Re: Poděkování
Posted: 23:15 23. Mar 2026
Díky všem účastníkům. Zvláště musím vyzdvihnout tklivý přednes jedné nejmenované bardky, který na mě opravdu velmi příjemně zapůsobil
.
Dík za report. Zdá se, že vše ostatní běží, jen samotná hra nám zatím nějak zlobí (asi je tam nějaká chybka kvůli které se tento konkrétní proces neustále restartuje).Jeanes wrote:Velice děkuji za tu práci ohledně serveru. A taky za to, že tu Thalii držíte při funkčnosti. Připojit do hry se zatím nedá, takže držím palce, aby všecko to nastavování proběhlo co s nejmenšími obtížemi.