici kecy!
skutečně? pokud se pamatuji tak jsem z předchoziho turnaje odstoupil ještě před odehráním zápasů jinými lidmi takže jsem ukončení turnaje nijak neoddálil svojí neučastí... prostě jsem sebekriticky uznal že to nestihám a pravě abych to nebzrdil tak jsem odstoupil... takže si nech kecy na koledu spíš ty pokud nemaš jine argumenty než překroucené polopravdy...de Aers wrote:Spíš si nech kecy na koledu Ty. Jsi jedinej, kterej to brzdil jak teď tak i předchozí turnaj.Bruciacullo wrote: ja bych byl schopnej odehrat vsechny turnaje v jednom dni ale jak vis nikdy nemuzou vsichni najednou... nekteři maji i jine veci na praci nez jen přijit z prace a cely den cumet na forum a cekat az si nekdo bdue chtit zaturnajit ale to tady nejsi ty jako jediny schopny respektovat... takze se uklidni nebavi me porad čist vsude po foru ty tvoje negativisticke znechucujici kecy!
Kolikrát se čekalo na tvojí účast a ty jsi ani nenapsal, že nedorazíš, ikdyž to s tebou na ten večer třeba bylo domluvený. Jaký překroucený polopravdy ? Si stačí číst a sledovat jak to tu probíhá. Když vim, že to nebudu stíhat a nemam na to dodržovat pravidelně aspoň nějaký termíny, tak se do toho nehlásim ne ?Bruciacullo wrote:skutečně? pokud se pamatuji tak jsem z předchoziho turnaje odstoupil ještě před odehráním zápasů jinými lidmi takže jsem ukončení turnaje nijak neoddálil svojí neučast takže si nech kecy na koledu spíš ty pokud nemaš jine argumenty než překroucené polopravdy...de Aers wrote:Spíš si nech kecy na koledu Ty. Jsi jedinej, kterej to brzdil jak teď tak i předchozí turnaj.Bruciacullo wrote: ja bych byl schopnej odehrat vsechny turnaje v jednom dni ale jak vis nikdy nemuzou vsichni najednou... nekteři maji i jine veci na praci nez jen přijit z prace a cely den cumet na forum a cekat az si nekdo bdue chtit zaturnajit ale to tady nejsi ty jako jediny schopny respektovat... takze se uklidni nebavi me porad čist vsude po foru ty tvoje negativisticke znechucujici kecy!