Page 34 of 331

Re: Poděkování

Posted: 01:14 02. Nov 2008
by Jeanes
Ja fakt moc diky včem ze včerejska a hlavne Kratovi! Včera to bylo supr! Ja byl děsně zmatenej, protože jsem behem celeho Q připíjel na čest a slávu! Takže sem občas něco nepobíral. Ale bylo to fakt boží! Všechny ty úkoly :) no a nejvíc me rozsekalo na konci to mesto! Já to tam prece dobre znám! Uz se tesim az nás do nej pustíte!! :D:D

Prijmi Jeanesovo požehnání Óóóóóó Mocné_DM!!! *žehná mu*

Re: Poděkování

Posted: 01:35 03. Nov 2008
by Neithan1
Timto bych chtel podekovat za bozskou prizen jenz se nam dostava.. jeho Kratovicnosti

Re: Poděkování

Posted: 02:12 03. Nov 2008
by Prometheus
Tiez sa pridavam.... Particka damy bola super.Keby som ju prezil bola by este lepsia :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 16:59 03. Nov 2008
by Marvin
*ukloni sa* nespocetne diky za celu tuto Questovu sagu :)

Re: Poděkování

Posted: 08:32 04. Nov 2008
by Godried
Tez mi nezbyva, nezli s tim souhlasit, diky DM i vsem hracum. Moc sem si to uzil, i kdyz vstávani ve 4hod. uz tak ruzove nebylo 8)

Re: Poděkování

Posted: 22:58 05. Nov 2008
by Skipp
Ty kokso,už teraz ďakujem Kraťovi za výborný Q. (a to ešte teraz beží:) fantazijne ozdobený,krásne sa nám vyvíja každým dňom čoraz pestrejšie a zábavnejšie no dnes o čosi viac zaujimavejšie:) TakZě vopred díky :)

Re: Poděkování

Posted: 23:50 05. Nov 2008
by George
*Vzdechne* Co na to říct, snad jen Díky Kráťo, perfektní hra... a taky díky celé družině :) samozřejmě ;) .
BTW: tu duši chtěl vydat já, ale blbá postava než se rozmyslí, tak je pozdě xD

Re: Poděkování

Posted: 00:19 06. Nov 2008
by Skipp
Tak ešte jedna velká vďaka tentokrát Sigurdovi a teda Neithanovi, ktorý toho mojho nešťastného druida vytiahol z brindy :oops:
Dikes

Re: Poděkování

Posted: 10:15 06. Nov 2008
by Anderson I
Včerejší Kratův quest byl naprosto dokonalý. Dokonce „sny“ postav podle jejich historie - celé to do sebe perfektně zapadalo. Dokonalé. Díky Kratovi a celé partě za perfektní atmosféru a nevšední herní zážitek.

A jeden speciální dík - nevím, jestli za to může DM nebo WB, ale díky za zamčené dveře a pastičky, protože se konečně i můj low lvl půlčík cítil užitečný. Skvělé, bezvadně jsem se bavil.

Re: Poděkování

Posted: 18:26 10. Nov 2008
by kaz
Ja bych rad podekoval a vysekl poklonu za tu roznasku zasilek, je to prijemne zpestreni a snadny vydelek. (pac alchymie strasne zere penize :mrgreen: )

Re: Poděkování

Posted: 08:56 11. Nov 2008
by nomis_b
kaz wrote:Ja bych rad podekoval a vysekl poklonu za tu roznasku zasilek, je to prijemne zpestreni a snadny vydelek. (pac alchymie strasne zere penize :mrgreen: )
Pokud mnate nejakej napad na obdobny pevny Q jen pro vydelek penez, tak sem s nima !
Jak tak nejak pozoruju, vykup bylinek a kuzi neni az tak popularni jako prave baliky.

Takze jestli mate napad, jeslti se jeste neco da prenaset z mista na misto, tak to hodte nekam do napadu a pripominek.
Btw tusim ze nejake drogy se planovaly, ale zatim neni odkud kam je donaset.. snad az bude to temny mesto dokonale pristupne.

Re: Poděkování

Posted: 11:54 14. Nov 2008
by kaz
Musim (a chci :wink: ) vyseknout poklonu tvurcum mest, ktere jsem zatim navstivil, Alwariel ktery jsem si konecne prosel a je nadherny, uplne jiny nez dalsi promakane mesto Karatha. Perfektni atmosfera obou mest, tak odlisna jak tyto dve rasy. (a porad je ve mestech co objevovat)

Re: Poděkování

Posted: 00:51 17. Nov 2008
by Marvin
Dakujem vsetkych hracom, ktori sa zucastnili zaverecneho Q s demonmi.

Hlavne ale chcem podakovat Sigurdovi za hru, ktoru sme s Mannazom hrali, a tiez osobitne dakujem i clenom Zeleznej Pesti: Kirimu, Humanovi, Istvanovi

Specialne podakovanie: Kratovi-bohovi, diiky ti chlape za cely rozvoj, ktory bol vdaka tebe Mannazovi umozneny a za velkolepu smrt, ktora dokonale zakoncila celu hru za tuto postavu.

Re: Poděkování

Posted: 10:23 17. Nov 2008
by Theogil I
Marvin wrote:Dakujem vsetkych hracom, ktori sa zucastnili zaverecneho Q s demonmi.

Hlavne ale chcem podakovat Sigurdovi za hru, ktoru sme s Mannazom hrali, a tiez osobitne dakujem i clenom Zeleznej Pesti: Kirimu, Humanovi, Istvanovi

Specialne podakovonie: Kratovi-bohovi, diiky ti chlape za cely rozvoj, ktory bol vdaka tebe Mannazovi umozneny a za velkolepu smrt, ktora dokonale zakoncila celu hru za tuto postavu.
Díky za hezký večer, bylo to .... obří, jo a ten parchant s tou ohnivou sekerou mi bude chybět. Nějak ten svět bez něj nebude ono .... Nord ho provázej.

Re: Poděkování

Posted: 15:35 17. Nov 2008
by kaz
Dekuji Igorovi (opet) za pomoc, a ze mel se mnou vcera trpelivost :wink: