Page 35 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:41 16. Apr 2009
by Jachym
Mě na Thalii chybí ta stará pohodová Thalie jak jsem jí poznal pred Wipem a i po něm. Začíná mi to tu připadat jako na Demoně , jako závod , některé postavy jsou tu 20 hodin denně . Já nevím kam tak šíleně spěchají? Já pro ten lvl co mam hraji na Thalii od WIPE (s přestávkou pravda) a někdo ho namlátí za měsíc.
Jako by tak strašně zaleželo jaký jste lvl, ( Tu není Hard PvP server na něm bych nehrál) já jsem Thalii ukazoval několika menším levlům, a pohoda pomohl jsem jim když potřebovali. Je to take otazka možnosti zakoupení velmi kvalitní vybavy a tak potkate nizke levly v super výbavě. Já šetřil min půl roku na rapír vznešené cesty , no nebyl jsem moc nadšený že tak dlouho , ale ušetřil jsem, a měl jsem radost že ho mám, ale dnes je to největší šunt kde kdo má daleko lepší. Co se s tou Thalii stalo ?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:55 16. Apr 2009
by kucik
Myslíš tu starou Thalii, na které jsi den co den vytvářel na foru stohy textu o tom, jak je to všechno špatně a jak by se to mělo změnit?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:06 16. Apr 2009
by Tretas
Thalie má i nyní super RP, jenom ne v takovém množství... ale pokud chceš RP hrat tak hrej, hodně hráču se rádo přidá :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:38 16. Apr 2009
by Neithan1
Jachym wrote:Mě na Thalii chybí ta stará pohodová Thalie jak jsem jí poznal pred Wipem a i po něm. Začíná mi to tu připadat jako na Demoně , jako závod , některé postavy jsou tu 20 hodin denně . Já nevím kam tak šíleně spěchají? Já pro ten lvl co mam hraji na Thalii od WIPE (s přestávkou pravda) a někdo ho namlátí za měsíc.
Jako by tak strašně zaleželo jaký jste lvl, ( Tu není Hard PvP server na něm bych nehrál) já jsem Thalii ukazoval několika menším levlům, a pohoda pomohl jsem jim když potřebovali. Je to take otazka možnosti zakoupení velmi kvalitní vybavy a tak potkate nizke levly v super výbavě. Já šetřil min půl roku na rapír vznešené cesty , no nebyl jsem moc nadšený že tak dlouho , ale ušetřil jsem, a měl jsem radost že ho mám, ale dnes je to největší šunt kde kdo má daleko lepší. Co se s tou Thalii stalo ?

bez urazky, ale ked som mal ja postavu na 18. lvl tak si zacal hrat a do mesiaca si mal lvl len o jeden nizsi.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:44 16. Apr 2009
by Miky
Jachym wrote:Mě na Thalii chybí ta stará pohodová Thalie jak jsem jí poznal pred Wipem a i po něm. Začíná mi to tu připadat jako na Demoně , jako závod , některé postavy jsou tu 20 hodin denně . Já nevím kam tak šíleně spěchají? Já pro ten lvl co mam hraji na Thalii od WIPE (s přestávkou pravda) a někdo ho namlátí za měsíc.
Jako by tak strašně zaleželo jaký jste lvl, ( Tu není Hard PvP server na něm bych nehrál) já jsem Thalii ukazoval několika menším levlům, a pohoda pomohl jsem jim když potřebovali. Je to take otazka možnosti zakoupení velmi kvalitní vybavy a tak potkate nizke levly v super výbavě. Já šetřil min půl roku na rapír vznešené cesty , no nebyl jsem moc nadšený že tak dlouho , ale ušetřil jsem, a měl jsem radost že ho mám, ale dnes je to největší šunt kde kdo má daleko lepší. Co se s tou Thalii stalo ?
..
Nechápu proč to tady píšeš, je to jen snůžka moralistických žvástů. Poučuješ jak nejsou výbava ani lvly důležité a přitom ostatní paranoidně sleduješ. Už jen tvoje přesvědčení o tom, že tu někteří creepujou 20 hodin denně poukazuje na chabý kontakt s realitou. Že bys nehrál na "hard pvp serveru" je zřejmé, protože se raději vybodneš na RP, než abys vůbec riskoval kontakt s PC se kterým by k pvp mohlo dojít a dokonce máš tu drzost mu nadávat po tellu (mimochodem - zmámit a dotáhnou prastarého tygra k přechodu a tam ho nechat je pěkná sviňárna). Pokud ti lvly, výbava a PvP tak vadí - určitě by se tí víc líbilo na Equilibrii (nic proti ní).

PS: Zdravím tvůj zdravý rozum.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:02 16. Apr 2009
by Jachym
Neithan1 wrote:
bez urazky, ale ked som mal ja postavu na 18. lvl tak si zacal hrat a do mesiaca si mal lvl len o jeden nizsi.
Bez urážky toto není pravda a mrzí mne že jsi to napsal Ty . Na další hecy nebudu reagovat ja sem píšu velmi málo a nemusím ale vůbec.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:16 16. Apr 2009
by Neithan1
Jachym wrote:
Neithan1 wrote:
bez urazky, ale ked som mal ja postavu na 18. lvl tak si zacal hrat a do mesiaca si mal lvl len o jeden nizsi.
Bez urážky toto není pravda a mrzí mne že jsi to napsal Ty . Na další hecy nebudu reagovat ja sem píšu velmi málo a nemusím ale vůbec.
pisem to co viem. Marvin ti to dosvedci, ked este bol vypis hracov sledovali sme lvle dost casto a teba si pamatujem uplne presne. Inak v tom nehladaj nieco co tam nieje.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:27 16. Apr 2009
by Marvin
Potvrdzujem Neithanove slova. Od wipu si ten level netiahol. Expil si to chvilku a bez urazky zrovna u teba by som o tych hodinach v hre pomlcal. Boli casy kedy si tiahol takmer 24ky ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:02 17. Apr 2009
by Theogil I
Nic to nemění na faktu, že na Jáchymově šprochu je pravdy trochu ... :wink: .

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:12 17. Apr 2009
by Krata
Pravda že kdysi se hrálo o dost víc RP, výpravu do dungu byli úplně o něčem jinym.. ted každej creepe, lootí nebo craftí a těch dobrejch ckupinek je už málo

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:19 17. Apr 2009
by Theogil I
Krata wrote:Pravda že kdysi se hrálo o dost víc RP, výpravu do dungu byli úplně o něčem jinym.. ted každej creepe, lootí nebo craftí a těch dobrejch ckupinek je už málo
Muhehe ... to je to co Jachym psal, jen na to šel od lesa a to se mu stalo osudným, dneska se snad po 14 dnech či snad dokonce více dnech podívám do hry a to pak bude flame a příspěvkový creeping :lol: .

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:59 17. Apr 2009
by nomis_b
Krata wrote:Pravda že kdysi se hrálo o dost víc RP, výpravu do dungu byli úplně o něčem jinym.. ted každej creepe, lootí nebo craftí a těch dobrejch ckupinek je už málo
jop. mozna je to tim, ze kazdej vidi, ze se prece jen jeste ty xpiky hrnou. predtim bylo nad 20lvl skoro nemozne, ted je to naprosta realita. Vono kdyz clovek ma za vsechno 1xp, tak ma cas na RP ale nez nema max. dosazitelny lvl tak to chce vymlatit... a nez to vvyexpis, tak to chvilku trva no.. a to uz ho zase ta postava prestane bavit a zacne nanovo :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:17 17. Apr 2009
by Sveneld
hrejte vsichni rogue - umi toho dost a neomrzi :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:20 17. Apr 2009
by Krata
Nomis: nene, to hráli i low lvl.. já když se logl poprvé tak to bylo úplně jiné RP než když se ted logne nováček, kdysy postavy kecali a vyráželi na dobrodružství a tak, ted jenom pobíhaj okolo a choděj na lov všeho, co se hýbe.. však i ted se najdou vyjímky, ale co jsou ted vyjímky byli kdysi všichni

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:22 17. Apr 2009
by Daanri
Njn ale to chce aby zmenili hraci, staci par schopnych RP tahunov ktory dokazu zaujat ostatnych a uz to je, bohuzial z vacsiny RP tahunov sa stavaju DMka, ale zas si nevyberies. :wink: